Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2009., 09:31   #21
Quote:
Sagitta kaže: Pogledaj post
ej m@rty, dugo te nisam vidla na forumu....
mojoj sestri ti se desila ista stvar u tim tjednima otprilike, ali ona nije mogla/htjela na bolovanje jer si je taman sređivala papire za kredu za stan

ostala raditi skoro do zadnjega, bilo srećom sve OK. i na kraju rodila 3 dana prije termina

vjerujem da će i s tobom biti sve OK., ali ipak se pazi koliko god možeš
ej, bok...ma imala sam brdo posla, tak da nisam imala baš vremena za piskarati...
e, a sad imam i viška vremene...koja ironija! ma i ja se nadam da bu to sve ok, idem u ponedjeljak kod kosa na pregled, pa bum vidla kaj bu mi on rekao...nekak mu više vjerujem! drž fige i hvala ti na lijepim željama!!!!
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 18:55   #22
dobila nalaze briseva, kaze kos da ne treba nista (nasli samo one smrdljive gljivetine), al meni dala moja vaginalete pa cu za svaki slucaj ih koristit...
pitala kosa kaj dalje, reko uzv+pregled za 14 dana...
super, mislim da ipak bude sve ok... terapija ocito djeluje, pa ce valjda tako i do kraja!!
__________________
Picekica 6.7.08. i Picek 26.10.09.
Picek21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 22:51   #23
Sad je sve ovo o cemu pisete iza mene i sve je dobro zavrsilo, ali bila sam u uzasnoj situaciji i sve vas jako dobro razumijem i suosjecam s vama. Ja sam zavrsila u 22. tjednu u bolnici sa prolabirajucim vodenjakom i sa blizanackom trudnocom; lezala sam neko vrijeme bez ikakvog dizanja iz kreveta, pa onda uz dizanje ali samo par puta do zahoda; dobila trudove u 31. tjednu a rodila sam u 34. Sve je odlicno zavrsilo, bebe su super i nije bilo nikakvih problema ali MOGLO IH JE BITI. Razumijem situaciju kad je problem s cuvanjem starije bebe (i ja imam starije djete ali, hvala Bogu, imam super bake koje su pomagale suprugu), ali pokusajte ipak misliti korak dalje, sto ako ipak zavrsite u bolnici? Tad cete sigurno morati iznaci neki nacin za cuvanje; pokusajte ga naci sad; prisilite rodbinu, prijatelje, bilo koga da vam pomogne; nadjite tetu cuvalicu po bilo kojoj cjeni, to je kratak period i niko nece financijski propasti a mozete strasno puno profitirati. Mislite sad samo na svoju nerodjenu bebu! Nema drugog nacina da pomognete sebi osim strogo mirovanje! Mozda cete mi reci da mudrujem u pametujem, ali vjerujte svasta sam prosla u toj trudnoci i jedino cemu mogu zahvaliti sto se sve dobro zavrsilo jest cinjenica da sam mirovala i suradjivala s ljecnicima. Ja vam zaista zelim sve najnajbolje i da sve bude super s bebicama i s mamama!!
Petea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 23:02   #24
Sad je sve ovo o cemu pisete iza mene i sve je dobro zavrsilo, ali bila sam u uzasnoj situaciji i sve vas jako dobro razumijem i suosjecam s vama. Ja sam zavrsila u 22. tjednu u bolnici sa prolabirajucim vodenjakom i sa blizanackom trudnocom; lezala sam neko vrijeme bez ikakvog dizanja iz kreveta, pa onda uz dizanje ali samo par puta do zahoda; dobila trudove u 31. tjednu a rodila sam u 34. Sve je odlicno zavrsilo, bebe su super i nije bilo nikakvih problema ali MOGLO IH JE BITI. Razumijem situaciju kad je problem s cuvanjem starije bebe (i ja imam starije djete ali, hvala Bogu, imam super bake koje su pomagale suprugu), ali pokusajte ipak misliti korak dalje, sto ako ipak zavrsite u bolnici? Tad cete sigurno morati iznaci neki nacin za cuvanje; pokusajte ga naci sad; prisilite rodbinu, prijatelje, bilo koga da vam pomogne; nadjite tetu cuvalicu po bilo kojoj cjeni, to je kratak period i niko nece financijski propasti a mozete strasno puno profitirati. Mislite sad samo na svoju nerodjenu bebu! Nema drugog nacina da pomognete sebi osim strogo mirovanje! Mozda cete mi reci da mudrujem u pametujem, ali vjerujte svasta sam prosla u toj trudnoci i jedino cemu mogu zahvaliti sto se sve dobro zavrsilo jest cinjenica da sam mirovala i suradjivala s ljecnicima. Ja vam zaista zelim sve najnajbolje i da sve bude super s bebicama i s mamama!!
Petea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 13:36   #25
Čizmice

Quote:
Picek21 kaže: Pogledaj post
dobila nalaze briseva, kaze kos da ne treba nista (nasli samo one smrdljive gljivetine), al meni dala moja vaginalete pa cu za svaki slucaj ih koristit...
pitala kosa kaj dalje, reko uzv+pregled za 14 dana...
super, mislim da ipak bude sve ok... terapija ocito djeluje, pa ce valjda tako i do kraja!!
Draga pokušavam ti poslati pp ali izgleda da ti je puno dolazni spremnik. Daj pobriši neke poruke.
Mamino zlato 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 14:45   #26
koliko cesto se desava da zene koje nose nisko rode ranije??? i koliko ranije?
*jeja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 15:19   #27
Quote:
*jeja* kaže: Pogledaj post
koliko cesto se desava da zene koje nose nisko rode ranije??? i koliko ranije?
Ja sam nosila jako nisko i rodila sam ranije ravno 5 tjedana...nisam imala nikakvih komplikacija tijekom trudnoce...sa 32 tjedna glavica je bila na samom ulazu u zdjelicu i doktor je rekao cim se pocnete otvarat odmah ce te se porodit..tako je nekako i bilo...sa 34 tjedna sam zavrsila u bolnici jel sam malo prokrvarila bila otvorena 1 prst drzali me 4 dana na tokolizi i dali mi inekcije za pluca (3 dana )kad su me skinuli sa tokolize ,davali mi partosistem ili kako se vec zove i nomabel ali sve jedno sam rodila za 2 dana...ali to ti je sve individualno...ako ti nosis nisko nemora uopce zacit da ces prije rodit...zelim ti urednu trudnocu i da sve prodje skolski!!!!
Hely is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 16:05   #28
Quote:
Mamino zlato 27 kaže: Pogledaj post
Draga pokušavam ti poslati pp ali izgleda da ti je puno dolazni spremnik. Daj pobriši neke poruke.
ej, hvala ti puno, ja jos azurno provjeravam jel imam kakvu por, a nisam skuzila da mi je pun spremnik
sad vise nije
p.s. da se nadovezem na temu i zahvalim curama na rijecima podrske, ipak smo uspjeli i zlateko se rodio s 38+1... cak smo ga i mi malo potjerali van jel ja nisam imala snage vise imat trudove 2 mjeseca...i porod je super prosao, tako da hvala vam svima
__________________
Picekica 6.7.08. i Picek 26.10.09.
Picek21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 16:10   #29
Quote:
*jeja* kaže: Pogledaj post
koliko cesto se desava da zene koje nose nisko rode ranije??? i koliko ranije?
ja sam nosila po mojoj dr jaaaako nisko, morala mirovati od 30tj (ne strogo), bebonja je od negdje 22og tjedna stalno bio glavom dole i rodila sam na 39+4
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 16:12   #30
Quote:
Picek21 kaže: Pogledaj post
ej, hvala ti puno, ja jos azurno provjeravam jel imam kakvu por, a nisam skuzila da mi je pun spremnik
sad vise nije
p.s. da se nadovezem na temu i zahvalim curama na rijecima podrske, ipak smo uspjeli i zlateko se rodio s 38+1... cak smo ga i mi malo potjerali van jel ja nisam imala snage vise imat trudove 2 mjeseca...i porod je super prosao, tako da hvala vam svima
baš je lijepo pročitati da ti je sve u redu prošlo, uživaj u svojoj obitelji sad
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 22:52   #31
Cure znam da vam je tesko pricati o tome... i da nije lako, ali koliko ste najranije rodile. Naime meni prijeti prijevremeni i zanimaju me iskustva cura koje su rano rodile tocnije u drugom tromjesecju... kako je sve proslo i kako su psihicki podnjele cijelu situaciju i naravno... kako su bebice.

Hvala
__________________
glavom kroz zid
girra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 12:37   #32
35tj, beba 2500kg, izasli s 2360kg...sada 9g sve dobro hvala Bogu druga po visini i tezini u razredu ahahahha nadoknadila je brzinski sve :-) trudna sada opet (trenutno 31tj), opet prijeti prijevremeni, cesci pregledi u gin, na mirovanju od pocetka...bit ce to sve dobro :-)
PiruetaCipelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:06   #33
Ja sam imala sasvim urednu trudnoću. Prsnuce vodenjaka na 35+5 i sve je ok prošlo. Beba 2900.
Moja kolegica sve uredno pa rodila u 26tt. Beba ima nekih problema ali već ima 2g

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.