Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2007., 12:42   #61
cure, ne znam kak je kod vas, almoja sestricna zeli (valjda bas zato jer ne zivi u HR) onak pravu tradicionalnu svadbu, a posto cu joj ja biti kuma (ujedno "kolegica") koja treba "spricavati" kad joj donese buket, zanima me dal imate kakve ideje il ste cule kaj se tu treba reci?
Ja budem svakak nest svojim rjecima rekla, al reko mozda imate ideje, il ste nedavno bile na kakvoj svadbi di je neko nest govorio?
Ne bi ja nist recitirala, nit me zanimaju pjesmice il rime, al onak neki stih ili neki duhoviti govor..
Vjerojatno budem joj i nest odpjevala, al sad su mi rekli da moram i taj govorni dio obaviti, a ja pooojma nemam kak to treba zgledat
Ak se bilo cega sjetite, pa makar onda i neke pjesmice da je preradim po svom, bit cu jako zahvalna
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:51   #62
ej! nije me malo duže bilo i nisam još sve uspjela pročitat al imam ti ja jedan tekstič pa ti pošaljem na pm.
joannak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 09:46   #63
Drage dame!
Prošla sam po salonima i raspitala se za cijene, uvijete i to... Javite mi se na pm i šaljem podatke...
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 23:52   #64
cure, je koja od vas radila il misli radit sama pozivnice? onak da nest dizajniras i odneses u tiskaru da naprave?
zanima me kak se krecu cijene.. a ja za sebe svakak mislim to odradit, vrijedno bu mi malo vise platit, a da budu unikatne..a ideja na netu ima ko u prici
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 23:54   #65
onak me zanima koje tiskare dolaze u obzir, tiki mislim da si ti tivu preporucila, jesi vidla kak rade il sam znas da izrađuju?
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 00:02   #66
"za veće svadbe: restoran river (okrugli stolovi!) kod kitroa, tamo gdje se sad radi kružni tok, od varaždina prema trnovcu"

hej tiki, daj mi reci, za koliko ljudi ima mjesta u riveru?
Bila par puta tam u kitrou, al opce nisam skuzila da ima restoran.. a bas si zeli okrugle stolove..
i, da, di bude tvoja svadba, koliko gostiju imas?
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 20:18   #67
neznam kolko gostiju prima, probat ću doznat. ja imam malu svadbu, oko 30 ljudi, mjesto još ne znamo.... čim stignem, šaljem vam pm, vjerojatno sutra jer sam u strci zadnjih dana
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 15:33   #68
bok, evo imam ja opet jedno pitanjce

dakle, moja sestricna ce imat 2 svadbe, 1. u A, pa u HR, pa je zanima dal kod nas postoji neki textovi za pozivnice, kao dodatak, da pozvani znaju da se kao poklon zapravo zeli novac?
mislim, ok, to sad zvuci malo bahato, al u A je to vec dugo tak najnormalnije da se u pozivnici napise nest, tipa, znate da vec dugo zivimo skupa, i stan je uredjem sav, te nam spendirajte nest za kasicu prasicu jer je ona uvijek gladna
Ok, nest tako npr. Sad, kod nas se jos cesto kupuju nepotrebne stvari, kucni aparati, bij. tehnika, deke itd da ne nabrajam.
Dakle, dal znate kakv text da bi se na neki humoristican nacin ugradio u pozivnicu, a da ne zvuci bezobrazno?
Mi smo npr. na ostalim svadbama u DE i A od novca dali napravit brodic il neku fuguru (npr. od 5€ novcanica) i ispadne bas super, al ne znaju svi za tak nest..

Eto, hvala na svakom savjetu!
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 09:24   #69
Mislim da se u Hr većinom kod dijeljenja pozivnica pita mladence što bi htjeli za poklon...
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 22:38   #70
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
bok, evo imam ja opet jedno pitanjce

dakle, moja sestricna ce imat 2 svadbe, 1. u A, pa u HR, pa je zanima dal kod nas postoji neki textovi za pozivnice, kao dodatak, da pozvani znaju da se kao poklon zapravo zeli novac?
mislim, ok, to sad zvuci malo bahato, al u A je to vec dugo tak najnormalnije da se u pozivnici napise nest, tipa, znate da vec dugo zivimo skupa, i stan je uredjem sav, te nam spendirajte nest za kasicu prasicu jer je ona uvijek gladna
Ok, nest tako npr. Sad, kod nas se jos cesto kupuju nepotrebne stvari, kucni aparati, bij. tehnika, deke itd da ne nabrajam.
Dakle, dal znate kakv text da bi se na neki humoristican nacin ugradio u pozivnicu, a da ne zvuci bezobrazno?
Mi smo npr. na ostalim svadbama u DE i A od novca dali napravit brodic il neku fuguru (npr. od 5€ novcanica) i ispadne bas super, al ne znaju svi za tak nest..

Eto, hvala na svakom savjetu!

Moje osobno mišljenje je naša sredina još "premala" za ovako nešto. Iz iskustva moje frendice koja se udavala pred par mjeseci znam da je imala poprilično sranja s nekim gostima koji su se uvrijedili na puno manju stvar od ove opisane......
annmarie_čk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 22:42   #71
bok cure. ako koga zanima šivanje haljine, saznala sam (i vidla nekve modele)za jednu fenomenalnu ženu dizajnericu i švelju. radila je kod ksenje dizajn a sad ima svoju radnju u novakovcu. imam broj pa koga zanima nek se javi.
joannak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 08:29   #72
Quote:
tiki-vz kaže: Pogledaj post
Mislim da se u Hr većinom kod dijeljenja pozivnica pita mladence što bi htjeli za poklon...
Nas su skoro svi pitali što želimo (na pozivnice nismo nikaj pisali, nekak mi je to bed), i od 230 ljudi, dobili smo 5 slika (stvarno prekrasnih, pogodili su nam ukus), a sve ostalo lovu (da, i 2 kompleta posteljine, od meni dragih prijateljica ). Mislim da je nekak samo po sebi postalo običaj poklanjati novce, ljudima je to praktičnije. Ja osobno bi išla kupovat nešto jedino ako se radi o osobi koja mi je stvarno jaako bliska, da sam sigurna da neću fulat.
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 09:43   #73
Quote:
joannak kaže: Pogledaj post
bok cure. ako koga zanima šivanje haljine, saznala sam (i vidla nekve modele)za jednu fenomenalnu ženu dizajnericu i švelju. radila je kod ksenje dizajn a sad ima svoju radnju u novakovcu. imam broj pa koga zanima nek se javi.
meni, meni !!

ja sam pisala mail u xenia design, al nikad nisam dobila odgovor..znam da je ona dosta trzena, al i skupa, a sad ak ima neka svelja da zna tak dobro siti, superiska!!
pliz javi na pm!
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 09:48   #74
a kaj se tice pitanja oko poklanjanja novca, znam da je kod nas tak jos sve to frisko, al reko mozda ko ima druga iskustva.
Mislim da ce sva uza rodbina, a ima nas ohoho! poklonit novac, frendice ce sve skupa dati novac (kak je ona i njima, jer se zadnja udaje , znam da budu dobili voznju u limuzini na poklon, i putovanje..a sad ak neka daljnja rodbina nek pokloni kaj misle da je najbolje..
Istina je, kad gledas, ak ides npr susjedima, il nekom ko ti sad nije naj naj blizi, jeftinije prodjes ak nest kupis, mislim 50€ je malo, al se da nest za to kupit.
Uglavnom, bolje nek svako odluci kaj mu je draze..
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 11:40   #75
cure, ne znam kak je kod vas, almoja sestricna zeli (valjda bas zato jer ne zivi u HR) onak pravu tradicionalnu svadbu, a posto cu joj ja biti kuma (ujedno "kolegica") koja treba "spricavati" kad joj donese buket, zanima me dal imate kakve ideje il ste cule kaj se tu treba reci?
Ja budem svakak nest svojim rjecima rekla, al reko mozda imate ideje, il ste nedavno bile na kakvoj svadbi di je neko nest govorio?
Ne bi ja nist recitirala, nit me zanimaju pjesmice il rime, al onak neki stih ili neki duhoviti govor..
Vjerojatno budem joj i nest odpjevala, al sad su mi rekli da moram i taj govorni dio obaviti, a ja pooojma nemam kak to treba zgledat
Ak se bilo cega sjetite, pa makar onda i neke pjesmice da je preradim po svom, bit cu jako zahvalna

plis ako si našla koji tekstić za sprečavanje daj pošalji trebam mi. hvala
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 14:33   #76
theonlyfuse

ti si divna, plis ako budeš imalo još nešto samo mi pošalji. ja ću tebi isto čim napišem nešto. btw text je predivan!!!
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 15:49   #77
bok svima. ja sam nova tu. udajem se 06.06. iduće godine i svadba će biti dvije noći :-( to mi baš i nije po volji. molila bi vas ako mi netko može reći gdje nabaviti sav materijal potreban za izradu kitica. htjeli bismo ih doma izraditi al nigdje u vž-u nebremo pronaći dućan s tim potrepštinama. hvala
nena-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:13   #78
bok nena. ako ti je teško otići do zg-a u dobar partner gdje imaju definitivno najdolju ponudu, imaš dobar izbor u čakovcu kod buhača.
joannak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 16:33   #79
malo mi je problem skočiti do zg-a. a varaždin i okolica?
nena-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 11:56   #80
nena, pogledaj u euroshop...
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.