Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 19:08   #1
Vip stick problem

Dakle, problem je sa stickom ZTE Huawei s kojim se bežično prikljucujem na internet. Sve je godinama radilo normalno, dok mi jučer Windows (10) nije izvršio nekakav upgrade sistema. Nakon toga Windowsi mi više ne pokreću program.
Deinstalirao sam i ponovno reinstalirao. Windowsi prepoznaju uredjaj i instaliram ga bez problema, ali poslije toga nista se ne dogadja. Nema auto runa, nema ikakve mogucnosti da udjem u program. Pokusao sam na prijateljevom laptopu (isto windows 10) i tamo sve normalno funkcionira. Ima li itko ikakvu ideju u čemu je problem?
Ispricavam se ako se nespretno izražavam, meni je sve oko softwerske tehnologije manje više špansko selo.
__________________
to embody/
/soy este/
EcStAsY//X
16 shells is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 19:45   #2
Quote:
16 shells kaže: Pogledaj post
Dakle, problem je sa stickom ZTE Huawei s kojim se bežično prikljucujem na internet. Sve je godinama radilo normalno, dok mi jučer Windows (10) nije izvršio nekakav upgrade sistema. Nakon toga Windowsi mi više ne pokreću program.
Deinstalirao sam i ponovno reinstalirao. Windowsi prepoznaju uredjaj i instaliram ga bez problema, ali poslije toga nista se ne dogadja. Nema auto runa, nema ikakve mogucnosti da udjem u program. Pokusao sam na prijateljevom laptopu (isto windows 10) i tamo sve normalno funkcionira. Ima li itko ikakvu ideju u čemu je problem?
Ispricavam se ako se nespretno izražavam, meni je sve oko softwerske tehnologije manje više špansko selo.
Zovi VIPovu tehnicku podrsku 0800 091 091
__________________
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!
martip is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 13:54   #3
Meni se slično desilo sa bluetooth adapterom, deinstalacija i instalacija nije pomogla ali kad sam nasnimio na čisto iznova windows onda je proradilo

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.