Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2017., 21:12   #1
Skintegra

Izdvojeno s druge teme.

Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
a di se moze vidjet skintegra ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
na fejsu ima.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!

Zadnje uređivanje Carla Marx : 13.06.2017. at 10:54.
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 21:26   #2
svidja mi se logo, pakiranje i sastav ne volim drunk elephant sve njihovo mi se rola po kozi ne zeli se upit!? nego s nazivom proizvoda hydra bas nije invented od drunk elephanta tak da ne znam ljudi. ja bi radje pricekala da vidimo ostale proizvode. nije mi drunk elephant hydra b ni iconic proizvod mozda sam to samo ja. advanced night repair od el je iconic drunk elephant se jos probija imo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 21:28   #3
Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
Kad je bila priča o Zoryi, spomenuli smo i Skintegru i bilo je briga da će se Zorya gluposti loše odraziti na druge hrvatske brendove (i Skintegru). Baš mi je sad smiješno malo kad sam vidjela da Skintegra ima proizvod koji se zove Hydra B, a Drunk Elephant ima B-Hydra. Naravno različiti su što se tiče sastava (osim vitamina B5), ali svejedno sam se potkrao osmijeh.
Generični nazivi i igra riječi:
B-Hydra - Be Hydrated
Hydra B - hidratacija vitaminom B5 (panthenolom)

No ja ne volim Drunk Elephant jer vole prosipat 'pamet' pod znanost, a govore iz stražnjice tako da se zaista nadam da se nije ugledala na njih
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 22:03   #4
vidjet cemo, ja se isto nadam al i sumnjam cisto. ak ista me asociralo od ovog svega na ista vec vidjeno je logo na SK II al bas je ljep i nemre se povuc paralela s njima. zasad. oni jesu iconic pak ili bar njihova essence.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 23:43   #5
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
vidjet cemo, ja se isto nadam al i sumnjam cisto. ak ista me asociralo od ovog svega na ista vec vidjeno je logo na SK II al bas je ljep i nemre se povuc paralela s njima. zasad. oni jesu iconic pak ili bar njihova essence.


Sent from my iPhone using Tapatalk
njihova essence jest iconic, ali brate što to smrdi. a i na mojoj je koži efekt nikad nije mi koža bila masnija nego što je to bila od SK-II

da ne budem off, volim gledati kim. tako je jednostavna.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 17:26   #6
Ja san samo došla reći da sam pala na guzicu koliko je Babuškina Skintegra pomno osmišljena i detaljizirana. Draga Jelena, stvarno nije bilo potrebe za brigom, imaš originalan i kompletan proizvod. Svaka čast!

Web stranica s pratećim člancima je fenomenalna, opis proizvoda, dodatljna pojašnjenja, sastav,ma sve je top!

Razmišljam da naručim dvije stvari i za prijateljicu koju neću odmah vidjeti nego krajem ljeta pa ajde molin te, kad navratiš tu napiši samo koji je rok trajanja prije otvaranja proizvoda, a mene još zanima i u kojem periodu od otvaranja se mora potrošit.

Svaka čast na ovome još jednom,čestitam i želin ti puno sriće!

I vi druge žene obavezno trk na Skintergu, sigurno ćete biti zadovoljne kao i ja. IBM gledajh i uči, tako to rade profesionalci.
neroliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 17:33   #7
O da, slažem se, ja sam oduševljena web stranicom i dizajnom svega i sa sva tri proizvoda ovako gledajući sastav!

Ja bih rado naručila nešto da je podržim al AHA izbjegavam do jeseni, a drugo mi ništa ne treba dok ne odem dermatologu idući mjesec pa mi je baš malo žao jer bih je rado samo zatrpala novcima.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 18:39   #8
Pridruzujem se pohvalama, odusevljena sam! Odmah sam narucila sva 3 proizvoda.
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 00:06   #9
Talking

Evo i web stranice https://www.skintegra.hr
Superrr jeee :klap:
Jassup is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 13:45   #10
Pridružujem se pohvalama za Skintegru, već sam naručila Clarion kremu i jedva čekam isprobati.
A di su sad one žene što su komentirale da su ljudi samo ljubomorni na nečiji uspjeh
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 14:59   #11
Skintegra
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 16:22   #12
balkan, jal, #samoljubav, hejteri.

super izgleda web, držim fige da proizvodi odgovaraju kupcima i da ih nastave naručivati.
fuj is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:05   #13
ja sam bez teksta kad sam vidla stranicu i proizvode. jos jednom cu rec pakiranje je vrh. toliko ljubavi je ulozeno u ovo. ja joj isto zelim samo srecu. sad mora imat smart marketing. htjela bi vidjet njene serume svuda. nadam se da su dobri. jedva cekam cut recenzije kakvi su ljudima. mene zanima kaj je ona kemicarka? jel zavrsila medicinu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:08   #14
Jelena, svaka čast!
Nisam ni sekundu sumnjala da će Skintegra ispasti fantastično.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:18   #15
Babushka
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 21:21   #16
zguglala sam sama malo i zavrsila je antropologiju na filozofskom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:00   #17
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
zguglala sam sama malo i zavrsila je antropologiju na filozofskom.
I etnologiju, molim lijepo.

Quote:
neroliana kaže: Pogledaj post
Razmišljam da naručim dvije stvari i za prijateljicu koju neću odmah vidjeti nego krajem ljeta pa ajde molin te, kad navratiš tu napiši samo koji je rok trajanja prije otvaranja proizvoda, a mene još zanima i u kojem periodu od otvaranja se mora potrošit.
Rok trajanja je minimalno godinu dana za sve proizvode. Mikrobiologija za godinu dana trajanja je već odrađena, a vjerojatno će nam i na dvije godine svi proizvodi proći (trebamo dobiti rezultate ovih dana).

Quote:
Yellowrain kaže: Pogledaj post
Pridružujem se pohvalama za Skintegru, već sam naručila Clarion kremu i jedva čekam isprobati.
Clarion je serum, nije krema. Nadam se da nisi nešto pogrešno protumačila / naručila, a ako jesi, slobodno mi se javi da storniramo narudžbu.

Ukratko, hvala svima na prekrasnim riječima, na podršci i na želji za isprobavanjem nečeg novog. Imala sam dosta posla oko vođenja obje facebook stranice i novog weba preko vikenda pa nisam stigla baš odgovarati i ovdje. Nadam se da ću opravdati vaša očekivanja, i laska mi što puno očekujete od Skintegrinih proizvoda. Želim svaki dan učiti iz ovih iskustava, i svaki vaš feedback uzeti u obzir kako bismo na kraju imali asortiman odličnih proizvoda.
WhateverCupcake is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:24   #18
Quote:
WhateverCupcake kaže: Pogledaj post
Rok trajanja je minimalno godinu dana za sve proizvode. Mikrobiologija za godinu dana trajanja je već odrađena, a vjerojatno će nam i na dvije godine svi proizvodi proći (trebamo dobiti rezultate ovih dana).
Uuu i ja se nadam, iz nekog razloga volim da mi proizvodi imaju dulji rok trajanja, ni sama ne znam zašto, možda jer se rokova držim ko pijan plota

Nego, htjedoh te pitati - idući mjesec idem dermatologu da vidim što će reći na moje akne, za sada od aktivnih tvari koristim samo 2% salicilne i odvojeno 4% niacinamida (barem se nadam da je 4%), al gledam tvoj Clarion i nećkam se zbog glikolne. Imam strašno osjetljivu kožu i svijetla sam ko kreč, znam da je SPF ionako obaveza, i pazim, ali možda bi mi bilo mudrije pričekati jesen zbog glikolne? Čisto da igram na sigurnije kada je sunce slabije. A možda sam samo paranoična
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:31   #19
Quote:
WhateverCupcake kaže: Pogledaj post
I etnologiju, molim lijepo.
di si se educirala o skincareu?
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:09   #20
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Uuu i ja se nadam, iz nekog razloga volim da mi proizvodi imaju dulji rok trajanja, ni sama ne znam zašto, možda jer se rokova držim ko pijan plota

Nego, htjedoh te pitati - idući mjesec idem dermatologu da vidim što će reći na moje akne, za sada od aktivnih tvari koristim samo 2% salicilne i odvojeno 4% niacinamida (barem se nadam da je 4%), al gledam tvoj Clarion i nećkam se zbog glikolne. Imam strašno osjetljivu kožu i svijetla sam ko kreč, znam da je SPF ionako obaveza, i pazim, ali možda bi mi bilo mudrije pričekati jesen zbog glikolne? Čisto da igram na sigurnije kada je sunce slabije. A možda sam samo paranoična
Glikolna kao noćni tretman u koncentracijama od 5% (ili manje) se ne treba izbjegavati tijekom ljeta, to je old wives tale, a pogotovo ako regularno koristiš visoki SPF. Naravno, nećeš ići na kemijske pilinge kod dermatologa / kozmetičarka gdje ti stave 70% glikolne na lice tako da se guliš u slojevima sljedećih dana. Ovo je lagani resurfacing, efekta skoro kao da blazinicom skidaš make up pa tim potezima radiš neki "piling", ali superiornije zato što naravno nema popratnog navlačenja kože i zato što glikolna ima određene anti age efekte. Glikolna definitivno potencira izvlačenje nepravilnosti poput komedona i pritajenih akni na površinu, i upravo zato je u ovom proizvodu sparena sa salicilnom koja ima dosta jaki protuupalni učinak (ali je znatno slabiji keratolitik od glikolne) i time anulira veliki dio upalnih promjena koje bi glikolna povukla van. S time da treba napomenuti da glikolna ne izaziva upalni proces sama po sebi. On bi se kad tad pojavio na površini. Akni od trenutka kad se napravi mikrokomedon (oku nevidljiv) do trenutka kad izađe na površinu u upaljenom obliku treba i do 8 tjedana.

Zato se kod tretmana akni nikada ne gleda samo učinak u prvih par dana, nego treba biti konzistentan čak i kad izgleda da se stanje privremeno pogoršalo. Zašto to dermatolozi ne spominju kad je to osnova osnove liječenja akni, ja ne znam.

Ono što meni ovdje zvoni je to što si napisala da imaš užasno osjetljivu kožu. Ako pod time misliš na upalni tip kože koji se naglo zaštopa u porama i reagira aknama, onda je tvoja rutina sa salicilnom i niacininamidom ispravna. Ali, ako imaš osjetljivu - osjetljivu kožu (u smislu reaktivne koja se lako zacrveni, peče itd.), onda za moj pojam koristiš i previše tih aktivnica. Previše aktivinh tvari koje u biti iritiraju kožu dovodi do začaranog kruga upale, pa su i akne jače izražene.

Moja osobna iskustva s dermatolozima su ustvari loša. Socijalni propisuju klindamicin i antibiotike za akne, a privatnici guraju ljekarničke brendove od kojih dobivaju određene benefite. Inače bih ti odmah savjetovala da prvo čekaš što će ti dermatolog reći, pa se tek onda odlučiš na neke konkretnije korake oko uvođenja novih proizvoda. Nadam se da imaš odličnog dermatologa za kojeg ne vrijede ovi moji osobni dojmovi.

Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
di si se educirala o skincareu?
Samostalno. Imam tu nesreću da imam dosta nezahvalnu kožu koja me natjerala da naučim čitati sastojke još prije 5-6 godina, a onda se sve dalje zarolalo samo od sebe. Moja strast su formulacije, znatno više nego dobit na kućnu adresu 15 krema pa se mazuckat njima i dat osvrt ranga "krema je super jer je lagana i mirisna". U biti sam totalno promašila faks, i to mi govore svi koji me znaju. U našem labosu se čude koliko ja ustvari znam, a nisam te struke. Razgovaram potpuno ravnopravno s našom kemičarkom, te ona sama kaže da joj klijenti dođu i kažu: ja bih kremu koja fino miriši i neka bude bijela. I uglavnom im ta prva verzija proizvoda bude dovoljna, dok ja proizvod vraćam bezbroj puta i uvijek imam neku primjedbu. Ja sam težak klijent jer radim ustvari kozmetiku za sebe i sebi drage ljude, i tako je i testiram. Pročitala sam valjda tisuće istraživanja, i pristranih i nepristranih, i sad već u naslovu vidim je li neko istraživanje plaćeno od strane neke kompanije ili nije.
WhateverCupcake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.