Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 16:03   #6381
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post


Infantilac koji želi da se neka žena mijenja za njega.

Doduše, za to trebaš biti jako tulav u glavi.
Ma tko? Brian? Ja dajem ruku u vatru da bi on rekao ženi: "volim te takvu kakva jesi, nikakve operacije nemoj da ti padaju na pamet "
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 16:12   #6382
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post


Tako je Mihajlo.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 15:09   #6383
Možda sam to već rekla, ali ružno mi je vidjeti skinny hlače na muškima općenito, a pogotovo na muškima koji nisu mršavi i imaju mesa na guzi i bedrima.
I onda kad sjedne u tom uskom pa mu se hlače urežu onako gadno u jajca, ne da mi je ružno za vidjeti, nego mislim da je i bolno
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 15:18   #6384
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Možda sam to već rekla, ali ružno mi je vidjeti skinny hlače na muškima općenito, a pogotovo na muškima koji nisu mršavi i imaju mesa na guzi i bedrima.
I onda kad sjedne u tom uskom pa mu se hlače urežu onako gadno u jajca, ne da mi je ružno za vidjeti, nego mislim da je i bolno


Potpisujem.

Generalno mi je ružno vidjeti muškarce koji kad se udebljaju dobiju salo na bokovima, bedrima i guzici. Izgledaju kao žene.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 15:22   #6385
donji dio tute dva broja kraći u kombinaciji sa patikama i bosim nogama, po mogućnosti na temperaturi od 0-5 uz olujnu buru. Po mogućnosti na sudu/MUPu/faksu/bolnici/crkvi ili tako nekoj instituciji koja zahtjeva kakav takav bonton.
Znaci ljudi dragi.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 15:22   #6386
Joj da, muffin top na muškima je isto horor
još kad obuku hlače nižeg struka pa se sve prelije

Vidjela sam danas dečka od nekih 26-27 godina prekrasno casual obučenog, ali je imao te uske skinnyce
Buljila sam mu u muda dok je sjedio jer si nisam mogla pomoći i samo u sebi mislila auč
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 12:18   #6387
Nažalost to je sad jebena ''moda''. Naći sada regular fit je lutrija. Ista priča s trenirkama. Jebene tajice...
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 12:25   #6388
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Joj da, muffin top na muškima je isto horor
još kad obuku hlače nižeg struka pa se sve prelije

Vidjela sam danas dečka od nekih 26-27 godina prekrasno casual obučenog, ali je imao te uske skinnyce
Buljila sam mu u muda dok je sjedio jer si nisam mogla pomoći i samo u sebi mislila auč


Al' zbilja, kad vidim muškarce u tim uskim trapericama i meni se to čini poprilično neudobno i previše očigledno.

Meni to nije lijepo vidjeti na muškarcu, što vknez napisao - kao tajice.
I da, prije nego me netko napadne, znam da ima onih kojima se to sviđa i vole, ali meni ne.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 12:32   #6389
Quote:
Dhark Fairy kaže: Pogledaj post
Al' zbilja, kad vidim muškarce u tim uskim trapericama i meni se to čini poprilično neudobno i previše očigledno.

Meni to nije lijepo vidjeti na muškarcu, što vknez napisao - kao tajice.
I da, prije nego me netko napadne, znam da ima onih kojima se to sviđa i vole, ali meni ne.

Muškarci to ne nose već dječarci i tinejđeri.


I ubij me što po 100-ti put ponavljam ali moda s 10 kuna kraćim hlačama i patike na bosu nogu ili stopalice su mi wtf???
Šta smo se vratili u srednji vijek pa je pokazivanje gležnjeva seksi.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 12:39   #6390
Pa meni su (ženski) gležnjevi seksi.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 12:41   #6391
Ja volim uske gace, iako zna biti neudobno
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 12:42   #6392
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Pa meni su (ženski) gležnjevi seksi.


Slažem se, ženski.
Još u kombinaciji s visokom petom i nekom tetovažom iznad gležnja.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 13:13   #6393
Na zeni je sve seksi kad (ti) je zgodna
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 13:18   #6394
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Muškarci to ne nose već dječarci i tinejđeri.


I ubij me što po 100-ti put ponavljam ali moda s 10 kuna kraćim hlačama i patike na bosu nogu ili stopalice su mi wtf???
Šta smo se vratili u srednji vijek pa je pokazivanje gležnjeva seksi.
Vidjela sam i starije od tinejđera u uskim, ali ne puno.

Cipele na bosu nogu ne razumijem, bose noge gurnem samo u japanke ili kad nosim sandale. Još volim nalakirati nokte na nogama kad nosim sandale.

A stopalice nosim ponekad da mi noga ne bude gola u nekim laganijim cipelama na koje ne bih čarape za tenisice ili hulahopke.

Ženske gležnjeve mi je ljepše vidjeti nego muške.

Velo C. R. , zašto ih nosiš (uske gaće) ako su ti neudobne; nemoj onda.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 13:20   #6395
Da, dlakavi košćati gležnjevi nisu posebno seksi.

Ali volim vidjeti kad sjedne pa jedan glažanj prebaci preko koljena druge noge i hlače mu se malo dignu.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 13:22   #6396
^ to može, daaa, kad prebaci nogu.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 13:22   #6397
Quote:
Dhark Fairy kaže: Pogledaj post

Velo C. R. , zašto ih nosiš (uske gaće) ako su ti neudobne; nemoj onda.
Zasto itko nosi ista osim sirokih i udobnih gaca, majica, jaketa, tenisaka...?
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 13:22   #6398
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
Nažalost to je sad jebena ''moda''. Naći sada regular fit je lutrija. Ista priča s trenirkama. Jebene tajice...
Istina. Dečko kad kupuje traperice oće neće mora po levis 501, nemre proći jeftinije ni lipu jer je ovo pa high street dućanima sve usko/razderano/izblijeđeno

meni je ružan i onaj trend ženskih razderanih traperica po sred koljena, onako ravna crta pa koljeno zjapi.

Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Pa meni su (ženski) gležnjevi seksi.
Ženski jesu. Muški su mi pederskasti

I da, ružno mi je vidjeti frajera u odijelu i onda na nogama tenisice.
To me baš frustrirajuće živcira.

Ko da si na nasipu, trčiš u sportskoj odjeći i na nogama imaš cipele
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 13:28   #6399
Ok, sve pet. Imaš pravo, zezam te malo.

Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 13:37   #6400
Kako stojite s trikvartama, jel to seksi?
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.