Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2016., 11:49   #1
Virtualni stanar u poduzetnickom inkubatoru

Pozdrav,

Otvorio sam nedavno d.o.o. na adresi poduzetnickog inkubatora i sklopio ugovor za virtualnog stanara. Time imam pravo koristiti coworking prostor, ali nemam fizicki ured na toj adresi. Par pitanja vezano za to:

1. buduci da cu dio posla obavljati i od doma uzeo bi radni stol i dodatni monitor. Sto na to kazu nase inspekcije, smijem li na firmu kupiti opremu koju, u ovom slucaju, ne mogu koristiti na adresi gdje je ragistrirana firma vec od doma?

2. na adresi firme imam pravo koristiti coworking prostor, ali jos nemam vlastiti ured pa nemam gdje istaknuti podatke o firmi i radno vrijeme. Da li ovo moze biti problem ako dođe inspekcija (mozda nije bitno, ali radi se o programerskoj firmi)?

Toliko za sada.
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 11:51   #2
Nisu li to pitanja koja bi trebao pitati u inkubatoru (dapače, koja si trebao pitati prije nego si s njima potpisao ugovor)?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 12:03   #3
Prvo pitanje nije vezano direktno za inkubator, a za isticanje podataka i radnog vremena mi nisu znali odgovoriti.
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.