Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2014., 10:26   #21
mozda je tih 30 000 jako malo za vrhunsku spozorusu. Probaj trazit prvo neku prosjecnu. Odjeca kosta, parfemi kostaju, umjetne sise danas jako puno kostaju.
Ljepota kosta.
snajka55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 11:01   #22
Nema toliko puno sponzoruša nego tu priču šire idioti koji nisu svijesni da su idioti i da je to razlog što ih žene ne žele, a ne što nemaju novaca.
BLANQUETTE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 11:22   #23
Možda da probaš na HZZu?
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 11:26   #24
Brate mili, koliko li si ti ružan ako ni pare ne pomažu?

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Na US-u je gomila jadnika koji samo nariču o sponzama i sto posto ti mogu proslijediti podatke o tome gdje se takve okupljaju.
Sponze su na LJES-u

Šifra: mlada i obrazovana
Juvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 11:43   #25
Quote:
Aspie kaže: Pogledaj post
Da je sve istina sto si napisao nasao bi do sada jednu zgodnu koja cak i nije sponzorusa.
Napisao sam već prije, nemam problema s "normalnim" curama, želim neku vrhunsku sponzorušu o kojima svi, čak i mediji pričaju a njih nigdje.


I da, dvadesete su u pitanju, ne devedesete. Sad su izgleda i godine bitne za sponzoruše.
Tsubasa2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 11:50   #26
Quote:
snajka55 kaže: Pogledaj post
mozda je tih 30 000 jako malo za vrhunsku spozorusu. Probaj trazit prvo neku prosjecnu. Odjeca kosta, parfemi kostaju, umjetne sise danas jako puno kostaju.
Ljepota kosta.
Znam i sam da je to premalo za tipa Lidiju Bačić, Nives Celzijus i ostatak ekipe u njihovoj kategoriji. Na njih i ne ciljam, ciljam na one medijski neeksponirane sponzoruše za koje bi to trebalo biti dovoljno.


Quote:
YellowPoppy kaže: Pogledaj post
Ako si u kasnim dvAdesetima i u ZGu onda odi u Sokola! Tamo se vrte sponzice. A ak si u kasnim devEdestima onda fakat ne znam, možda isto Sokol i slični klubovi, e da i Gallery (ak to uopće više radi). Tamo ih imaaaa...
Dakle samo u sokola da potrošim dosta i one će same doći? I da, je li bolje naručiti više boca odjednom za stol tako da se vidi sve odjednom ili jednu po jednu? Jedna po jedna je logičniji izbor koji većinom prakticiram no problem s njim je što onda sponzoruše neće vidjeti koliko sam zapravo potrošio za tu večer, osim ako bi cijelo vrijeme pratila kad bih naručivao.
Tsubasa2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 11:59   #27
Nađi si neku s poremećajem osobnosti koja će trpjeti tvoja sranja i pretvori je u sponzu. Makeover, slutover i to
Juvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 12:11   #28

kaj ti se još nijedna nije javila u inbox?

otiđi na LJES, tamo bi ih prije mogao naći nego ovdje.
rekla bi ti i da postaviš oglas na US, ali nemaš dovoljno postova.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 12:43   #29
Ovo je jedan od najgorih podforuma za tražit sponzoruše.
Dok je vrijeme, kreni dalje...
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 12:52   #30
Koliko se god trudio, neš bit kao i on.

[SLIKA OBRISANA]
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 12:53   #31
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Koliko se god trudio, neš bit kao i on.
On ih i s krova mora bacati, koliko se lijepe za njega
Juvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 12:57   #32
Quote:
Juvia kaže: Pogledaj post
On ih i s krova mora bacati, koliko se lijepe za njega
Nije mu lako.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 13:50   #33
ma to ti je ništa para za vrhunsku sponzu, al dovoljno za te osrednje karieristice...bilo ih je jutros po rivi i na bacanje
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 13:51   #34
Green Gold i Sokol za pronaći vrhunskoizgledajuće žene? Zar su se stvari toliko promjenile da vrhunskoizgledajuće žene hodaju u štiklama iz morandia kojima peta nije dobro fiksirana i poliester haljinicama s ebaya- free shippping?

Lidija Bačić je vrhunski komad???
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 14:01   #35
Quote:
Tsubasa2 kaže: Pogledaj post
Neobrezan, 17 cm.
Awwwww...

Pa jel mu tepaš?

Zadnje uređivanje Seronja : 24.05.2014. at 14:09.
Seronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 14:55   #36
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Mene zanimaju sponzoruše koje se pale na muškarce koji imaju puno novca, ali troše vrlo malo.
Gdje ima takvih, fiskalnih sponzoruša?
Sad si me sjetio računice nakon što se Paul McCartney razveo od one svoje, nakon čega je ostao bez jako puno love.

Tehnički, kad imaš para ko blata, fiskalno je odgovornije živjeti kao Charlie Sheen nego kao Paul McCartney. Udri po drozama i kurvama - jeftinije je od razvoda.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 15:00   #37
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Mene zanimaju sponzoruše koje se pale na muškarce koji imaju puno novca, ali troše vrlo malo.
Gdje ima takvih, fiskalnih sponzoruša?
Drago mi je.
Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 15:10   #38
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Sad si me sjetio računice nakon što se Paul McCartney razveo od one svoje, nakon čega je ostao bez jako puno love.

Tehnički, kad imaš para ko blata, fiskalno je odgovornije živjeti kao Charlie Sheen nego kao Paul McCartney. Udri po drozama i kurvama - jeftinije je od razvoda.
Pa naravno.
Ali, i u Sheenovom slučaju moraš paziti gdje ti genetski materijal slijeće i držati orgije samo u stanovima natopljenima spermicidom.

Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Drago mi je.
Sise, inboks.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 15:20   #39
ček, ček, oš reć da je 30 000 kn mjesečno dovoljno da se bude sponzor
stvarno
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 15:30   #40
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Gdje ima takvih, fiskalnih sponzoruša?
Pitaj Gregora.

Koliko znam jedino on nudi i ovce i novce.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.