Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2008., 17:40   #41
Ja imam njihove blaznice Iseree i zadovoljna sam, bolje su mi nego neke naše
A nekad davno prije možda 4 god u Austriji sam probala njihov balzam za usne Cien i bila sam prezadovoljna kod nas taj balzam nisam našla... a i inače naš Lidl u RH se ne može usporediti s Lidlom u Austriji npr, tako moja teta kaže
Ostala me kozmetika baš i ne privlači, a i Lidl mi nije blizu
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 17:43   #42
ma ne znam, mene strah kupovati takvu kozmetiku...pogotovo za lice! imala sam jedan gel za tuširanje, Pool se zvao...i baš je fino mirisao... otada sam samo kupila tamo Cien aceton..
coccolino_mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 21:32   #43
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Bojkotiram Lidl, ne znam je li kod nas tako, ne znam cak je li provjereno, jer ona glupaca Ana Knezevic inace melje gluposti, navodno u jednoj EU slavenskoj zemlji blagajnice smiju samo jednom na dan na wc, osim ako imaju menstruaciju kad moraju nositi crvenu traku oko ruke, navodno negdje u Juznoj Americi uopce ne smiju na wc nego moraju nositi pelene. Navodno. Voljela bih upoznati nekog tko radi u Lidlu, pa provjeriti kako je u hr.

(Bojkotiram i Getro, Pevec, Kaufland (isti vlasnik kao Lidl), no to je druga prica.)
ovo sam cula i za kaufland...
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 21:42   #44
Lidl i Kaufland imaju istog vlasnika, ne bih se cudila...
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 22:05   #45
Kaj stvarno imaju istog vlasnika? nisam znala...
a ovo za trakice nešto i ne vjerujem jer nisam još vidjela ni jednu prodavačicu da tu trakicu i nosi
sa pauzama je već druga stvar, standard kao i svugdje kad dođeš na red i stigneš onda možeš otiči popiti vode i nešto pojesti drugo nema
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 22:31   #46
Ma ne u Hrvatskoj.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 22:49   #47
Nisam ni znala da Lidl ima svoje morat ću pogledat
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 23:08   #48
pelene su im odlične, vlažne maramice su loše poslagane pa ih isčupam 10 odjednom, slatkiši su ,mueslići također, nemaju walter wolf ...e, i voda sanguard je odlična.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 12:05   #49
nisam baš fan tih žnj kozmetika iz supermarketa. da se razumijemo kupujem i essence i catrice (ali oni imaju ispis sastojaka na webu) i baleu (ipak je riječ o drogerie marktu, a kod njih kupujem cijeli život, čak i prije nego što je došao kod nas). razlog zašto sam nepovjerljiva je iskustvo iz aldi-a, kada sam u nuždi (zaboravljen nesseser) morala kupiti njihovu kozmetiku: mlijeko za tijelo je smrdilo na alkohol, a maramice za skidanje šminke su smrdile na benzin... draža mi je moja koža, nego tri kune više u džepu. čak ni baleu ne kupujem bez preporuke cura s foruma.
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 13:37   #50
Ali provjeri sastav i vidi je li sve ok. Kozmeticki sastojci ne mirisu lijepo, a ako nisu dodali parfeme da to prikriju, to je zapravo bolje.

Znas da je neka krema iz Aldi-a pobijedila skupe kreme kad ljudi nisu znali sto koriste?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 14:44   #51
ma znam pati, ja inače ludujem za aldi proizvodima i sve kupujem kod njih, ali ovo mlijeko je bilo gusto, nerazmazivo i vonjalo je alkoholasto-acetonasto, te užasno isušivalo (vidjela sam ljuskice po nogama)

maramice su bile super što se tiče kvalitete skidanja, ali koža mi je trebala duplo više hidratacije taj tjedan (čak mi se na kapcima počela guliti koža).

možda su s vremenom promijenili recepturu jer ovo je bilo jako jako davno, prije nekih 8-10 godina.
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 07:40   #52
Dobili su neke nove vlazne piling maramice, probao itko?
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 10:58   #53
u Lidlu od kozmetike uzimam jedino one uloške obične, njihova marka... 18 komada za 7 kn i super su mi... ostatak se ne usudim... bez obzira što je to "njemačka kvaliteta" preferiram K-plus ili Clever gdje piše proizvođač "neva" ili neka druga domaća i provjerena firma nego nepoznata ali njemačka...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 13:16   #54
Kupujem sapune Cien i sredstva za čišćenje W5. I to mi je odlično!
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 10:32   #55
Itko probao njihove kupke? velika su pakovanja od litru, za 20 kn
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 12:54   #56
Ovo ljeto sam na moru kupila njihov dezić i gel za tuširanje, neki kremasti, u bijeloj boci (imaju i one voćne u prozirnoj boci, ti mi nisu izgledali obećavajuće). Nego, taj gel mi je stvarno bio odličan. Nije kremast kao Bourjois gelovi, primjerice, ali mi je bio bolji od Baleinih, nije toliko isušivao kao potonji.
Dezić je držao i po najvećoj vrućini (Sensitive deo roll-on), a dobar je i za osjetljivu kožu. Onaj s alojom smrdi na alkohol.

Iskreno, jedino sam se ove dvije stvari usudila probati, ostalo mi je preumjetno smrdilo. I pozitivno sam se iznenadila, ali svejedno nemam nagon dalje istraživati.

Proizvodi su bili na akciji za 4,99 kn. Po toj cijeni bih ih kupila opet, vrijede tih 5 kuna.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 13:50   #57
Ja sam neki dan kupila u Lidlu pjenu za kosu Chic, za volumen. Moram priznati da me ugodno iznenadila, kad sam je nanjela na mokru kosu i potom isfenirala, zaista sam znatno dobila na volumenu, bolja mi je cak od Taftove pjene!

No kada sam je pokusala nanjeti na suhu kosu- fijasko, uzasno sljepljuje kosu.
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 13:24   #58
Dobili su i balzame za usne Cien, probao itko?
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 12:31   #59
Neki dan sam ih i ja vidjela ima ih par vrsta, med, aloe vera, neki rozni, ali nisam probala, nekako me ne privlače baš
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 12:45   #60
u lidlu kupujem kokice i čips samo. ništa drugo me ne privlači.
živio dm
__________________
What goes round, comes round
maja_bubamara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:06.