Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2018., 18:00   #41
Riješio si (valjda) problem sa zgašenim radiom. E sad..nikakav wireless network manager (bilo windows, bilo atheros) nema veze s tim radiom, s njim ima veze samo power manager. I ako ti vidiš mreže a ne možeš se spojiti imaš drugi problem, npr. da tvoj driver/kartica/OS ne podržava modernije protokole tipa WPA2. Možeš probati (ali samo radi probe, WEP je nesiguran!) podesiti na svom AP-u WEP protokol pa se probati spojiti. WPA je okej...

Koji network manager koristiš i kako podesiti. Control panel-network connections-properties od wireless mreže-wireless tab-kvačica na "use windows to configure my wireless...".
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 18:54   #42
Quote:
bloodboy kaže: Pogledaj post
nakon sto sam odabrao yes izgubile su se mreze,nemam ih vise u opciji,u biosu imam samo fn key lock opciju koja je disabled, a kada pritisnem fn+f5 kojom ukljucujem wifi pojavi mi se sledece unable to change power state of 802.11 wirelles radio update drivers of network adapter
Instaliraj opet wifi driver
__________________
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!
martip is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 18:58   #43
i ja sam to skonto sada, jer kad sam na - During installation, you chose to not use microsoft wireless configuration manager to control your network card. however, it is currently enabled for this device.do you want to disable it? yes or no, potvrdio yes nestale su wifi mreze dostupne,nisu vise dostupne !
__________________
Kakvi anonimni alkoholicari,valjda znam ko su mi prijatelji
bloodboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 19:36   #44
Quote:
bloodboy kaže: Pogledaj post
i ja sam to skonto sada, jer kad sam na - During installation, you chose to not use microsoft wireless configuration manager to control your network card. however, it is currently enabled for this device.do you want to disable it? yes or no, potvrdio yes nestale su wifi mreze dostupne,nisu vise dostupne !
Probaj reinstalirat driver i nikako nemoj ukljucivati opciju da ti windows dupravlja wifi mrezom , onda bi trebalo prebaciti na tvornicku instalaciju ibm wifi gdje ce ti ta Fn tipkovnica raditi
__________________
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!
martip is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 19:56   #45
ma nista,nakon sto sam potvrdio sa yes da mi windows ne upravlja wifi, nema vise ni mreza ponudjenih,nista ...
__________________
Kakvi anonimni alkoholicari,valjda znam ko su mi prijatelji
bloodboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 19:58   #46
Quote:
bloodboy kaže: Pogledaj post
ma nista,nakon sto sam potvrdio sa yes da mi windows ne upravlja wifi, nema vise ni mreza ponudjenih,nista ...
Je li ti tipka Fn F5 ili koja god vec , registrira wifi
__________________
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!
martip is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:05   #47
pa ocigledno da mi je registriralo cim mi je izbacilo wifi mreze da se spojim,sad nista
__________________
Kakvi anonimni alkoholicari,valjda znam ko su mi prijatelji
bloodboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:10   #48
Predajem se
__________________
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!
martip is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:22   #49
najyalije mi je sto su se mreze bile pojavile i posle ong sto si mi rekao da diseble win da mi upravlja wifi nema ih vise ....mislim da je lyman bio u pravu da je nesto izmedju modema i kartice tada bila greska
__________________
Kakvi anonimni alkoholicari,valjda znam ko su mi prijatelji
bloodboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:34   #50
Quote:
bloodboy kaže: Pogledaj post
najyalije mi je sto su se mreze bile pojavile i posle ong sto si mi rekao da diseble win da mi upravlja wifi nema ih vise ....mislim da je lyman bio u pravu da je nesto izmedju modema i kartice tada bila greska
Nije modem nije kartica , ovo sto ti opisuje moze biti samo softverski. Ne znam kako imas drivere , ali sada kao jedina jos opcija mi pada na pamet da ti fali tvornicki program od lenova koji upravlja wifi mreznom karticom.To nije driver , driver je instalacijski , nego program koji sluzi za wifi , ako imas orginal cd trebao bi da je na njemu.
__________________
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!
martip is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:48   #51
nemam org cd,svi ti lenovo programi imaju opciju da pale wifi preko njih, bez fn +f5 ali ni jedan ne funkcionise na xp svi su na win 7,sve sam instalirao od drivera i ovih programa sa neta,i cak sam i neki virus pokupio na svoj comp pa sam sinoc morao reinstalirati os,puko sam bio....
__________________
Kakvi anonimni alkoholicari,valjda znam ko su mi prijatelji
bloodboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 21:40   #52
Quote:
bloodboy kaže: Pogledaj post
nemam org cd,svi ti lenovo programi imaju opciju da pale wifi preko njih, bez fn +f5 ali ni jedan ne funkcionise na xp svi su na win 7,sve sam instalirao od drivera i ovih programa sa neta,i cak sam i neki virus pokupio na svoj comp pa sam sinoc morao reinstalirati os,puko sam bio....
Ne znam stvarno sto je u pitanju , puno srece samo bez nervoze
__________________
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!
martip is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 13:35   #53
nakon sto sam cekirao "use windows to configure my wireless" kako si mi rekao pojavile se mreze ponovo ali nece da se poveze
__________________
Kakvi anonimni alkoholicari,valjda znam ko su mi prijatelji
bloodboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 15:20   #54
...možda ne podržava WPA2 a tvoj ruter je na toj zaštiti? ...piše za taj adapter a,b,g mod ( dakle oko 25Mbps će imat max) i zaštita AES,WEP i WPA.
Možda kod vlasnika se koristi AES ili WPA pa kod njega radi ...?

Možeš probat svoj ruter prebaciti da radi bez zaštite ili WEP i mod treba biti "auto" a nikako "n only" ( kasnije vrati svoje kako je bilo).
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 15:46   #55
zte ZXHN H208N je moj ruter kad ga prebacim da radi bez zastite opet isto se desava ne poveze se
__________________
Kakvi anonimni alkoholicari,valjda znam ko su mi prijatelji
bloodboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.