Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2024., 22:45   #2281
Quote:
Iveky kaže: Pogledaj post
A sada sam?
Konačno sam ja ja.
Zanimljivo, mogao sam čitati i privatne poruke tog padobranca ....
E moj forume.hr zabuco ti opasno?

Poslano sa mog SM-A346B koristeći Tapatalk
Možda je problem u Tapatalku.


Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
To je poslano DDP?
Da.
discoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 09:57   #2282
Quote:
Iveky kaže: Pogledaj post
Šta se bunš, nek je free. Naručio sam dvije stvari u utorak navecer 63€, dostava idući četvrtak. Tako je bilo i ranije. I dostavili bi i prije tako da očekujem i prije tog četvrtka.

Poslano sa mog SM-A346B koristeći Tapatalk
I, da li je stiglo?
S ovom besplatnom dostavom možemo očekivati vrijeme dostave usporedivo s AliExpress-om. Naručio sam 01.04. i dostava je trebala biti do 11.04.
Sada piše da je dostava produžena do 18.04.
Dostavu radi francuski Chronopost.

Od zadnje tri narudžbe s amazon.de, samo jedna je dostavljena iz Njemačke. Jedna iz Italije i sada ova treća iz Francuske??

Za dva do tri puta nižu cijenu kineske elektronike na AliExpress-u, s jednakim vremenom dostave sa amazona, jasno je gdje ću kupovati ubuduće.
Beam Me Up is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2024., 08:45   #2283
Meni trenutno ovi s besplatnom dostavom još uvijek stižu preko Paket24, kao da osim duljeg roka isporuke nije bilo promjene. Baš su mi danas 4 komada na dostavi iz ES i IT. Svi naručeni na Amazonu DE.

Još uvijek čekam 2 paketa naručena krajem prethodnog i početkom tekućeg mjeseca. Ova 4 koji su danas na dostavi su naručeni kasnije.

Ne znam ima li veze s tim preko koga šalju no imam Prime.
discoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2024., 15:50   #2284
Quote:
Beam Me Up kaže: Pogledaj post
I, da li je stiglo?

S ovom besplatnom dostavom možemo očekivati vrijeme dostave usporedivo s AliExpress-om. Naručio sam 01.04. i dostava je trebala biti do 11.04.

Sada piše da je dostava produžena do 18.04.

Dostavu radi francuski Chronopost.



Od zadnje tri narudžbe s amazon.de, samo jedna je dostavljena iz Njemačke. Jedna iz Italije i sada ova treća iz Francuske??



Za dva do tri puta nižu cijenu kineske elektronike na AliExpress-u, s jednakim vremenom dostave sa amazona, jasno je gdje ću kupovati ubuduće.
Napisao sam kad je dostavljeno (četvrtak, rok bio petak) ali ti ne čitaš. Što ću ti ja.
Da, i meni je poslano bilo od chronoposta a ovdje dostavio dpd


Poslano sa mog SM-A346B koristeći Tapatalk
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.