Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 23:08   #41
Vec vidim da ce ova tema biti vrlo posjecena. Mene zanima...sve
Ovo da temelje formulacije na znanstveno dokazanim cinjenicama zvuci predobro, nadajmo se i da je istinito

E sad ne znam ni sama bi li bi mi bilo draze da se hajp stisa i da ispadne da su proizvodi meh (sto bi volio moj novcanik) ili da proizvodi opravdaju reklamu...onda nista od mog no buya
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 00:00   #42
Šalju iz UK pa nema straga od carine (ako naručujete s Victoria Health)

Ye Yo, ne runi se, ali se osjeti taj prah dok se utrljava u kožu. Na stranici navode kako se taj prah upije u kožu, što kod mene nije slučaj, i nakon 30min i dalje se osjeti taj sloj, koji onda prije hidratantnog seruma malo pobrišem micelarnom. Brzo sam se navikla na tu teksturu iako sam mislila kako će mi smetati.
Uzurpatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 06:56   #43
koliki je siping ako se narucuje sa VH?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 09:55   #44
The Ordinary

Ljudi toliko sam uzbudjena, morala sam odmah stavit tu! Dakle samo nakon 2 dana od slanja dolazi paket sa službene stranice, ako naručite sa originalne stranice ne placa se carina jer se salje iz uk. Imaju valjda skladišta. Sad cemo vidjeti koliko ce trebat da dodje s Victoria health. Predobro!!! Shipping vam je besplatan nakon 25 eura pa se mozete dogovorit za zajedničke narudzbe

Sa VH je shipping za 4 proizvoda bio 4 funte. Vise se isplati sa ordinaries.com naručiti. Javim prve dojmove ubrzo!!!
Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 10:11   #45
Naravno da sam ko seljo isla odmah vidjet sta cu namackat na sebe, pa sam umasirala ulje šipka. Ima tipični miris, pise da je hladno presano i organsko ulje, zadovoljna


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 11:13   #46
Narucila i ja Advanced Retinoid 2% i Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2%. Kad je hype nek je hype. Brend mi je simpatican pa cemo vidjeti.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 12:29   #47
hedwig, puno hvala za info!
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 16:50   #48
The Ordinary

Sto vise istražujem vidim na koji načinu oni to zamislili. Uzmimo brend tipa Sunday Riley ili Zelens. Recimo da ja zelim vitamin c, retinol i mliječnu kiselinu u rutini. Sastojci koji zbilja imaju dokazano anti age djelovanje. Sunday Riley dodje i kaze, ok, uzet cu taj retinoid koji je blaži za kozu, stavit cu unutra jos par stvari zapravo radi marketinga( inace zbilja ne vidim poantu u krcanju eteričnim uljima) i naplatit cu ga 85£. Good genes? Mliječna kiselina... s tim da je zapravo u nižem postotku nego ona u ordinary 10%. Takodjer dodani "luksuzni" fileri samo da bi se u konačnici proizvod prodavao za 85£!! Ne kazem da nemaju učinka na kozu. Ali good genes kupuješ radi mliječne kiseline. Vitamin c u stabilnom obliku. Zelens kapi vitamina c u 20% udjelu koštaju 125£!!! Ja jednostavno ne mogu vjerovati da sastojci toliko koštaju. Dakle placa se ime, brend. Kupuješ serum radi vitamina c. Opcenito u njezi koze i anti age svrhe samo je nekoliko sastojaka koji dokazano djeluju. Sve drugo je reklama...


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 18:39   #49
Quote:
Uzurpatorica kaže: Pogledaj post
Ye Yo, ne runi se, ali se osjeti taj prah dok se utrljava u kožu. Na stranici navode kako se taj prah upije u kožu, što kod mene nije slučaj, i nakon 30min i dalje se osjeti taj sloj, koji onda prije hidratantnog seruma malo pobrišem micelarnom. Brzo sam se navikla na tu teksturu iako sam mislila kako će mi smetati.
Hvala na odgovoru!

Ako se ne varam, imamo različit tip kože pa me baš zanima kakav će osjećaj biti na mojoj masnoj. Javim prve dojmove čim stigne i malo se poigram s njime.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 19:20   #50
ajmo, ko je za zajednicku narudzbu? hell?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 19:56   #51
Naravno da sam i ja naručila, još sinoć s Asosa Buffet. Htjela i Retinoid 2%, no prodao se. Morala sam iskoristiti kod s 20% popusta.
Nadam se da će biti dobar.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 01:36   #52
Quote:
Uzurpatorica kaže: Pogledaj post

Ye Yo, ne runi se, ali se osjeti taj prah dok se utrljava u kožu. Na stranici navode kako se taj prah upije u kožu, što kod mene nije slučaj, i nakon 30min i dalje se osjeti taj sloj, koji onda prije hidratantnog seruma malo pobrišem micelarnom. Brzo sam se navikla na tu teksturu iako sam mislila kako će mi smetati.
koji tocno proizvod opisujes?
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 01:49   #53
Vitamin C Suspension 23%+ HA Spheres 2%
Uzurpatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 02:01   #54
da da bas sam gledala, onda mozda bolje da razmislim o jednom od ova 2, ne znam ustvari sto mi je najpametnije )

http://ordinaries.com/product/rdn-as...ion-12pct-30ml
http://ordinaries.com/product/rdn-ma...ate-10pct-30ml
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 08:12   #55
The Ordinary

Jel ko već koristio njihov Retinoid 2%?
Kako se ponaša kod akni?
Čitala sam par recenzija i koliko vidim svima je super za anti-age ...ali ne i akne
inika1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:22   #56
Jedan mali updejt: sinoc korišten prvi put retinoid 2%, imam osjetljivu mješovitu kozu, nikakvu reakciju nisam imala, niti odmah po nanošenju niti ujutro. Samo sam naoon nanošenja osjetila neki lijepi plump efekt, naravno potrebno je proci puno vremena da se efekt vidi. Uglavnom, ako pomaze kome sa osjetljivom kožom tko zeli koristiti retinol...


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:43   #57
Ne, nisam uopce povodljiva i nisam narucila 5 produkata, i jos 4 imam u wish list
Uz to sad sam pocela i mami i curama na poslu pricat o tome...
Narucila sam jucer 2 sa victoria health i 3 sa ordinary stranice, i za ni jedan jos nisam dobila info da su shipani, a ja nemrem docekat da dodu
sanjone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 15:50   #58
Ja sam u srijedu ujutro naručila sa Victoria Health i još nisam dobila mail da je poslano, iako piše da je rok 48 sati....
Naručila bi još ali sad ni sama ne znam s koje stranice, da šta prije dođe...
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 16:04   #59
Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
Jedan mali updejt: sinoc korišten prvi put retinoid 2%, imam osjetljivu mješovitu kozu, nikakvu reakciju nisam imala, niti odmah po nanošenju niti ujutro. Samo sam naoon nanošenja osjetila neki lijepi plump efekt, naravno potrebno je proci puno vremena da se efekt vidi. Uglavnom, ako pomaze kome sa osjetljivom kožom tko zeli koristiti retinol...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni perutanje kože nakon retina-a počne tek nakon min 24h.
memorysun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 16:07   #60
Ne znam koja vrsta retinoida je u kremi Retin a, vjerojatno sama kiselina. Ovo su nekakvi prekursori koji tek primjenom prelaze u kiselinu. Nadajmo se. Uglavnom i obećavaju izostanak tipičnih reakcija na retinol.


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.