Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2016., 16:38   #1081
Evo , kao potencijalni glasac zamjeram mu " vojnog lekara ". Bas nisko i to onako ruzno nisko.
No, to nije razlog zbog kojeg mu ne bi dao glas jer Zoki lupeta, ali je daleko sigurniji izbor ( po mene ) od HDz-a u koaliciji sa umivenim UIO.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 05.09.2016., 16:51   #1082
Quote:
inćun kaže: Pogledaj post
Zoran Milanović u javnim nastupima na svako pitanje o sve dužoj listi afera SDP-a i njegove Vlade ispuca sto opravdanja koja nemaju veze s mozgom (jučer je rekao Hrgi da ga ne pita za Zlatar Violić jer nije iz njegove stranke, alooooo, žena je bila misnistrica u Vladi kad je on bio premijer) i slavodobitno zaključi: vidite, to je razlika između nas i HDZ-a.
Pod razlikom je mislio to što je AZV zbog afere dala ostavku i otišla iz MK.

A novac koji je neopravdano trošila vratila je do zadnje lipe čak i prije nalaza revizije.
I ja vjerujem da tu nije bilo namjere da se ukrade, nego je to bio čisti kaos i u MK i u njenoj glavi, žena je imala ozbiljnih problema.
Što ne opravdava nenamjensko trošenje.

Hrga je još spominjala Vargu.
Čovjek je bio pozvan držati predavanje u Italiji (ako se ne varam), kao ministar, i otišao je službenim autom. Ima fotki s predavanja. Ostao je pola dana skijati.

Mediji su ga rastrgali kao najgoreg kriminalca.

Ispričao se i vratio sve do i jedne lipe u proračun: gorivo, autocestu i trošak dnevnice vozača.

Bojan Glavašević posudio je autospremnik Thule na tjedan dana i vratio ga netaknutog natrag.

I onda imaš Kalmetu. I stranku gdje su ljudi prodali, pronevjerili ili pokrali pola države.
Hrga se ne obazire nego 6 puta pita za jebeni Thule.

OK?
ViktorViktorija is offline  
Old 05.09.2016., 16:56   #1083
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Oćeš reći da su svi oni imali neku prošlost prije 91.?

Ma naj.

Ja sam mislio da su svi uskrsnuli 91.

Ako je netko bio vojni liječnik u JNA (mi stariji sjećamo se kakav je to povlašteni položaj bio), a u JNA je službeni jezik bio ekavica, jednostavno ne vidim razloga da bi se itko od njih trebao vrijeđati kad mu se kaže da je bio vojni lekar.

Naročito oni koji su svoju "dužnost" vršili do kraja.

Jebiga, Milanoviću (i mnogima drugima, kad već o tome govorimo) se smiju prozivati i neprimjereno spominjati roditelji i oboitelj, ali, kad se ljigavcu Plenkoviću to uradi, odmah je smak svijeta?
Da, i to ce bit tako dok za HDZ clanove/fanove postoje dvostruki kriteriji: za HDZ rodoljube te za SDP komunjare.
Osim toga, Milanovic nije prozivao necije roditelje u svrhu diskreditiranja toga nekoga u javnosti.
Ono sto je napravio: rekao je to Klemmu & Co. u razgovoru koji nije bio za javnost, a u kontekstu da mu je dosta prozivanja zbog proslosti i te partizani/komunjare tematike.
Copy/paste iz mog posta od prije par dana:
Dakle, branitelji su mu za kraj servirali pitanje o tome hoce li dozvoliti ovo cetnikovanje po Hrvatskoj sa kokardama i petokrakama i sto misli o pozdravu Za dom spremni, uz koji su oni ginuli i prolivali krv za Hrvatsku. On prvo navodi odluku Ustavnog suda, onda da se njemu fucka za to, pa sta je Tudjman rekao, i da on gleda samo sta je za Hrvatsku stetno, a to je za Hrvatsku stetno itd...
Medjutim, ovi se na to samo sve vise zeste i onda mu polako puca film i opet pocinje pricu o dedi ustasi i da je on odgojio njegovu majku koju je ozenio njegov otac iz prvoboracke familije:
"Otac mi je iz prvoboracke familije, dalmatinske. Tamo u Srbu je poginulo 150 Hrvata, Dalmatinaca 44. godine u 10. splitskoj proleterskoj brigadi, jer su oslobadjali taj kraj od Nijemaca i ustasa
...ili su ga okupirali ...nemam pojma, vise mi to nije jasno
...ostavite me vise na miru, covjece, ne mogu brate vise zivjet s tim.
Dakle, moja stara nije bila vojni lekar kao Plenkoviceva..."
Miss_Fine is offline  
Old 05.09.2016., 17:06   #1084
@vi koji branite Milanovicev istup.
Spominjenje Plenkovicu majke je samo jedan u nizu bisera kojih Mr. Spichkovina u pravilnim razmacima prosere. Nista on tu nije nize pao nego sto obicno padne kada mu se dade mikrofon u usta.


A glede djeda ustase...i tko je sto oslobodio ili okupirao..podsjetio me na ovu pjesmu.
https://www.youtube.com/watch?v=ruABV2XwJ8o
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 05.09.2016., 17:11   #1085
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Najjače mi je kad je provalio:

" mi smo moderna ljevica, europska ljevica...kao Hilton...istu uslugu dobiješ i u Zagrebu i u Beog...ovaj Berlinu"


hehe, podsvijest, podsvijest


inače, Hrga je bila genijalna

hehehe

kme kme
Dobro da jos nije dodao da mu je to piche donila zena!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 05.09.2016., 17:14   #1086
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Kako to da uvijek batine poberu lijevi političari?
Ocito i umobolni shvacaju da ih jebu u mozak...
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Old 05.09.2016., 17:24   #1087
Zoran Milanović je rasturio desničarku Hrgu kao beba zvečku.
Nadam se da će i Šprajc danas biti u top-formi sa Plenkovićem
drumforce is offline  
Old 05.09.2016., 17:25   #1088
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Pod razlikom je mislio to što je AZV zbog afere dala ostavku i otišla iz MK.

A novac koji je neopravdano trošila vratila je do zadnje lipe čak i prije nalaza revizije.
I ja vjerujem da tu nije bilo namjere da se ukrade, nego je to bio čisti kaos i u MK i u njenoj glavi, žena je imala ozbiljnih problema.
Što ne opravdava nenamjensko trošenje.

Hrga je još spominjala Vargu.
Čovjek je bio pozvan držati predavanje u Italiji (ako se ne varam), kao ministar, i otišao je službenim autom. Ima fotki s predavanja. Ostao je pola dana skijati.

Mediji su ga rastrgali kao najgoreg kriminalca.

Ispričao se i vratio sve do i jedne lipe u proračun: gorivo, autocestu i trošak dnevnice vozača.

Bojan Glavašević posudio je autospremnik Thule na tjedan dana i vratio ga netaknutog natrag.

I onda imaš Kalmetu. I stranku gdje su ljudi prodali, pronevjerili ili pokrali pola države.
Hrga se ne obazire nego 6 puta pita za jebeni Thule.

OK?
Ah ti dragi sdp-ovci, pa oni su samo umakali prstiće u teglicu i lizali.. I poslije sve povratili.. A onda došao Kalmeta i odneo cijelu teglicu..kmee..

Al dobar je taj Kalmeta, iako još nepravomoćno osuđen, uvijek će dobro doći kao as iz rukava da se opravda Merzelica, Sabo, šumarski bonusi....

I daj obriši onaj post di si napisala kako ''žena kišobranom hoće tući Obersnela''. Nemoj se brukati. Ako si taj tekst prepisala sa stranačke oglasne ploče, progledat ćemo ti kroz prste..
.
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Old 05.09.2016., 17:25   #1089
Baš me zanime što će sve provaliti do kraja kampanje da se uvuče ljudima.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Old 05.09.2016., 17:27   #1090
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
I daj obriši onaj post di si napisala kako ''žena kišobranom hoće tući Obersnela''. Nemoj se brukati. Ako si taj tekst prepisala sa stranačke oglasne ploče, progledat ćemo ti kroz prste..
.
Koji moj post, gdje sam to napisala??

Ne izmišljaj.
ViktorViktorija is offline  
Old 05.09.2016., 17:29   #1091
Mene zanima nesto drugo. Milanovic se hvali kako kriminalci iz sdp-a budu najureni. Ok. Ali ako se dobro sjecam Sdp je na izborima u Vukovaru podrzao upravo jednog kriminalca kao nezavisnog kandidata - kriminalca iz vlastitih redova - Sabu. Dakle nije d.ek nego se pas...


Sent from my iPhone using Tapatalk
oshikuru is offline  
Old 05.09.2016., 17:31   #1092
Izmišljati je jedino što i znaju

http://www.tportal.hr/vijesti/parlam...ta-otpora.html

Nemam baš što za komentirati, osim da gubim živce s takvim ljudima. To nisu nikakvi aktivisti, nego divljaci koji u različitim prilikama nasrću na ljude. Optužbe su smiješne, izgubili su nekoliko sudskih sporova i to je najbolji dokaz njihove aktivnosti. Kad vam se netko nasred ceste unosi u lice, maše kišobranom, govori go*no jedno debelo, tko je tu onda koga napao?' komentirao je Obersnel za N1 dodavši da on nije nikoga napao nego je samo maknuo kišobran koji mu je unosila u lice i pustio gospođu da mu izgovori čitavu paletu uvreda. Dodao je da se radi o agresivnoj skupini građana koja ne bira riječi i sredstva vrijeđanja.
fsoul is offline  
Old 05.09.2016., 17:37   #1093
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Kako to da uvijek batine poberu lijevi političari? Od Vlade Gotovca do evo Jovanovića?
Uvijek se prigodno nađe neki "luđak" koji je eto takav.

Dakle stavljati njih dvojicu u istu ravan je bogohulno. Ali to je na tragu onih podvala, tako dragih ljevicarima, da je Gotovac robijao "zbog svojih liberalnih stavova". Ne gospodo Gotovac je robijao zbog toga sto je bio hrvatski domoljub a ne zbog liberalnih stavova.

Stavljati njih dvojicu u isti koš je upravo na tom tragu. Podvala da su oba ljevicari ergo Jovanovic=Gotovac.

Ne, jedan je nacionalno osvjesteni domoljub koji je i robijao zbog toga drugi je anacionalna osoba koja vjerojatno smatra da su Gotovac i njemu slicni opravdano robijali jer su "onda bili takvi zakoni".




Sent from my iPhone using Tapatalk
oshikuru is offline  
Old 05.09.2016., 17:41   #1094
Na ovoj temi više desničara nego na Plenkovićevoj.

Zanimljivo, očito Milanović svrbi desničare kad toliko troše svoje vrijeme na njega.
drumforce is offline  
Old 05.09.2016., 17:50   #1095
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Koji moj post, gdje sam to napisala??

Ne izmišljaj.
Post 1059. na ovoj temi:
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Evo, danas je Jovanović vrijeđan i fizički napadnut u Rijeci (lika je policija odnijela).

http://m.24sata.hr/news/incident-u-r...anovica-489808

Napali i Obersnela, neka ga je gospođa išla touči kišobranom.

Prekjučer u Vukovaru Milanović izviždan i izvrijeđan.

Očekujem da se lijevi novinari i kolumnisti opet dignu na noge kao što su reagirali kada je Milanović za liječnicu u Vojnoj bolnici rekao da je vojna lekarka.
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Old 05.09.2016., 17:51   #1096
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Kako to da uvijek batine poberu lijevi političari? Od Vlade Gotovca do evo Jovanovića?
Uvijek se prigodno nađe neki "luđak" koji je eto takav.
Na žalost na svijetu ima puno luđaka.
Al' di ti je došlo na pamet Jovanovića i Gotovca uspoređivati.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Old 05.09.2016., 17:57   #1097
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Evo , kao potencijalni glasac zamjeram mu " vojnog lekara ". Bas nisko i to onako ruzno nisko.
No, to nije razlog zbog kojeg mu ne bi dao glas jer Zoki lupeta, ali je daleko sigurniji izbor ( po mene ) od HDz-a u koaliciji sa umivenim UIO.
Uhljebljen si po političkoj liniji pa čuvaš poziciju?
pinj is offline  
Old 05.09.2016., 17:59   #1098
Quote:
pinj kaže: Pogledaj post
Uhljebljen si po političkoj liniji pa čuvaš poziciju?
Gay sam, pa cuvam zivot.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 05.09.2016., 18:00   #1099
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
Post 1059. na ovoj temi:

OK, moje isprike, u pravu si. Danas nisam u formi s postanjem, već me drugi put ispravljaju.

Javio se Obersnel, pa ti vidi kako to izgleda iz njegove perspektive:

Quote:
Nemam baš što za komentirati, osim da gubim živce s takvim ljudima. To nisu nikakvi aktivisti, nego divljaci koji u različitim prilikama nasrću na ljude. Optužbe su smiješne, izgubili su nekoliko sudskih sporova i to je najbolji dokaz njihove aktivnosti. Kad vam se netko nasred ceste unosi u lice, maše kišobranom, govori "go*no jedno debelo", tko je tu onda koga napao?", komentirao je Obersnel za N1, dodavši da on nije nikoga napao, nego je samo maknuo kišobran koji mu je unosiloa u lice i pustio gospođu da mu izgovori čitavu paletu uvreda na njegov račun. Dodao je da se radi o agresivnoj skupini građana, koja ne bira riječi niti sredstva vrijeđanja.
http://hr.n1info.com/a147478/Vijesti...-kisobran.html

I sad mi reci je li to Ok ponašanje od gospođe, ili misliš da ga ona može samo tako vrijeđati.
ViktorViktorija is offline  
Old 05.09.2016., 18:05   #1100
Ja svakako nisam Obijev fan, no ni Mićo ni ova ekipa oko Šote ne zaslužuju medijski prostor. Došla je pred njim isprvocirati reakciju i Obi se još dobro i držao što mu je sve izgovorila. A za Miću da i ne pričam, u riječkoj policiji imaju nejgovu sliku među poznatim izgrednicima jer svako malo fizički nasrće na nekog. Tko god je u Rijeci išao prijaviti javno okupljanje može to vidjeti.

Inače, Šota je na sudu (zbog klevete Linića) lani tvrdila da ne priznaje njihovu nadležnost jer imaju krivotvorene pečate. Ili neku sličnu maloumnost.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:06.