Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2017., 13:10   #121
Koji ruter daje Vip za svoje fiksne usluge?

Nude mi trio paket, 70mbita net, telefon i vip tv za 219kn mjesečno, uzeo bi taj paket al mi je bitan wireless pa me zanima jel isti ruter daju kao u Bnetu, Technicolor TC7200 koji je smeće i masa ljudi se žali na užasan wifi signal.
Veki22 is offline  
Old 05.12.2017., 13:56   #122
Isti

G6-Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Old 05.12.2017., 13:59   #123
Quote:
Veki22 kaže: Pogledaj post
Koji ruter daje Vip za svoje fiksne usluge?

Nude mi trio paket, 70mbita net, telefon i vip tv za 219kn mjesečno, uzeo bi taj paket al mi je bitan wireless pa me zanima jel isti ruter daju kao u Bnetu, Technicolor TC7200 koji je smeće i masa ljudi se žali na užasan wifi signal.
Isti gazda isti router, isti STB, isti problemi.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 05.12.2017., 14:10   #124
Krasno, jel imaju neki drugi router možda u ponudi? Ili moram kupovat drugi router pa ga spojit u bridge sa Technicolorom? Jesu voljni ovi iz Vipa radit takve stvari?

Kaj je sa tv-om u tom slučaju, njega koristim preko Technicolora ili?
Veki22 is offline  
Old 05.12.2017., 15:53   #125
Tv programe gledas preko STB-a, a u tom slucaju preko routera idu dodatne usluge,

Videoteka, Filmovi i serije
Vrhunski sportski događaji na Plati pa vidi usluzi
Moja snimalica i Mrežna snimalica
Interaktivne usluge – Pauza, Pogledaj od početka
OYO
RTL Sada
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 07.12.2017., 01:46   #126
VIPnet mi proradio na 500/120.
Modem je Huawei.
Darba is offline  
Old 07.12.2017., 15:18   #127
zvala sam službu za korisnike i rekli su mi da su sastavili reklamaciju i da će me zvat, ali nit pisma nit razglednice. jel imaju oni neki rok u kojem to trebaju srediti po reklamaciji?


isto molim i druge savjete kako kvalitetno tražit svoja prava

hvala
pretplate is offline  
Old 07.12.2017., 22:25   #128
Quote:
Veki22 kaže: Pogledaj post
Koji ruter daje Vip za svoje fiksne usluge?

Nude mi trio paket, 70mbita net, telefon i vip tv za 219kn mjesečno, uzeo bi taj paket al mi je bitan wireless pa me zanima jel isti ruter daju kao u Bnetu, Technicolor TC7200 koji je smeće i masa ljudi se žali na užasan wifi signal.
Pa ja imam taj TC7200 (B.net) već 1,5 godinu i radi super. Wi-Fi radi super. Mob mi hvata signal bez problema na parkiralištu...
quadral is offline  
Old 08.12.2017., 00:09   #129
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
zvala sam službu za korisnike i rekli su mi da su sastavili reklamaciju i da će me zvat, ali nit pisma nit razglednice. jel imaju oni neki rok u kojem to trebaju srediti po reklamaciji?


isto molim i druge savjete kako kvalitetno tražit svoja prava

hvala
Rok 15 dana. Inače najbolje napisati pisani prigovor sa verificirane mail adrese i to rukom, čitko sa priloženom osobnom iskaznicom.
CroChuck is offline  
Old 08.12.2017., 23:23   #130
Quote:
Darba kaže: Pogledaj post
VIPnet mi proradio na 500/120.
Modem je Huawei.
Dobio i ja konacno. Speed test kaze 460/111 sto je tak tak nakon Optime 10
Jos ostaje borba raskida ugovora sa Optimom posto su eto bezobrazni do kraja.
robee is offline  
Old 14.12.2017., 18:33   #131
pozdrav, dugogodišnji sam iskonov korisnik, no u oko mi je upala ova vipnetova akcija s dobrom cijenom i brzinom, zanima me kakvi su im ruteri, tj ovdje na iskonu pošto imam dosta računala u kući na žici, imam 3 dodatna routera sprovedena po katovima i jednoj nus prostoriji koji mi se bodu u glavni ruter, dali vipovi to podržavaju pošto se sjećam davno npr optima koja je imala 2dsl 2iptv izlaza i nisu htjeli ova 2iptv prenamjeniti na dsl izlaze...
jerrycro is offline  
Old 14.12.2017., 21:33   #132
Quote:
jerrycro kaže: Pogledaj post
pozdrav, dugogodišnji sam iskonov korisnik, no u oko mi je upala ova vipnetova akcija s dobrom cijenom i brzinom, zanima me kakvi su im ruteri, tj ovdje na iskonu pošto imam dosta računala u kući na žici, imam 3 dodatna routera sprovedena po katovima i jednoj nus prostoriji koji mi se bodu u glavni ruter, dali vipovi to podržavaju pošto se sjećam davno npr optima koja je imala 2dsl 2iptv izlaza i nisu htjeli ova 2iptv prenamjeniti na dsl izlaze...
Router ti je Technicolor tc7200. Največa mana je da nema vanjsku antenu, pa mu je wi-fi slab. Ostalo češ morati potražiti po netu. Znam da jedan dodatni router funkcionira bez problema. Ako je kao AP onda možeš sam spojit, a ako hočeš u bridge mode, treba zvati njih.
stipest is offline  
Old 15.12.2017., 13:51   #133
@pretplate
Meni su se najažurniji pokazali na vipnet-ovom forumu, nekako su brži
nego ovo ostalo...
__________________
Life's a Bitch and Then You Die
zvonkotelefonko is offline  
Old 15.12.2017., 16:03   #134
Quote:
zvonkotelefonko kaže: Pogledaj post
@pretplate
Meni su se najažurniji pokazali na vipnet-ovom forumu, nekako su brži
nego ovo ostalo...

puno ti hvala na informaciji

kako se tamo ulogiram? je li isto ovako mogu kao "pretplate" ili neko drugo bezvezno ime ili moram pod svojim brojem?
savjetuješ mi da se javim na private nekome ili da otvorim temu?

(nemam čak ni onaj njihov portal gdje se može pratiti potrošnja uključen. skroz sam dummie )
pretplate is offline  
Old 16.12.2017., 11:12   #135
Je li netko naručiovao Vip trio paket putem web stranice? Zanima me kako ide ta procedura? Da li je dovoljno ispuniti na webu sve podatke i dalje ide sve automatski kao kod npr. Iskona ili nakon ispunjavanja još oni zovu telefonski da se sve potvrdi?
__________________
"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."
Mr. Generator is offline  
Old 19.12.2017., 05:47   #136
Arrow

Jel zna netko kakva je situacija sa Vip Tv uslugom preko parice u centru Zg? Naime, prijateljica mi tamo za oca želi uzet tv + tel, no na vip forumu je naisla na bezbroj pritužbi na trzanja slike i slične tehničke probleme koje korisnici na nekim drugim lokacijama navodno čekaju po 10 dana da se riješe..kaže da je bila u vip centru i da su joj rekli da ima vdsl 19mbit propusnost što je dovoljno za tv, tel pa i net. U toj zgradi nema optike .. Jel ta usluga preko parice ok? Ima kakvih mana? Zahvaljujem!
quest11 is offline  
Old 19.12.2017., 13:36   #137
Molim odgovor ako netko zna, uselit cemo se napokon u kucu gdje prijasnjih vlasnika nije bilo (umrli iako su podstanari tamo gledali tv ali nisu bili prijavljeni)stoga nije bilo obveza placanja one tv pristrojbe, valjda htv.a , ja tv ni ne gledam pa se ispricavam ako nesto bzvz lupam. Uzeli bi taj vip trio paket, medutim u podrucju smo gdje nema nikakve pokrivenosti sto se tice interneta. Zanima ne sad onda je li moguce uzeti taj paket , i jel bi tada morali prijavit i za ovu pristrojbu.
Hvala puno unaprijed na odg.s tom tehnologijom ja ostala u kasnim devedesetima 🙈
Željka90 is offline  
Old 19.12.2017., 16:06   #138
Imaš ovdje za provijerit dostupnost njihovih usluga po adresi stanovanja:
http://www.vipnet.hr/slagalica-paketa
stipest is offline  
Old 19.12.2017., 21:00   #139
Informacija:
http://media-sat.net/2017/12/14/vipn...rvaka-do-2021/
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 20.12.2017., 09:00   #140
Sori, pretplate, tek sad vidim post
Formalno, i VIPnet forum je forum, pa ga kao ne smijemo reklamirati
Dakle, u google ubaciš pojam vipnet forum, baci ti nešto van.
Ulogiraš se kako hoćeš, a možda stvarno nije loše se ulogirati kao i ovdje da
te mogu povezati s problemom...
Meni su se dvije cure pokazale tamo najažurnije za rješavanje problema-
VIP_Iva i VIP_Ivana, tj one su nekako najviše "grizle" oko mog problema,
pa je možda najbolje odmah njih kontaktirati+ipak otvori temu

Hope this help
__________________
Life's a Bitch and Then You Die
zvonkotelefonko is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.