Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2016., 10:42   #21
Iskreno, iznenadilo me da je EQ vise vezana uz Veneru nego Mjesec.
Bila sam uvjerena da je do Mjeseca.

Sad mi je jasno zasto je moj suprug toliko empaticniji od mene, toliko da mi nekad ide na jetra njegovo promisljanje i zalovanje nad drugima.
Dupli Lav s Mo u Sco i Ve u Raku.
Jako dobro razumije i osjeca, ali se ne zna izraziti.
Mene brbljavicu je u pocetku to malo zalostilo, ali smo se tijekom vremena poceli razumit na jednoj dubljoj razini.
Moja Ve je u Vagi a Mo u Raku i vrlo lako mogu objasnit emocije, kad to zelim. Ali cesto nekako "povrsno" promisljam o emocijama, jos cesce preracionalno kad su u pitanju drugi, pa djelujem hladno. Za druge uvijek znam rjesenje, a svoju situaciju ne znam objektivno procijenit, pa trebam nekog drugog da mi ukaze kako se nosit sa situacijom.


Vidim da se nitko nije bas taknuo Mjeseca u Skorpionu. Ja bi rekla da su oni "skriveni emotivci" koji ve emocije pokazat samo ako malo popiju i tako to

Brat mi je totalna Skorpija, a i muz s tim Mjesecom, tako da sam to zakljucila iz iskustva.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 15:00   #22
Ideeeš... Čovječe... Pa ja ovdje imam naveći EQ...!!! Vid' samo kako su se meni poslagali Mjesec, Venera i Merkur... ...uz "dodatak" Neptuna i Saturna...

http://i64.tinypic.com/npnyg2.jpg

...što će reć', da sam sada u velikoj dilemi...
Nemrem dokučit' dal' mi je veći EQ ili IQ...

Što kažu znalci?
Bolesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 10:37   #23
Imam doma jednu predivnu stabilnu emotivku, još premladu, ali su jako vidljive te osobine i potencijali. Sunce u raku, mjesec u biku i neptun u vodenjaku u 1. kući. Točno zna verbalizirati kako se osjeća i zbog čega, jako je empatična, brižna i pažljiva. I karizmatična.
_Candy Candy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2021., 16:32   #24
Imam trigon Mjeseca Vodenjaka 2.k. sa Venerom Blizanci 6.k.

Da li je moja EQ skoncentrirana na teme ta dva polja? Nitko nije pisao o tome, a pitam, jer mislim da sam odlična sa EQ na poslu.
Strijelica3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.