Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2013., 23:21   #41
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
ako je aktivna određeni broj mjeseci u godini dobije besplatno obnovu, i sama je napisala da uglavnom prođe bez naknade.

samo za nove članove je tijekom akcije besplatnog učlanjenja besplatno, ne za postojeće

pocrtano se, koliko sam shvatila odnosi na nove članove, kao neki zaključak na prethodni dio
tu i tamo naručujem kad mi nešto treba , nije da sam redovita al svaka 2-3 mjeseca nešto uzmem. kod učlanjenja sam platila tih 35kn i jednu godinu sam dobila tih 35kn članarine kad sam slala naruđbu jer mi se automatski priključilo uz naruđbu. a zadnje dvije godine sam dobila kao neki dopis uz račun koji pošalju uz naruđbu da ako naručim u tom i tom kataloškom periodu će mi se članarina produžiti besplatno pa sam tad naručila i nisu mi uračunali naknadu.
ja se ispričavam ako sam nešto krivo napisala jer sam rekla onak kak je meni bilo, možda je sad drugačije , članarina mi ističe oko Božića pa ću vidjet kak će biti.
S by rosse is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 23:29   #42
zaboravila sam na to .
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 09:18   #43
Quote:
maja_21 kaže: Pogledaj post
Jel kupio netko ovo rumenilo? Kakvi su dojmovi?

Imam ga ja, tek jučer sam ga prvi put koristila iako mi je stiglo još prije dva tjedna.
Jako je lijepo . Ima sitne sjajne čestice, sad ne znam koliko to netko voli/ne voli... Ja inače baš i ne, ali ovo rumenilo mi je divno i jako lijepo izgleda na licu. Postojano je i lijepo se nanosi..I divnog je mirisa.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 09:26   #44
jel ima sjaja ko gg kuglice? jel jako pigmentirano, vise vuce na rozo ili breskvasto?
S by rosse is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 09:36   #45
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Imam ga ja, tek jučer sam ga prvi put koristila iako mi je stiglo još prije dva tjedna.
Jako je lijepo . Ima sitne sjajne čestice, sad ne znam koliko to netko voli/ne voli... Ja inače baš i ne, ali ovo rumenilo mi je divno i jako lijepo izgleda na licu. Postojano je i lijepo se nanosi..I divnog je mirisa.
hvala ti sad ga moram kupiti
maja_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 12:21   #46
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
jel ima sjaja ko gg kuglice? jel jako pigmentirano, vise vuce na rozo ili breskvasto?
Rozo. Da, vrlo je pigmentirano i treba malo pripaziti kod doziranja jer je izražajno dosta pod različitim svjetlostima...
Ima dosta sjaja, ha ne znam, od GG kuglica ja imam samo ovaj "šareni" iluminator http://hr.oriflame.com/products/prod...prodCode=26295.


maja_21, nnč
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 16:04   #47
hvala Hellcat, ako ti nije teško daj mi još samo reci kakva je ta roza, onak baby roza, drečavo roza ili normalna neka? možeš mi usporedit s nekim rumenilom iz dm-a što se tiče nijanse?
S by rosse is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 04:29   #48
ako nekome treba naručiti nešto iz kataloga 14 koji počinje 29.9. neka mi se javi
https://sites.google.com/site/orifhr...atalog-14-2013
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 19:15   #49


zna li itko kojim slucajem da li ce ova torbica biti u nadolazecim katalozima / mini-katalozima / necem trecem ?
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 21:04   #50
naručila sam u prošlom katalogu ruš u prahu brown mauve nijansu. niti je smeđa niti je mauve. boja je tamno tamno ljubičasta/crna sa ljubičastim šljokicama. pokušala sam ga izblendati i užasno se loše blenda, bude onako mjestemično, negdje jače, negdje slabije. baš sam se razočarala. ide mi jako na živce što im boje u katalogu nemaju veze sa stvarnošću i ne mogu vratiti proizvod jer uopće nije ono što sam naručila. bezveze sam bacila 45 kn.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 11:34   #51
Oduševljena sam novim incontro rumenilom.Prekrasno! Super pigmentirano, treba ga vrlo malo, odlično se blenda, prekrasno miriši, ma čista petica za oriflame!
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 20:19   #52
Pozdrav, mene duuuugo nije bilo tu forum mi je izbacivao stalno neku grešku za virus...svašta :/ no dobro... zanima me da li je netko probao one Giordani Gold kuglice za nijansiranje ali one koje sadrže i zelene i roze i svakakvih boja ima...moment neka kolekcija to već dugo pikiram...al mi je glupo davati novce, a nisam sigurna jesu li dobre hvala !
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 21:17   #53
Dal još postoje u Oriflamu pamučne čarape za hidrataciju stopala? Trebale bi mi nove
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 21:19   #54
ja sam nedavno kupila dva para. tako da ih sigurno imaju samo možda ne budu u svkaom katalogu. a i avon ih ima u trenutnom katalogu
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 21:31   #55
a dal su još po nekih 20-tak kuna? u avom sam gledala prije par mjeseci ali mi bile skupe a ove oriflamove imam sigurno nekih 10-tak godina tako da bi rađe provjerene
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 21:36   #56
u avonu su trenutno 35 kn, a mislim da sam ja svoje u oriflameu platila oko 30
evo našla sam ih, sad su 40 puna cijena: http://hr.oriflame.com/products/prod...prodCode=16675
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 21:40   #57
hvala ti,moram barem jedan par uzeti sutra ima da tražim ko se bavi oriflamom u mojoj blizini
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 21:43   #58
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 20:53   #59
Imam i odmah je dostupno!

Odmah dostupno šaljem tiskom , ili osobno preuzmite,..

__________________
~ Oriflame kozmetika ~ Upitati u PM! ~
nellam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 22:14   #60
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
hvala ti,moram barem jedan par uzeti sutra ima da tražim ko se bavi oriflamom u mojoj blizini

Od kud si? Odmah javljam tko je u tvojoj blizini
__________________
~ Oriflame kozmetika ~ Upitati u PM! ~
nellam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.