Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 11:36   #1
Maze Runner: The Death Cure (2018)

Maze Runner: The Death Cure (also known simply as The Death Cure) is an upcoming American dystopian science-fiction action thriller film directed by Wes Ball, based on The Death Cure, the final book in The Maze Runner trilogy, written by James Dashner, with a screenplay by T.S. Nowlin. It is the sequel to Maze Runner: The Scorch Trials (2015) and the third and final installment in the Maze Runner film series.

Početak prikazivanja: kraj siječnja / početak veljače

trailer



čudi me da još nema otvorene teme o ovom filmu, jeste gledali prva dva?
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:39   #2
yes,nadam se da je ovo zadnji dio,ovo mi isto ko šojka rugalica i divergent/insurgent/alegiant,prvi dio mi bio ok još ga se i sjećam, drugi su se muvali vamo tamo došli u neko zdanje na kraju ako se dobro sjećam,3 godine prošlo od zadnjeg djela tako da sve pozaboravljamo iz prva 2 djela.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:43   #3
Baš mu se veselim, oba dijela su mi dobri. Čak sam odustao i od čitanja knjige zbog filma.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:47   #4
Gledala sam oba, ne mogu reći da mi je drugi nešto lošiji od prvog. Možda za nijansu, ali može biti da je to do "kino-ugođaja" jer prvog sam tamo gledala.
Pa se nadam da neće biti ni treći bitno lošiji. Iako me trailer nešto nije privukao.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:03   #5
i ja ću ovo u kinu. meni najbolja yadda-yadda saga, valjda zato što je glavni lik muško.
Klibicl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:58   #6
Gleda se
Jedan... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 08:20   #7
Loše i površno, najgori od 3. A bome je bilo i dosta "but why?" scena. Pred kraj filma, koji usput rečeno bespotrebno rastegnut, ljudi su počeli pričati kao na forumu od dosade, i to je prvi put da me to nije smetalo
__________________
--- WIKI IS YOUR FRIEND ---
mako is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 18:29   #8
Meni je bio super. Da naravno bilo je i onih scena gdje kao glavni likovi nemaju izlaz, ali onda naravno odjednom dođe pojačanje u zadnji čas i spasi ih, ali sve u svemu dobar mi je. A i super je to kaj i nije toliko skup, koštao je samo 62 milijuna dolara, a zaradit će po meni minimalno 400 milijuna, dok je npr. Justice League koštao čak 300 milijuna dolara. Unatoč cijeni film i dalje vizualno izgleda fantastično.
Jedan... is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 09:52   #9
ipak mi je prvi najbolji
MateSarlija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 13:44   #10
Napokon pogledala. Ok je bio. Sva tri su mi tu negdje, što je već uspjeh kad je riječ o filmovima u nastavcima...
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 00:00   #11
Prvi nisam pogledao do kraja, drugi dio ajde nekako da ubijem par sati dosade. Ako će treći biti u istom tonu mogao bih baciti oko.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2018., 18:46   #12
Koliko su mi prva dva bila zabavna, toliko mi je zadnji bio užasan. Cijelo vrijeme ta akcija gdje glavni likovi s 3 metka iz pištolja pogode 4 čovjeka, a vojnici sa optičkim ciljnicima i automatskim puškama ne mogu ni okrznuti glavne likove, kao da gledam Commandosa. U filmu nema ničeg dobrog.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 09:56   #13
Najslabiji dio i previše razvučen.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 23:57   #14
losiji film vec dugo nisam gledo.
cisto mi zao 2h koja sam izgubio.
prvi dio mi je bio dobar, drugi je meh, a ovaj treci je uzas zivi.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 01:12   #15
Sličan dojam, nisam ni očekivao više.

Napravljeno bez ikakve dubine, reda radi.
I još klišej na klišeju.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 21:47   #16
evo sinoc san ga pogledala i sta da kazen osin da je film prelos

prvi dio mi se svidja, drugi mi je vec znatno gori, a treci ka da nema veze s prva dva

Sent from my D2303 using Tapatalk
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2021., 19:04   #17
meni je ta trilogija brutalna.Bas onako mozak na pasu,uvijek akcija,adrenalin i prode vrijeme u roku tren. Likovi su isto simpa
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.