Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2018., 21:55   #1
Koji subwoofer uzet ?

Večer , dakle receiver/pojacalo mi je Yamaha rx - v 483 i na njega su spojena 2 zvucnika Dali Zensor 3... volia bi sad na to spojit jos sub neki ... nalazi se u dnevnom boravku od 30 m2 i svi moguci aparati su spojeni na isto...sve preporuke ili savjeti su dobrodosli 😃 HVALA
maxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 05:23   #2
Na žalost, ne mogu ti pomoći sa savjetom, nego bi te pitao..
Gledam si uzet nešto jeftinije Yamahino pojačalo sa tim Zensor zvučnicima pa me zanima, kako si zadovoljan sa zvučnicima? S obzirom da tražiš savjet za sub, pretpostavljam da nisi zadovoljan sa količinom basa?
ibanezfrelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 07:38   #3
Zvucnici sve u svemu su vrh...bez zamjerke...zato i kostaju ali zaboravit ces odma koliko si dao kad ih upalis..meni je sve zivo spojeno , od playke ...tv..kodija..usb...pojacat se moze do mile volje a da zvuk ostane cist i jasan.. ali ja trazim ono sta se kaze "dlaku u jajetu" 😃😃 i ocu da vise "tutnji" kad npr. Netko u filmu ispusti torbu iz ruke i ono lipo "lupi" od pod...😂😂😂😂 (fanatizam ali jbg) volim kino ugođaj 😉😃
maxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:09   #4
kao i sa zvucnicima, tako i sa subovima postoje vise marki i tipova.
Jeftini subwooferi stvaraju "broom" ili buku i nije bas neki dozivljaj.

Velodyne je ok, ali ako stvarno zelis dobar sub e onda treba ici na kakav REL.
Dobro rade, idu duboko, moze ih se dobro namjestiti da se uklope u sistem, imaju neutrick za spajanje na izaz, ... ali ta zabava kosta.
__________________
Imam dva peseka...jednoga doma, a drugoga koji me ispravlja...
Angelbyu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.