Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 14:33   #5241
Jel tko možda probao ovu hibrid umivalicu za skidanje šminke, jel čemu?

ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 23:46   #5242
samo da pohvalim Alverde sampon za suho pranje! do sada sam probala skoro pa sve sto se nudi na nasem trzistu, ali mi je svaki nakon nekog vremana izazvao perut. ovo malo cudo u obliku praska me spasilo, dovoljno je staviti jako malo na korjen kose, protresti kosu i rascesljati i kao nova sam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marianne Engel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:18   #5243
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Jel tko možda probao ovu hibrid umivalicu za skidanje šminke, jel čemu?

To i mene zanima. Skoro sam ga kupila jer sam mislila da je ulje.

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:40   #5244
Probao netko ovaj Alverde uljni skidač šminke?

Valja šta?
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 20:25   #5245
Jel' ima Alverde micelarnu?
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 09:33   #5246
Ljubav mog života, tekući sapun šipak , se već više od godinu dana ne proizvodi.
Ne mogu mu naći dostojnu zamjenu.

Pretpostavljam da su ga prestali proizvoditi zbog slabe prodaje, a uvjerena sam da se slabo prodavao zbog ambalaže koje je izgledala jadno/nimalo privlačno. Uživo je izgledao još jadnije nego na slici
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 09:51   #5247
Quote:
Marianne Engel kaže: Pogledaj post
samo da pohvalim Alverde sampon za suho pranje! do sada sam probala skoro pa sve sto se nudi na nasem trzistu, ali mi je svaki nakon nekog vremana izazvao perut. ovo malo cudo u obliku praska me spasilo, dovoljno je staviti jako malo na korjen kose, protresti kosu i rascesljati i kao nova sam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ajme, super, moram probat.

Već godinama ne kupujem šampone za suho pranje jer su mi preagresivni za vlasište. Kad god sam stavila neki šampon za suho pranje jedva sam dočekala da dođem doma i operem kosu. Istina doduše da su efikasniji (posebno Batiste XXL) od baby pudera, talka i naročito kukuruznog škroba koji sada koristim.

Vidim da i ovaj ima u sastavu talk, ali nema veze, probat ću.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 14:28   #5248
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Jel' ima Alverde micelarnu?
ima

(ovdje pise da vise nije u prodaji, ali kod nas je jos uvijek ima)
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:37   #5249
Hvala
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 16:44   #5250
jel probao netko onu novu liniju krema od masline https://www.dm-drogeriemarkt.hr/hr_h...aturschon.html
ako ime dojmova za serum i kremu bila bih zahvalna. Serija je duplo skuplja od ostalih alverde krema pa se nadam da je i bolja
choc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 16:45   #5251
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ima

(ovdje pise da vise nije u prodaji, ali kod nas je jos uvijek ima)
ima ta koju si linkala, a ima i još jedna roza u jako malom pakiranju (75 ili 100ml, nisam gledala) danas sam vidjela
choc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:27   #5252
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Jel tko možda probao ovu hibrid umivalicu za skidanje šminke, jel čemu?

Jesam.
Jest i nije.

Proizvod je impresivniji no što sam očekivala.
Formula, tekstura, miris, ispiranje... Sve je vrlo, vrlo pohvalno, osim što peče za oči, barem moje osjetljive.
Preporučam onima koji šminku s očiju inače već skidaju nekim drugim sredstvom i traže bogatu uljnu čistilicu za ostatak lica.
Također, divno je za masažu, drenažu lica.

Primjera radi, u usporedbi s Baleinim uljem, Alverde kao da ne dolazi iz istog ranga.
Najprije gusta i bogata tekstura.
Točno se osjeti već pod prstima da su u pitanju neka druga, finija ulja.
Osim toga, nema užegli, već ugodan miris.
Kožu ostavlja mekšom, glađom, nahranjenijom.
Drugi svemir.
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:19   #5253
Probala sam i ja ovo ulje, ali meni je to prvi takav proizvod pa nemam s cime usporediti.

Ako koristim vlaznim prstima kako su napisali onda mi ne radi nista. Tako da ja razmazem suhim prstima na suho lice (osjecaj mi je kao da razmazujem med po licu) pa tek na kraju dodam vode. Ali meni se tada ne stvori nikakva pjena ni nista.

Skine make up, potvrdujem da pecka za oci (ali u uputama i pise da nije za oci).

Necu ga vise kupit jer trazim nesto sto cu moc koristit i za oci.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 09:48   #5254
probala sam i ja to ulje i bezveze je, ne skida sminku kako treba + pece za oci.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 10:16   #5255
Hvala vam na osvrtima, imam jako osjetljive oči tako da preskačem

A ovo gel-mlijeko jel tko probao i jel skida šminku?

ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:37   #5256
Je li isprobao možda netko njihove vlažne maramice za skidanje šminke s jabukom i limetom? Kakve su vam bile?
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:41   #5257
Quote:
choc kaže: Pogledaj post
ima ta koju si linkala, a ima i još jedna roza u jako malom pakiranju (75 ili 100ml, nisam gledala) danas sam vidjela
Imam ja tu rozu u malom pakiranju. Mirise fino po grožđu ali pecka dosta tako da neću ponovit kupovinu.
LuckyLucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:40   #5258
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Jesam.
Jest i nije.

Proizvod je impresivniji no što sam očekivala.
Formula, tekstura, miris, ispiranje... Sve je vrlo, vrlo pohvalno, osim što peče za oči, barem moje osjetljive.
Preporučam onima koji šminku s očiju inače već skidaju nekim drugim sredstvom i traže bogatu uljnu čistilicu za ostatak lica.
Također, divno je za masažu, drenažu lica.

Primjera radi, u usporedbi s Baleinim uljem, Alverde kao da ne dolazi iz istog ranga.
Najprije gusta i bogata tekstura.
Točno se osjeti već pod prstima da su u pitanju neka druga, finija ulja.
Osim toga, nema užegli, već ugodan miris.
Kožu ostavlja mekšom, glađom, nahranjenijom.
Drugi svemir.

Imam ga i ja, nije loše ali mu je najveća mana što me jako peku oči od njega :/
Tekstura je, baš kao što je netko ovdje napisao, kao da med stavljaš na kožu. Ja ga obično koristim u kombinaciji sa Foreo čistačem, on ga fino zapjeni. Ima malo jači miris, nekako slatkasto, još sam na li-la i sa mirisom...
Koža je divno mekana nakon korištenja, osjeti se da je nahranjena.

Ali sve u svemu, nisam sigurna da bih ponovila kupnju.
__________________
Svi odrasli su nekad bili djeca, samo se mali broj njih toga sjeća.
Legica OSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:46   #5259
Quote:
choc kaže: Pogledaj post
jel probao netko onu novu liniju krema od masline https://www.dm-drogeriemarkt.hr/hr_h...aturschon.html
ako ime dojmova za serum i kremu bila bih zahvalna. Serija je duplo skuplja od ostalih alverde krema pa se nadam da je i bolja
Evo ja prijavljujem da sam potrošila bočicu seruma i da sam pri kraju sa okoloočnom.

Serum - ništa posebno ali ipak fino nahrani kožu. Malo čudnjikav miris, ali može se naviknuti na njega. Poprilično vodenaste strukture. Možda ponovim kupnju nakon što potrošim serume sa lagera

Okoloočna - pri kraju sam sa njom, dosat sam zadovoljna i sigurno ću ponoviti kupnju. Nema mirisa, nema reakcije na očima (tj ne peče), brzo se upije, koža je vidljivo nahranjena nakon nje, može ići makeup brzo nakon nanošenja kreme.. A sad, za neke rezultate tipa da su mi se smanjile bore i sl, mislim da za to treba proteći malo dulji period.

Planiram svakako uzeti i ono mlijeko za čišćenje.
Ambalaža im je odlična, cjenovno su prihvatljivi
__________________
Svi odrasli su nekad bili djeca, samo se mali broj njih toga sjeća.
Legica OSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:20   #5260
Quote:
Legica OSK kaže: Pogledaj post
Evo ja prijavljujem da sam potrošila bočicu seruma i da sam pri kraju sa okoloočnom.
Okoloočna - pri kraju sam sa njom, dosat sam zadovoljna i sigurno ću ponoviti kupnju. Nema mirisa, nema reakcije na očima (tj ne peče), brzo se upije, koža je vidljivo nahranjena nakon nje, može ići makeup brzo nakon nanošenja kreme.. A sad, za neke rezultate tipa da su mi se smanjile bore i sl, mislim da za to treba proteći malo dulji period.
I ja imam tu okoloočnu, koristim ju od 12. mjeseca i zadovoljna sam skroz.
Ja na sebi još ne primjećujem borice, ni inače neke tegobe s podočnjacima, koristim to čisto radi neke proste hidratacije, pa eto za nekoga tko nema neke posebne zahtjeve ovo je sasvim fino i povoljno.
Inače sam prije toga koristila ovu Alverde Augentrost kremicu, koja je bila gušća, kompaktnija i činila mi se bogatija nekako. Ne nalazim ju više u svom dm-u, ali uvijek bi nju da ima radije odabrala nego ovu gore.

Vidjela sam ovih dana da na policama više nema ni mog omiljenog Alverde pilinga za lice od nevena i marelice kojeg koristim od 2012. godine...sad imaju nekakav sa rozim cvijećem.


Hvala i na osvrtu o serumu, baš sam razmišljala da ga uzmem, vjerojatno i budem, jer kod mene više nema ni ćurin seruma sa smiljem kojeg sam koristila zadnje dve godine.
Nema baš puno stvari koje sam koristila, prilično sam uzrujana i nesretna zbog toga jer sam osoba koja baš ne voli promjene
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.