Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2017., 17:29   #1
Trgovina na veliko

Imam jedan problem pa molim da mi netko pomogne ako zna odgovor.
Dakle, uz redovan posao u državnoj službi, sa strane bih otvorio jdoo preko kojeg bi otkupljivao određene proizvode i platio da ih se prepakira pod moj brand i dizajn. Na oko - jednostavno - platim firmi x da za moju firmu napravi i upakira određeni proizvod, na deklaraciji napiše proizveo taj i taj za tog i tog i sve 5.

Problem je jer to mislim plasirati malim ugostiteljskim objektima i samim time to bi bila trgovina na veliko. Moj poslovni prostor iznosi 18 m2, a minimalna količina skladišta za trgovinu na veliko je 50m2... Savjeti dobrodošli...
-CP- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 23:03   #2
Quote:
-CP- kaže: Pogledaj post
Imam jedan problem pa molim da mi netko pomogne ako zna odgovor.
Dakle, uz redovan posao u državnoj službi, sa strane bih otvorio jdoo preko kojeg bi otkupljivao određene proizvode i platio da ih se prepakira pod moj brand i dizajn. Na oko - jednostavno - platim firmi x da za moju firmu napravi i upakira određeni proizvod, na deklaraciji napiše proizveo taj i taj za tog i tog i sve 5.

Problem je jer to mislim plasirati malim ugostiteljskim objektima i samim time to bi bila trgovina na veliko. Moj poslovni prostor iznosi 18 m2, a minimalna količina skladišta za trgovinu na veliko je 50m2... Savjeti dobrodošli...
A koji je tu problem? Pitanje?
nacca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 02:32   #3
25m2 je minimalna kvadratura za takvo skladišta, po novijim dopunama zakona.
Al mislim nekak da će ti to bit najmanji problem
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.