Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 22:11   #61
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Mačak Gaston svoju ženu zove djevojka. Ja svoju "djevojčice moja". To ti dođe s godinama. Mi adolescenti od 50+ malo podjetinjimo.
Podržavam da im tepate kako najbolje znate i umijete .
No, učinilo mi se da je negdje inzistirao na "djevojka" pa se čudim, ako je tako, promjeni .
tweetee is offline  
Old 13.02.2018., 22:38   #62
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Mačak Gaston svoju ženu zove djevojka. Ja svoju "djevojčice moja". To ti dođe s godinama. Mi adolescenti od 50+ malo podjetinjimo.
Kada sam bio mali, prije mnogo puno godina, mislio sam da sex prestaje u 50ima, ali sada kada sam odrastao zapravo vidim da tek tada počinje. Čovjek godina samo sazrijeva i postaje sve razvratniji i razvratniji.

Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Rođače mačji, pravila natječaja postoje da bi ih se svi pridržavali ili će nam se stvarno, step-by-step, kako reče xavi, ušuljati Jamie Oliver. Ne aludiram na "gospođu djevojku" jer ona očito kuha bolje.
Sve to razumijem, samo nikada nisam bio ljubitelj pravila i režima. Prije nekada su me gnjavili milicioneri, pa vojna lica u onoj mrskoj jna, pa sada u doba tranzicije policajci, carinici, inšpektori, nadzornici, investitori... a evo sada od kako pišem na forumu pojaviše se i moderatori. Što da kažem, osim da nema kraja mojoj sreći.

Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Niti si ti nešto loše učinio stavljajući post kruha svoje djevojke na izvannatječajni, niti je L3go pogriješio da ti ga je makao. Uostalom, to mu je i obveza kao s.modu. Budi korektan kao pravi Mačak, ne frntaj nego predi, i ne razvijaj teorije urote o povodljivosti jer ti ga je s pravom mogao i obrisati, no kruh je lijep i sad je samo premješten gdje i spada, na slike.

Daj radije erektiraj i ispeci komad tijesta, napiši recept i stavi ga u natječajni topic.
Sve se slažem, obećavam da ću se popraviti. Čim budem imao vremena pošaljem nešto na temu dizanih tijesta, ovih dana imam gužvu na poslu; radim danonoćno -a posao kao da stoji.
Mačak Gaston is offline  
Old 21.02.2018., 00:01   #63
Lijepi ti je krug, gargamišamel

Još da se netko okuraži i stavi štogod na natječajni, sve mi neugodno da tamo samujem
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 21.02.2018., 00:38   #64
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Lijepi ti je krug, gargamišamel
krenuh pogledati što je to kružno garga napravila

vidim da je pala nova doza lisnatog s makom

a kaj se buniš, bar buš dobila stan u puli ako ostaneš jedina

e da, stvarno je lijepi je krug.
crvenkapica33 is offline  
Old 21.02.2018., 09:38   #65
krug. bili smo lijeni otići kupiti kruh, pa smo ga zamijesili. malom je to sad fora, pa nek se igra.
već mi se neko vrijeme kuha ideja za natječaj, samo treba zasukati rukave. valjda budem u roku.
gargamišamel is offline  
Old 21.02.2018., 09:51   #66
Ne dirajte mi krugove.

Da je pisalo kruh ni ja ne bi gledala.
Al lijepi je krug
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 21.02.2018., 11:12   #67
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 21.02.2018., 12:14   #68
Gargamišamel, vidi se da imate želje, dara i talenta. Kada bi vas k sebi na nekoliko dana na poduku uzeo g. Pelle, vjerujem da biste se ubrzo probili na top 5 najboljih kuharica na forum.hru Nadam se da njegova Djevojčica nebi bila toliko ljubomorna na Vas.

Samo hrabro naprijed, ovaj nenatječajni uradak neka vam samo dadne podstreka k daljnem radu.
Mačak Gaston is offline  
Old 21.02.2018., 14:26   #69
Quote:
Mačak Gaston kaže: Pogledaj post
Gargamišamel, vidi se da imate želje
prije je stvar potrebe.

Quote:
vjerujem da biste se ubrzo probili na top 5 najboljih kuharica na forum.hru
nemam tolike ambicije.


Quote:
Samo hrabro naprijed, ovaj nenatječajni uradak neka vam samo dadne podstreka k daljnem radu.
sigurno hoće.
gargamišamel is offline  
Old 21.02.2018., 14:27   #70
Moram se samocitirati:

Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 21.02.2018., 14:29   #71
gargamišamel is offline  
Old 21.02.2018., 17:33   #72
donata, super ti je krug i upute.

i justinov također, zbunila me ona lisnata gore pa nisam skomentirala.
crvenkapica33 is offline  
Old 21.02.2018., 17:46   #73
Odličan krug, Donata sad ćete me zafrkavat zbog toga, već vidim srećom neće dugo trajati jer ću se ziher ubrzo obrukati s nečim drugim

Ovo s krpom i omekšivačem je ključna informacija, desilo mi se više puta da u kakvom agroturizmu ili domaćoj gostilni posluže doma ispečen kruh koji smrdi po kemiji iz krpe :zabranjeni:
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 21.02.2018., 17:58   #74
ok, kod mene je fakat krug

Što se omekšivača tiče, ja perem kuhinjske krpe i stolnjake odvojeno, jer je to jedino što perem na iskuhavanju, tako da nikada ne stavljam omekšivač, ali nije na odmet pripomenuti jer sam ne mali broj puta jela s mirisom vernela ili coccolina
Donata is offline  
Old 21.02.2018., 21:46   #75
Garga, Donata, jako lijepi kruhići.
Posebno mi se sviđa raspuknuta  r2π Donatinog kruha.



@Gaston the Mijauuuuuuu



Pellaprat is offline  
Old 22.02.2018., 22:37   #76
A bio sam na najboljem putu odreći se prigodničarski kruha&inačica (tzv. krugova) tijekom korizme.

JustIne, Garga, DOnata - e, pa baš vam hvala

Ljudi, divni kruhovi (i krugovi, naravno) u ovo zimsko doba, taman izvrsna energetska potpora najavljivanim vakulo-minusima
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 23.02.2018., 21:12   #77
@Louise Hay, Naanići...
Pellaprat is offline  
Old 23.02.2018., 21:44   #78
divno izgledaju naanovi, baš divno! probat ću napraviti jednom, nisam nikad...
ma.nx is offline  
Old 23.02.2018., 22:21   #79
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
@Louise Hay, Naanići...
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
divno izgledaju naanovi, baš divno! probat ću napraviti jednom, nisam nikad...
thanx, drago mi je da vam se sviđaju
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Old 24.02.2018., 00:30   #80
Konačno netko lijepi su ti krugići, nisam to nikad radila. Jel mora biti baš jogurt, može li mlijeko?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.