Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2014., 18:30   #101
Quote:
davor2210 kaže: Pogledaj post
Ako je istekao ugovor u T mobileu onom ko ti ga je dao oni će mu ga besplatno otključati. Druga mogučnost je da ga otključaš preko ljudi koji to rade preko T mobilea. Cijena je bila 200 kn i više.


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk.
mob nije bio pod nikakvim ugovorom pa me zanima mogu li ga meni besplatno otključati u tcomu?
slavonija035 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 19:42   #102
Treba ti račun i garancija.


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk.
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 20:13   #103
ne razumijem se bas u tehnologiju pa ko mi bi tko mogao pomoci Ugl dobila sam od brata iphone4(16gb),kojeg je on prosle godine kupio od nekog momka a radi samo na vip/tomato karticu,nazalost nismo se tad sjetili pitati da li ima racun da se otkljuca. Pa sta mi je najbolje sada uraditi ? pitala sam za otkljucavanje i u vipu kosta 400kn
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 10:41   #104
Nećeš ni drugdje dobiti nešto jefitnije.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 12:29   #105
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
ne razumijem se bas u tehnologiju pa ko mi bi tko mogao pomoci Ugl dobila sam od brata iphone4(16gb),kojeg je on prosle godine kupio od nekog momka a radi samo na vip/tomato karticu,nazalost nismo se tad sjetili pitati da li ima racun da se otkljuca. Pa sta mi je najbolje sada uraditi ? pitala sam za otkljucavanje i u vipu kosta 400kn

Imaš privatnu poruku.
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 01:21   #106
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
ne razumijem se bas u tehnologiju pa ko mi bi tko mogao pomoci Ugl dobila sam od brata iphone4(16gb),kojeg je on prosle godine kupio od nekog momka a radi samo na vip/tomato karticu,nazalost nismo se tad sjetili pitati da li ima racun da se otkljuca. Pa sta mi je najbolje sada uraditi ? pitala sam za otkljucavanje i u vipu kosta 400kn

Zar ne dodje 400kn + PDV?
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 11:34   #107
baš imam jedan ajfon četvorku, IOS 7 i gledam ovdje pdf, službene upute, službene stranice "upute za otključavanje mobilnih uređaja" gdje veli da samo tutneš karticu i "aktiviraj", nikakav kod.
jel to moguće?
u SZK ne znaju o čem pričam nego ponavaljaju da trebam račun, garanciju..a 4 godine je star, papiri davno odlepršali u smeće
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 11:57   #108
iPhone se otključava preko iTunesa, a ne koda. Odeš do operatera (s računom) i, ako zadovoljavaš uvjete (nemaš ugovornu obvezu vezanu za taj uređaj, prošlo više od 12 mjeseci ako je mob kupljen u prepaid paketu), tražiš otključavanje. Ne dobiješ nikakav kod nego iPhone moraš spojiti na komp (na kojem imaš iTunese)..
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 12:03   #109
jesi bar otvorio onaj dokument ?? tamo piše da se preko tjunsa otključavaju verzije softvera do 5.0. a novije od 5.0 se stavi kartica i aktiviraj
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 12:22   #110
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
baš imam jedan ajfon četvorku, IOS 7 i gledam ovdje pdf, službene upute, službene stranice "upute za otključavanje mobilnih uređaja" gdje veli da samo tutneš karticu i "aktiviraj", nikakav kod.
jel to moguće?
u SZK ne znaju o čem pričam nego ponavaljaju da trebam račun, garanciju..a 4 godine je star, papiri davno odlepršali u smeće
Malo bolje čitaj

Apple mobilni uređaji otključavaju se ovisno o verziji operativnog sustava na uređaju.
 Mobilni uređaj sa operativnim sustavom do 5.0:
 Staviti SIM karticu drugog operatera
 Zatim se mobilni uređaj treba spojiti na računalo, na iTunes (računalo treba biti spojeno na Internet)
 U mobilni uređaj sa operativnim sustavom 5.0 ili noviji potrebno je:
 Staviti SIM karticu drugog operatera
 Odabrati „Aktivacija“ na uređaju
amlap is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 13:22   #111
Ok, ne pratim neko vrijeme kako se otkljucava, al znam da se tako prije otkljucavalo. U svakom slucaju, moras do operatera da ti omoguci otkljucavanje, nebitno dal su u igri itunesi ili samo klik na neku opciju u samom mobitelu. Kad bi se mogao zaobici operater, svi iphonei bi bili otkljucani

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:38   #112
iphone4s

Pozdrav

Želio bih kupiti navedeni uređaj a situacija je sljedeća. Restartiran je i bez ikakvih dodataka(kutija, račun) te se traži apple ID. Ima li ljeka za ovo? i da uređaj je iz t mobilea.... hvala!
karlo.co is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 13:50   #113
Otključavanje iPhone 4

Vjerojatno je pronadjeno/ ukradeno.
Ako prodavac nema lozinku za iCloud...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 15:49   #114
Otključavanje iPhonea na engleskoj mrezi

Starija sestra je imala iPhone 4 donedavno, dok nije uzela novu sesticu. Zivi u Londonu tako da je ta cetvorka na nekoj engleskoj mreezi. Sad je ona dala taj njezin mladjoj sestri, medjutim unutra ne moze ( jos ) ici hrvatska kartica, treba ga otkljucati prvo. Sestra ga je nosila u neki mobitel shop i tamo su joj rekli da ce je otkljucavanje doci 800 kn Sto, ne treba ni spominjati, zvuci suludo Pitanje - da li se oni preseravaju, moze li se to jeftinije uraditi i da ne bih joj ja to mozda mogao otkljucati? Da ne ispadne da daje ogromne pare nekom liku koji ce ga ukopcati USBom u komp, unijeti neki kod i strpati u dzep sebi 800 kn za 5 minuta posla.
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 17:05   #115
http://sim-unlock.net/site/Iphone/4/

Nađi na koju mrežu je lockan pa vidi koliko košta. 800 kn nije puno, sve ovisi o mreži. Unlock za VIPa, HTa je 500 kn, nebi bilo čudno da je sa engleske mreže više. Nek se sestra rastipa kod tog operateera ima li besplatno otključvanje.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 19:45   #116
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
http://sim-unlock.net/site/Iphone/4/

Nađi na koju mrežu je lockan pa vidi koliko košta. 800 kn nije puno, sve ovisi o mreži. Unlock za VIPa, HTa je 500 kn, nebi bilo čudno da je sa engleske mreže više. Nek se sestra rastipa kod tog operateera ima li besplatno otključvanje.
EE UK je mreza, pise na netu da je 500tinjak kuna tj 67 eura. Ovdje traze 800.. Gdje mogu provjeriti da li taj provajder besplatno otkljucava?
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 20:26   #117
Otključavanje iPhone 4

Tesko da ce ti besplatno otkljucati, nemaju koristi od toga...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 21:21   #118
Otključavanje iPhone 4

U Hr se nakon isteka ugovorne obveze mob otključava besplatno. Ako se ne varam, to je vezano uz neku EU direktivu. Tako neka se seka obavezno raspita kod svog operatera o stanju stvari.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 22:02   #119
Yep, i vani ima toga.
A izgleda da i ovaj operater ima (uz naknadu, očito).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 22:15   #120
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
U Hr se nakon isteka ugovorne obveze mob otključava besplatno. Ako se ne varam, to je vezano uz neku EU direktivu. Tako neka se seka obavezno raspita kod svog operatera o stanju stvari.

Je, samo sta za to moras imati racun i svu dokumentaciju.
Koliko me sjecanje sluzi, kad sam zadnji put pokusao O2 otkljucati iz UK-a, cak i sa svom potrebnom dokumentacijom i napomenom da cu platiti unlock -glatko su odbili.
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.