Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 00:00   #7761
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Jel letio netko preko Dohe pa zna kakva je ponuda i cijene u Duty free dućanima (sorry ako je off)
Sve je skupo, ne isplati se.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
lunazona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 00:47   #7762
Quote:
Solitary kaže: Pogledaj post
Meni su uvijek bili Ok parfemi koje sam kupila u Martimexu, ništa mi nije izazivalo nikakve sumnje da možda nisu autentični.
eh da, sad tko zna kakvi su im parfemi koji dođu na mjesečne akcije. meni se čini da je kod nas sve parfeme na akcijama bolje izbjegavati.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 10:57   #7763
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Jel letio netko preko Dohe pa zna kakva je ponuda i cijene u Duty free dućanima (sorry ako je off)
Jest da se u njihovom djutiću osjećam kao u bajci, ali cijene nisu ništa posebno. Jedino što se po meni isplati i što tamo obožavam je izbor minijatura. I cijene su povoljne.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 10:59   #7764
Quote:
Solitary kaže: Pogledaj post
Ja nisam fan Coco Mademoiselle, ali iz znatiželje probam uvijek sve što izađe od Chanela.
Na spomen da izlazi Coco Mademoiselle Intense sam rekla "o, ne", no kvaka je u tome što su mi neki koji su ga vani probali rekli da je u biti mekši i lakši od originala, da su svi oni oštri rubovi CM nekako zaokruženi. Da je mazniji i podnošljivii onima kojima je CM prejak. Pa sad, vidjet ćemo!

(Ako je tako, promašili su s dodatkom Intense jer navodi ljude na krivi trag).
svakako da taj "intense" navodi ljudi na krivi trag, primjer iz prve ruke: LVEB intense meni je dosta "lakši" od originala.

Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
eh da, sad tko zna kakvi su im parfemi koji dođu na mjesečne akcije. meni se čini da je kod nas sve parfeme na akcijama bolje izbjegavati.
upravo to! radije onda kupiti parfem po punoj cijeni i dobiti kvalitetan proizvod nego čekati akcije pa dobiti "mačka u vreći"
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 11:38   #7765
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Skupi su. Barem sve sto je mene zanimalo. Nikad nista tamo ne kupim.
Quote:
lunazona kaže: Pogledaj post
Sve je skupo, ne isplati se.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Jest da se u njihovom djutiću osjećam kao u bajci, ali cijene nisu ništa posebno. Jedino što se po meni isplati i što tamo obožavam je izbor minijatura. I cijene su povoljne.
Not exactly what I wanted to hear Hvala cure
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 19:16   #7766
Zna li netko je li Muglerova Aura napokon stigla da se može isprobati? Ako je, možete li mi reći gdje je ima?
Paperlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:27   #7767
Quote:
Paperlight kaže: Pogledaj post
Zna li netko je li Muglerova Aura napokon stigla da se može isprobati? Ako je, možete li mi reći gdje je ima?
Muller na Trgu
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:03   #7768
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
Ima netko ovaj parfem? Kakva mu je trajnost? sillage? Znam da su Lancomovi parfemi uglavnom dobre trajnosti, no prije nekoliko godina imala sam Midnight rose i nitko nije ni primjetio da ga nosim, brzo mi je ishlapio.
Imam ja ovaj tresor. Prekrasan, močan, primjetan i izuzetno trajan. Nemoš s njim fulati. Nije sladak kao LVEB al postojanost je izuzetna.


I nova verzija ovog tresora je fenomenalna, pisala sam na svojoj fb stranici pa ako te zanima škicni.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:09   #7769
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Netko probao Twilly d'Hérmes? Kakav je?
Da li ga uopce ima u Zg za kupiti?
Po sastojcima mislim da bi mi se svidio...inace obozavam Aqua allegoria Herba fresca od Guerlaina.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Ima ga u Douglasu. 30ml je oko 450kn.
Prekrasan parfem,drugačiji od svih drugih,izdvaja se iz mase. Vrijedan pažnje. Ja ga obožavam, svako malo se špricnem s njim.
Nema veze sa Herba Fresca parfemom
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:25   #7770
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
Imam ja ovaj tresor. Prekrasan, močan, primjetan i izuzetno trajan. Nemoš s njim fulati. Nije sladak kao LVEB al postojanost je izuzetna. : )


I nova verzija ovog tresora je fenomenalna, pisala sam na svojoj fb stranici pa ako te zanima škicni.
Pogledala sam upravo tvoju FB i Instagram stranicu i totalno je :klap: san snova mi je tvoja parfemska kolekcija! Imamo slične parfemske ukuse I ja volim slatkaste i gurmanske parfeme.

Hm....a meni se svo vrijeme čini da je La nuit slađi od LVEB

Hvala ti na ovoj recenziji. Jučer sam baš bila u Mulleru i našpricala se La nuitom i cijelim putem sam ga osjetila, osjećala sam se kao u bajci, snijeg padao... I sad osjetim ga mrvicu, tester papir da ni ne spominjem, mirisat će mi još danima sigurno.....A sam parfem je toliko senzualan i opojan da nemam riječi. Još ti tvrdiš da je primjetan (sigurno si puno komplimenata dobila za njega ), vjerujem u to, prvom prilikom priuštit ću si ovo blago.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 13:37   #7771
Dal su možda u Hr stigle ove Valentine u boji

scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 13:56   #7772
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
Ima ga u Douglasu. 30ml je oko 450kn.
Prekrasan parfem,drugačiji od svih drugih,izdvaja se iz mase. Vrijedan pažnje. Ja ga obožavam, svako malo se špricnem s njim.
Nema veze sa Herba Fresca parfemom
Thanks! U Mulleru u Gardenu ne drze. Duglasa se nisam sjetila

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 16:39   #7773
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Thanks! U Mulleru u Gardenu ne drze. Duglasa se nisam sjetila

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
nema na čemu.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 13:42   #7774
..pozz...citam vase komentare..luda sam inace za parfeemima..nedavno kupila u douglasu la vie est belle.. savrsen..njuskam ga vec dugo... al gledam kako su ti parfemi skupiii..i sad naravno naisla sam na lijepa.hr..i notino...koliko su pouzdanete stranice....uvijek se bojim da ne dobijem macka u vreci... slijedeca invensticija mi je Chloe...onaj obicni..dali ga je netko kupovao preko ovih stranica.. hvalaaaa :*
grandcontrol21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 14:49   #7775
Ja ne preporucujem bas te stranice, bolje cekaj popuste od 30, 40% u dmu ili douglasu.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 15:44   #7776
Kakva vam je postojanost od Hugo Bossa- Ma vie?
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 16:05   #7777
Quote:
grandcontrol21 kaže: Pogledaj post
..pozz...citam vase komentare..luda sam inace za parfeemima..nedavno kupila u douglasu la vie est belle.. savrsen..njuskam ga vec dugo... al gledam kako su ti parfemi skupiii..i sad naravno naisla sam na lijepa.hr..i notino...koliko su pouzdanete stranice....uvijek se bojim da ne dobijem macka u vreci... slijedeca invensticija mi je Chloe...onaj obicni..dali ga je netko kupovao preko ovih stranica.. hvalaaaa :*
imaš dobar ukus što se parfema tiče!

slažem se s @Sofia Victoria. Radije pričekaj akcije, ja osobno nikad ne bih naručivala parfeme s takvih stranica, ništa danas nije 100% sigurno, niti ne mora značiti da se u nekoj od dobro poznatih drogerija ne može kupiti "mačak u vreći", ali opet mislim da je manja vjerojatnost.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 18:28   #7778
Notino ima odličnu ponudu parfema i novitete jako brzo imaju u ponudi
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 19:18   #7779
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Notino ima odličnu ponudu parfema i novitete jako brzo imaju u ponudi
Potpisujem, i sigurno su originali jer sam neke parfeme uspoređivala - na jednu ruku onaj iz Douglasa ili Mullera, na drugu sa Notina i miris i trajnost su mi za sve parfeme bili isti.

Kozmetike sam puno više naručila sa Notina i tu sam tek 100% sigurna da su originali jer sam uglavnom naručivala sve ono što koristim već dulje vrijeme i ne bi me mogli zeznuti sa sličnim proizvodom koji nije original.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 19:35   #7780
Ja sam s Notina naručivala testere i jako sam zadovoljna
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.