Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2007., 11:36   #41
Quote:
Germa kaže: Pogledaj post
neg, kad počinje sezona, prvi ranking turnir i tak to
Prvi turnir ove sezone je u Šangaju od 6. do 12.8. Inače, imaš sve ovdje.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 11:43   #42
nakon long pottinga bi dolazio na udarac, gdje je čistio stolove.

long potting mu je bila konkurentska prednost, nije bio dobar kao ostali u taktici

ma našao bih ti, ali mi se ne da.
Ne kažem da je dobar, onak s ispadnutom ladicom.
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 09:39   #43
bok,evo se i ja pridruzujem,veliki sam fan snookera,gledam ga od 1994,na euro sportu.
pratim sve vece turnire,i dobro sam upoznat sa svim igracima,mislim,ne osobno...vec njihov rad
sad ce 6. biti shangai open,pa cemo viditi sto su uradili tijekom ljetnjeg zatisja
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 22:43   #44
Smile

hej pozdrav svima! ja pratim snooker tek tri godine, sestra me navukla , i sad ga uvijek gledam na eurosportu! najvise volim gledat rocketa jer je njega stvarno uzitak gledat, i melbourne potting machine ;-) imala sam tu srecu vidjet rocketa uzivo ove godine na mastersu u Londonu, stvarno je nesto neopisivo sjedit u wembely areni i gledat "one of the snooker's most naturally gifted players", kako su ga najavili :-)
znaci, svi cemo zivnut sljedeci tjedan
lazydaisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 20:53   #45
Nažalost, nećemo vidjeti Ronnieja u Šangaju. Ima nekakvu ozljedu leđa. Evo linka
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 18:37   #46
Quote:
game kaže: Pogledaj post
Nažalost, nećemo vidjeti Ronnieja u Šangaju. Ima nekakvu ozljedu leđa. Evo linka
Steta!
Meni je on definitivno naj player u snooker-u!
A onda mi je dobar Ding,ali on kao da se umorio od snooker-a!
Nekad igra super,a nekad ne moze nis pogoditi!
A i ostatak ekipe nije los!
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 21:04   #47
Quote:
game kaže: Pogledaj post
Nažalost, nećemo vidjeti Ronnieja u Šangaju. Ima nekakvu ozljedu leđa. Evo linka
oće bit selby? on mi je jedan od dražih u zadnje vrijeme... a hendry će bit sigurno, do sad se već valjda navikao na novi štap
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 00:08   #48
selby igra, a i hendry; možeš vidjet ždrijeb na www.worldsnooker.com :-)
šteta što ronnie ne igra, nekako bez njega nije isto
lazydaisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 14:10   #49
sullivan je kralj biljara definitvno i zauvijek!!!!!!!!


snooker je samo jedna od puno taktičkih igra koje spadaju pod nazivom "biljar", za one koje ne znaju, biljar se razvrstava u 3 djela: karambol, pool i snooker.

inače obozavam devetku, a snooker pogledam tu i tamo, jer više volim igrat. Žao mi je da je Hrvatska tako zaostala zemlja po tom sportu. Jer to je jedan od jedinih sportova di je važnija inteligencija i taktika od motoričnih sposobnosti, i nadam se da će u Hrvatskoj biti sve više ljubitelja, pa da se otvori koji stvarno dobar klub sa stvarno dobrim stolovima i ljudima, pravim pravilima a ne onim kafanskim di su ljudi NAJFRAJERI KOJI SVE ZNAJU O BILJARU, OD "MARTINELE" DO "POTKOPAVANJA".
pool_sandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 02:12   #50
Quote:
pool_sandra kaže: Pogledaj post
sullivan je kralj biljara definitvno i zauvijek!!!!!!!!


snooker je samo jedna od puno taktičkih igra koje spadaju pod nazivom "biljar", za one koje ne znaju, biljar se razvrstava u 3 djela: karambol, pool i snooker.

inače obozavam devetku, a snooker pogledam tu i tamo, jer više volim igrat. Žao mi je da je Hrvatska tako zaostala zemlja po tom sportu. Jer to je jedan od jedinih sportova di je važnija inteligencija i taktika od motoričnih sposobnosti, i nadam se da će u Hrvatskoj biti sve više ljubitelja, pa da se otvori koji stvarno dobar klub sa stvarno dobrim stolovima i ljudima, pravim pravilima a ne onim kafanskim di su ljudi NAJFRAJERI KOJI SVE ZNAJU O BILJARU, OD "MARTINELE" DO "POTKOPAVANJA".

jel se ti zajebavaš il što? pa samo u zagrebu imaš 4-5 veća pool kluba sa "pravim" stolovima... i ne zaostajemo puno, bili smo drugi na europskom ekipno
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 12:46   #51
Exclamation

jel se ti zajebavaš il što? pa samo u zagrebu imaš 4-5 veća pool kluba sa "pravim" stolovima... i ne zaostajemo puno, bili smo drugi na europskom ekipno



cypress, zagreb nije cijela hrvatska.....


zagreb je JEDAN GRAD , a gdje su ostali? znaci ja moram svaki put se vozat 5sati do zg samo da bi bacila par treninga???
pool_sandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 17:46   #52
Do sada u Šangaju najbolji meč je bio između Davisa i O`Briena po meni. Najveće iznenađenje je poraz Murphyja od McCullocha i super-lagana pobjeda Stevensa protiv Robertsona(5:0) . Šteta što nijedan od ta dva meča nije bio prenošen na Eurosportu
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 23:34   #53
vidim da aussie nije baš omiljen igrač na ovom forumu, zbog čega nije mi jasno.
svaka čast daleu na osvojenom turniru al nadam se da neće više obuć tu groznu rozu košulju i da će se prestat blajhat, nikako mu ne stoji.
lazydaisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 15:32   #54
Ovaj sport gledan vec 2 godine i obozavan ga iako je vecini dosadan.
Uvik ga mogu pogledat a najdrazi mi je ''The Rocket'' Ronnie O'Sullivan.
Jos da je stol nabavit.
Larry Bird1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 00:36   #55
Ovaj Spaceman Dale je i glazbeno nadaren http://www.youtube.com/watch?v=T7ThPMQ3Jo8
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 16:49   #56
Quote:
game kaže: Pogledaj post
Ovaj Spaceman Dale je i glazbeno nadaren http://www.youtube.com/watch?v=T7ThPMQ3Jo8
Ima dobar glas! Svaka mu čast.
Žao mi je kaj nisam gledala ovaj zadnji turnir. Bila sam na moru a tam nema satelita.
Ne znam kada ima slijedeći turnir na Eurosportu?
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 17:05   #57
snooker mi je prejeben
nisam sve čitao ali manje vas cijenim ako se niko nije sjetio - Jimmy White

fakin kralj
ima koju kuku, ali uvijek je izgledao ko da je izašao iz jebenog birca, pijan ko čepuška !!!
car
moj favorit
ne znam dal se još bavi snookerom
nemam eurosport pa nisam u toku - popizdit ću, baš mi fali

najbolji dio igre je jebeno snookiranje !! još kad se nađu 2 majstora koji to znaju napravit kako treba - prejebeno za gledat !!!
živjeli !!
6ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 05:54   #58
Dobar sajt sa vijestima, obavijestima glede nadolazečih turnira etc.
http://www.worldsnooker.com/
FiZor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 14:20   #59
Jimmy White je legenda, ali zadnje 2-3 godine ne može spojiti nekoliko pobjeda. Trenutno je oko 60. mjesta negdje. Inače, od 7. do 12.9. se igraju kvalifikacije za Masters. Zanimljivo da se u 1. kolu sastaju White i Stevens. Ovdje je cijeli ždrijeb.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 15:48   #60
ma znam da nije dugo dobivao, jeboga star je on.....ali tip je car

publika ga voli, baš živuća legenda....ali mislim kad ga vidim, da ima neku bočicu viskija, bar ispod stola....http://www.youtube.com/watch?v=0_fE-pvT084 predzadnji udarac je bolestan (od roze do crne)... bila je 1984 pa možda nećete prepoznat whitea

inače, O`Sullivenovo čišćenje stolova je najimpresivnije....+ čovjek koji je promjenio jedno 4 frizure najmanje, bar ovo prije dok sam imao di gledat...
6ar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.