Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 11:48   #1
Wi Fi problem

Poštovani,
imam laptop HP Pavilion i na njemu instaliranu Windows Vistu. Sve je bilo ok dok mi se nije pokvarila tipka razmaka. Kolega s posla mi je promijenio tipkovnicu i kad sam ga doma ponovno uključio ne spaja se na Wi Fi. Stalno govori da se bežične mreže ne mogu pronaći. Probao sam fn + sve f tipke, ali ne funkcionira. Ostali uređaji su normalno spojeni na kućni router.
__________________
Treat her like a QUEEN.......Fuck her like a SLUT
ekvfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:11   #2
Možda je kolega i fizički gumb od wifi-a slucajno iskljucio, pogledaj sa strane laptopa ili mozda cak i ispod jednu sklopkicu, (ukoliko ima) Ili je na samoj tipkovnici, probaj pronaci znak od wifi.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 13:06   #3
..ili kod rastavljanja i vjerovatnog usputnog čišćenja isključio dva kablića sa wifi adaptera ( koaksi za antene) ...a zaboravio vratiti.
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:16   #4
Puno hvala. Gumb je bio u pitanju. Riješeno....����
__________________
Treat her like a QUEEN.......Fuck her like a SLUT
ekvfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:03   #5
Pozdrav, zanima me da li se može mjenjati lozinka za wifi

specifičnost problema je što sam router alcatel onetouch pb60 uzeo polovno (kupljen u t-comu) i stavio u njega karticu za net iz tele-2 pa me zanima kako da promjenim wifi lozinku

posjedujem windows 10
DešBu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:48   #6
U postavkama od rutera, na internetu pronadji od svog modela, koje brojeve moras ukucati u svoj internet pretrazivac da dodjes do navedenih postavka, kod mene na bnetu je 192.168.0.1
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.