Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2017., 13:49   #1681
jel zna netko koja bi bila cijena operacije nosa kod Zambellija, s tim da bi ja radila samo vrh. Gledam cijene i variraju jako kod svih i onda još u odnosu na zahvat. Barem okvirno zbog orjentira mi treba podatak
choc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:39   #1682
Ljudi, je li itko probao plexr ili plasmage lasere, npr, za nekirurska rješenja, poput spuštenih kapaka? Sad su posvuda nekakve akcije i može se naci za oko 3 500 kn. Nije puno, ako djeluje.
Lilivili is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 10:30   #1683
koji je provjereno najbolji dr za botox i hijaluron (bore) u Zagrebu, Istra ili Rijeka?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 01:00   #1684
Pozdrav, zna li netko koje su cijene korekcija nosa i gornjih i donjih kapaka kod dr.glumicica?

Hvala
Living-it-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 09:13   #1685
plastični kirurg

Ima li netko iskustva s poliklinikom Bagatin ?
Riječ je o rezanju po licu-odstranjivanju tumora.
atsilg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 20:45   #1686
Ajoj, ovdje sama pitanja a nigdje odgovora.

No da pokusam..bio tko kod Milojevica na kriolipolizi? Zvuci idealno jer nema anestezije, pikanja, oziljaka...No ne znam koliko je ucinkovito i da li moze biti stetno za organism.
Zuzzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 02:12   #1687
Quote:
zuzz kaže: Pogledaj post
Ajoj, ovdje sama pitanja a nigdje odgovora.

No da pokusam..bio tko kod Milojevica na kriolipolizi? Zvuci idealno jer nema anestezije, pikanja, oziljaka...No ne znam koliko je ucinkovito i da li moze biti stetno za organism.
Puno neodgovorenih jer pitaju za cijene umjesto da dignu slusalicu i nazovu
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:58   #1688
Ima li netko iskustva sa filerima za povećanje jagodičnih kostiju?
Kod koga ste radili, koja je cijena, kolika je trajnost, kakav je rezultat, je li bilo nuspojava?

Ili možda ako je netko radio nešto trajno (implatat)? Jel dug oporavak?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 15:06   #1689
Srdačan pozdrav svima!
1.puta sam se uključila na forum da sam čak i sigurna da nešto krivo radim ali se nadam razumijevanju.
Možete li mi pomoći oko moje velike dileme, naime imam jako spuštene gornje kapke i uvijek izgledam tužno a i starije.
Pronašla sam ordinaciju koja to riješava a riječ je o ordinaciji u Daruvaru a estetski kirurg je mr.sc.dr. Bojan Ignatovski
Pitanje glasi, a molim Vas za pomoć, dali je netko imao ikakva iskustva sa dotičnim liječnikom ili je nešto o njemu čuo dobro ili loše
Jako mi je važno jer ipak su to oči / lice.
Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru i pomoći
Mizy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 15:33   #1690
Mizy, o spomenutom doktoru nisam ništa čula, znam da u Zagrebu za spomenutu operaciju hvale dr. Irenu u poliklinici Okuc (i vidjela sam na više njih kako izgleda kad ona to sređuje i stvarno žena to sredi tip-top ).
Ako tražiš područje Daruvara, čula sam o poliklinici Maletić samo dobre preporuke, no ne znam rade li taj zahvat koji tebi treba.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 09:22   #1691
Quote:
Lusika kaže: Pogledaj post
ok, radi li itko jos te sise sve komentare za to ugl izvlacim iz naftalina na ovom forumu

Kincl/Ostojic/Zgaljardic u Zgu ili Mario Zambelli u Ri?
Iako je naziv teme misleading, ova tema je više za filere.

Ako želite odgovore baš za prave operacije imate posebne teme:

Grudi

Nos
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 08:10   #1692
Bok,
Citajuci stare postove vidim da ima dosta iskusnih cura po pitanju filera, obzirom da je meni prvi put da sam ista radila i kako ne znam nikog, molim vas sve za savjet.
Prije 2 i po mjeseca sam radila nazolabijalne bore ( 1 ml juviderm) i usne (1ml).
Problem je sto mi se osmijeh promjenio, pretpostavljam da su prepunjene bore, iako su bile duboke, ili je problem sto je filer prepovrsno stavljen. Izgledam malo napuhnuto i stvorile su mi se dvije nove bore u kutu usana dok se smijem.
Ne zelim ubrizgavat hijaluronazu, zbog naravno straha sta ce ista napravit mom tkivu
Ima li itko iskustava sa nazolabijalnim?
Hoce li mi se stanje vratit u normalu nakon sto filer popusti?
zokyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2018., 21:23   #1693
da li je netko radio lip lift u poliklinici Sinteza ?
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2018., 08:38   #1694
Jel mi netko moze reci da li uvijek ostaju ruzni crveni, bas vidljivi oziljci nakon korekcije gornjih kapaka?

Zivcira me to sto svi ti kirurzi, oftalomolozi, ma.svi koji to rade pisj kako oziljci ostaju nevidljivi bla bla, ne vide se jer su u pregibu kapka, a onda cim uguglas malo slike ljudi nakon tog zahvata, vidis kako se dosta vide ti oziljci, onak na kilometar se vide valjda.

Ja cu to izgleda morati napraviti jer su mi bas jako spusteni kapci, ali se bojim toga da ce mi se mjesecima, godinama vidjeti crveni oziljci.

Ima li nekog da kaze iz svog iskustva kako je bilo kod njega, hvala
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2018., 19:55   #1695
Hijaluronski fileri

Ima li itko ikakvih iskustava s poliklinikom MM Medestetica? Razmisljam o hijaluronskim filerima u usta, na crnom jajetu ima akcija za 1 mg filera Teosyal sa 2800 na 1600 kn.
Pa ako netko ima neke sugestije, molim Vas u PM.
Hvala
__________________
lelica
lelich18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2018., 13:46   #1696
Ekipa,

Molim Vas malu pomoć, odlučila sam se za podzanje grudi. Za sada bih na pregled kod dr.Borića, jer mi je prijateljica davno operirala grudi kod jega i bila je jako zadovoljna. Da ne čitam cijeli forum, znate li neku poruku ili kakva su iskustva s time?
Hvala
Mojra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2018., 23:41   #1697
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Jel mi netko moze reci da li uvijek ostaju ruzni crveni, bas vidljivi oziljci nakon korekcije gornjih kapaka?

Zivcira me to sto svi ti kirurzi, oftalomolozi, ma.svi koji to rade pisj kako oziljci ostaju nevidljivi bla bla, ne vide se jer su u pregibu kapka, a onda cim uguglas malo slike ljudi nakon tog zahvata, vidis kako se dosta vide ti oziljci, onak na kilometar se vide valjda.

Ja cu to izgleda morati napraviti jer su mi bas jako spusteni kapci, ali se bojim toga da ce mi se mjesecima, godinama vidjeti crveni oziljci.

Ima li nekog da kaze iz svog iskustva kako je bilo kod njega, hvala
Teško da ti itko može garantirati da neće biti ožiljaka, ja ti samo mogu prenijeti iskustva 4 bliske osobe koje su to radile u posljednjih godinu dana - nikome se ne vide.
Roditelji su mi se preporodili nakon podizanja kapaka jer je s godinama došlo do nakupljanja viška kože koja im nije stvarala samo estetski problem, mama je 60, tata 65 godina. Prijateljica je išla u proljeće (40 god) i zadnja kolegica s posla je bila prije 3 mjeseca (51 godina) i ono što se meni najviše sviđa na njima jest da izgledaju prirodno, a odmorno jer nemaju tog viška kože. Mogu ih pitati za dozvolu da im uslikam kapke pa ti poslati na pm ako mi itko od njih dopusti

Mama se pridržavala svih uputa doktorice i njoj su prvoj splasnule modrice i nestali ožiljci. Tati je dugo trajalo (par mjeseci), ali on je odmah skinuo obloge i nije se čuvao.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 22:54   #1698
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Teško da ti itko može garantirati da neće biti ožiljaka, ja ti samo mogu prenijeti iskustva 4 bliske osobe koje su to radile u posljednjih godinu dana - nikome se ne vide.
Roditelji su mi se preporodili nakon podizanja kapaka jer je s godinama došlo do nakupljanja viška kože koja im nije stvarala samo estetski problem, mama je 60, tata 65 godina. Prijateljica je išla u proljeće (40 god) i zadnja kolegica s posla je bila prije 3 mjeseca (51 godina) i ono što se meni najviše sviđa na njima jest da izgledaju prirodno, a odmorno jer nemaju tog viška kože. Mogu ih pitati za dozvolu da im uslikam kapke pa ti poslati na pm ako mi itko od njih dopusti

Mama se pridržavala svih uputa doktorice i njoj su prvoj splasnule modrice i nestali ožiljci. Tati je dugo trajalo (par mjeseci), ali on je odmah skinuo obloge i nije se čuvao.
Jaoo, tako mi je drago da je netko odgovorio na ovo, hvala ti puno

I može, ako uspiješ nažicati fotke, pa mi slobodno pošalješ u pp, tnx

Ma mene baš to muči da bi mi ostali vidljivi crveni ožiljci, makar svi oni kažu da su ožiljci 'nevidljivi'. A nigdje ne izlazim bez maskare na očima, a do cca godinu dana mi je ta maskara poprilično popravljala dojam, sad su tako spušteni kapci da ni maskara puno ne pomaže :/ Tako da ozbiljno razmišljam o ovome.

Nadam se da bi rezultati držali nekih 10 godina (naravno ako bi pazila da ne natežem kapke i slično, što nikad nisam radila).
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 15:04   #1699
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Jaoo, tako mi je drago da je netko odgovorio na ovo, hvala ti puno

I može, ako uspiješ nažicati fotke, pa mi slobodno pošalješ u pp, tnx

Ma mene baš to muči da bi mi ostali vidljivi crveni ožiljci, makar svi oni kažu da su ožiljci 'nevidljivi'. A nigdje ne izlazim bez maskare na očima, a do cca godinu dana mi je ta maskara poprilično popravljala dojam, sad su tako spušteni kapci da ni maskara puno ne pomaže :/ Tako da ozbiljno razmišljam o ovome.

Nadam se da bi rezultati držali nekih 10 godina (naravno ako bi pazila da ne natežem kapke i slično, što nikad nisam radila).
Idem za vikend s mamom na ručak pa ću je žicati da mi dopusti jednu fotku da okinem
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2018., 13:39   #1700
GENIOPLASTIKA/MENTOPLASTIKA(iskustva,savjeti?)

Pozdrav..ove godine planiram ici na kozmeticku operaciju brade (genioplastiku)pa me zanimaju iskustva,savjeti i preporuke (najbolji doktori,poliklinike) ljudi koji su ovo prosli ili planiraju.
Noa1122 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.