Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2012., 18:59   #21
pitanje samo čemu to? zašto se po anketama biraju momčadi koje će igrat tekmu za prvaka?
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 19:01   #22
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
pitanje samo čemu to? zašto se po anketama biraju momčadi koje će igrat tekmu za prvaka?
Ha, glupo je.

S jedne strane ne mozes imati turnir sa 64 ekipe kao u kosarci, ali s druge strane je glupo da neporazene ekipe ne mogu igrati za prvaka.
Od 2015. je turnir s 4, iako bi bolje bilo da ih je 8.
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 19:42   #23
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
pitanje samo čemu to? zašto se po anketama biraju momčadi koje će igrat tekmu za prvaka?
Možda ti zvuči banalno, ali je prilično kompleksno i zapravo dobar kompromis u trenutnoj situaciji. Baci oko na trenutno stanje. 120 ekipa odigra 12 ili 13 utakmica nakon kojih puno toga ostane nejasno. Prirodno je tražiti prvaka, ali zakonitosti i zahtjevnost ovog sporta onemogućuju turnir s većim brojem ekipa i utakmica.
Međutim, pošto je koncept playoffa esencija američkog sporta, ne kužim kako se svih ovih godina nije dogodio u college footballu, makar u ovom minimalnom obliku u kojem uskoro kreće.
__________________
What do we want? Time travel! When do we want it? It's irrelevant!
fake_punt is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 01:51   #24
Johnny Manziel

Bama


Kako ih je ubio malac, svaka čast.

Edit: Bemu miša, nije to još gotovo

INT uffff jebenti koja tekma

Bravo TA&M!!!

Zadnje uređivanje Tuvix : 11.11.2012. at 02:14.
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 02:38   #25
Texas A&M

Već sam pomislio da će se Alabama izvući, ali kakav INT na 4th and goal
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 05:18   #26
Alabama :O a ja već označio ovaj tjedan kao dosadan...
__________________
What do we want? Time travel! When do we want it? It's irrelevant!
fake_punt is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 12:10   #27
Quote:
Tuvix kaže: Pogledaj post
Bama
Nije to jos gotovo.

Oregon igra protiv Stanforda doma, Oregon Statea u gostima i najvjerojatnije protiv UCLA doma. To su tri jaka protivnika.

Kansas State ima sljedeci tjedan realtivno lagani Baylor u gostima, ali nakon toga igraju doma protiv Texasa, sto je sve samo ne zicer. S obzirom da Big 12 ima samo deset ekipa, nemaju finale, tako da ako dobe Texas skoro sigurno igraju BCS finale.

Notre Dame isto sljedeci tjedan ima laganini protiv Wake Foresta, ali onda idu u LA gdje igraju protiv USC, koji ove godine nisu nesto ali ipak mogu pobijediti.

Ako dvije od ove tri ekipe izgube po jednu tekmu do kraja, onda ce Alabama (ili Georgia ako dobije SEC finale) igrati za naslov.
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 14:54   #28
Quote:
the smoke kaže: Pogledaj post
Nije to jos gotovo.

Oregon igra protiv Stanforda doma, Oregon Statea u gostima i najvjerojatnije protiv UCLA doma. To su tri jaka protivnika.

Kansas State ima sljedeci tjedan realtivno lagani Baylor u gostima, ali nakon toga igraju doma protiv Texasa, sto je sve samo ne zicer. S obzirom da Big 12 ima samo deset ekipa, nemaju finale, tako da ako dobe Texas skoro sigurno igraju BCS finale.

Notre Dame isto sljedeci tjedan ima laganini protiv Wake Foresta, ali onda idu u LA gdje igraju protiv USC, koji ove godine nisu nesto ali ipak mogu pobijediti.

Ako dvije od ove tri ekipe izgube po jednu tekmu do kraja, onda ce Alabama (ili Georgia ako dobije SEC finale) igrati za naslov.
Ma znam da nije, ali mi je bilo toliko drago da su izgubili. Ne volim te momčadi koje se ponašaju kao da su bogom dane i da im nitko ništa ne može. I Saban me užasno iritira, znam da je odličan trener, ali njegov stav i uvijek isti izraz lica ne podnosim

U svakom slučaju čeka nas zanimljivih par tjedana. Gledajući raspored ipak mislim da će Oregon to proć bez poraza, a vjerojatno i KS. Za ND sam gotovo siguran da će izgubit kod Matta Barkleyja. Gledao sam ih dosta (ND) ove sezon i mislim da nemaju obranu koja može zaustaviti napad USC-a.

A opet, kad se sve zbroji volio bih vidjeti finale Oregon-Bama
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:29   #29
Evo još malo materijala za raspravu o logici rangiranja ekipa u NCAA

Undefeated Notre Dame stuck at No. 3 and in need of help thanks to archaic preseason polls, BCS

http://sports.yahoo.com/news/ncaaf--...polls-bcs.html
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 21:28   #30
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Evo još malo materijala za raspravu o logici rangiranja ekipa u NCAA

Undefeated Notre Dame stuck at No. 3 and in need of help thanks to archaic preseason polls, BCS

http://sports.yahoo.com/news/ncaaf--...polls-bcs.html
odlican clanak. koliko god bi navijanje za notre dame trebalo biti zabranjeno medjunarodnim konvencijama, lako je moguce da ce ove godine ispusiti finale koje su zasluzili.

ali nije tu bitno tko i sto, sistem je los i ovo su odlicni argumenti koji objasnjavaju zasto
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 13:51   #31
Quote:
the smoke kaže: Pogledaj post
odlican clanak. koliko god bi navijanje za notre dame trebalo biti zabranjeno medjunarodnim konvencijama, lako je moguce da ce ove godine ispusiti finale koje su zasluzili.
Po kojim parametrima odlučiti jesu li ili nisu zaslužili finale više od Oregona i K Statea?

Meni bi baš bili super da finale igraju dva sveučilišta koja, mislim, do sada još nikada nisu bili prvaci.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 14:53   #32
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Po kojim parametrima odlučiti jesu li ili nisu zaslužili finale više od Oregona i K Statea?

Meni bi baš bili super da finale igraju dva sveučilišta koja, mislim, do sada još nikada nisu bili prvaci.
Ja vjerujem da na kraju godine nece biti tri D-I sveucilista bez poraza. Volio bih da pobijedi Oregon, jer uzivam u hurry-up napadima i Oregon mi je dragi dio USA. Osim toga patka je super
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 15:03   #33
Da se danas biraju bowlovi, najvjerojatnije bi bilo ovako nesto:

BCS NC: Kansas State - Oregon
Fiesta: Notre Dame - Georgia
Rose: Stanford - Nebraska
Sugar: Alabama - Clemson/Texas
Orange: Florida State - Rutgers
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 02:54   #34
Molim vas koji malo bolje pratite da mi objasnite zašto Ohio state nije bowl eligible i koja je uopće po vama snaga te momčadi jer bi bili bolje rangirani od npr Notre Damea ili Oregona?
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 10:23   #35
Probudim se, pogledam rezultate

Quote:
Tuvix kaže: Pogledaj post
Molim vas koji malo bolje pratite da mi objasnite zašto Ohio state nije bowl eligible i koja je uopće po vama snaga te momčadi jer bi bili bolje rangirani od npr Notre Damea ili Oregona?
Prije par sezona igrači su prodavali dresove s autogramima i mijenjali ih za besplatne tetovaže, a to po NCAA pravilima ne smiju raditi jer su amateri. Tadašnji trener je to saznao, ali je probao zataškati slučaj.

A to što koledži okreću milijune za TV prava, što treneri imaju mega ugovore, to ne krši pravilo amaterizma

Da li bi Ohio State bio u igri za finale bez kazne? Apsolutno.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 12:41   #36
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Probudim se, pogledam rezultate
Bome i ja. Dakle, izgleda da ćemo Bamu (ili možda Georgiu) opet gledat u finalu.


Quote:
Prije par sezona igrači su prodavali dresove s autogramima i mijenjali ih za besplatne tetovaže, a to po NCAA pravilima ne smiju raditi jer su amateri. Tadašnji trener je to saznao, ali je probao zataškati slučaj.

A to što koledži okreću milijune za TV prava, što treneri imaju mega ugovore, to ne krši pravilo amaterizma

Da li bi Ohio State bio u igri za finale bez kazne? Apsolutno.
Koja glupost, ta pravila NCAA su mi malo u banani. Baš kao što si rekao škole zgrću milijune, a igrače jebu a svaku sitnicu. Dobro, kazna je vjerovatno više dodijeljena jer je trener pokušao zataškat sve, ali ipak...
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 09:52   #37
Evo jos jedna sezona u kojoj se ne moze ni za koga navijati.

Il imas Notre Dame, koji su se dva puta provukli uz pomoc sudaca, il imas medijsku masinu od SEC, koja ce ako Notre Dame spusi od USC (bez Barkleya, koji nece igrati, tesko) opet ugurati dvije ekipe u finale.

Sranje.
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 02:58   #38
Ode Alabama u finale. Dosta je dobra bila utakmica protiv Georgie, odličan rush s obe strane, i očajan time management oba trenera.
__________________
What do we want? Time travel! When do we want it? It's irrelevant!
fake_punt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 18:27   #39
Play godine!
PocketAces is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 17:46   #40
Izravni prijenosi do kraja kalendarske godine na ESPN America:
27 Dec - 01:30 Little Caesars Bowl - Western Kentucky vs Central Michigan
27 Dec - 21:00 Military Bowl - San Jose St vs Bowling Green
28 Dec - 00:30 Belk Bowl - Cincinnati vs Duke
28 Dec - 03:45 Holiday Bowl - Baylor vs UCLA
28 Dec - 20:00 Independence Bowl - Ohio vs Louisiana-Monroe
28 Dec - 23:30 Russell Athletic Bowl - Rutgers vs Virginia Tech
29 Dec - 03:00 Texas Bowl - Minnesota vs Texas Tech
29 Dec - 17:45 Armed Forces Bowl - Rice vs Air Force
29 Dec - 21:15 Pinstripe Bowl - West Virginia vs Syracuse
30 Dec - 00:45 Alamo Bowl - Texas vs Oregon St
30 Dec - 04:15 Buffalo Wild Wings Bowl - TCU vs Michigan St
31 Dec - 18:00 Music City Bowl - NC State vs Vanderbilt
31 Dec - 21:30 Liberty Bowl - Iowa St vs Tulsa
__________________
ORJUNA

Zadnje uređivanje Medou : 26.12.2012. at 17:53.
Medou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.