Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Pogledaj rezultate ankete: La Ligu osvaja
Barcelona 27 23.68%
Sevilla 0 0%
Atletico Madrid 9 7.89%
Valencia 4 3.51%
Athletic Bilbao 1 0.88%
Real Madrid 56 49.12%
Girona 8 7.02%
Boli me kujac, žena/cura mi ne da da pratim 9 7.89%
Glasovatelji: 114. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2017., 03:48   #8201
Quote:
Slobodan kaže: Pogledaj post
Da ulepšamo temu ovom divnom slikom.
GOAT

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Pa cek di je tu GOAT???
Quote:
Slobodan kaže: Pogledaj post
Nisam očekivao da ti kritikuješ motor (uz Casemira) Reala. Nisam upucen u to zasto ga kritikujete i zamerate mu i nazivate dementnim ali je Luka genijalan fudbaler.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Luka je smece. Svako ko to ne vidi , nema veze s nogometon.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 08.12.2017., 07:49   #8202
Quote:
Laporta kaže: Pogledaj post
Lako za bankomatića, ali da je Ramos 6. igrač svijeta
A bogte to mi je promaklo haha. Mocvara...
sparco is offline  
Old 08.12.2017., 08:30   #8203
pa bitna su samo prva tri mjesta, ovi ostali glasovi često idu bez veze, po prijateljskim odnosima ili nekoj korektnosti.

inače, koje je ovo bacanje klipova u točkove

https://en.as.com/en/2017/12/07/foot...21_167235.html


strašno što sve rade ne bi li nam napakostili
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 08.12.2017., 08:37   #8204
Tko vam hoce napakostiti? : ne zna:
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is online now  
Old 08.12.2017., 08:57   #8205
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
pa bitna su samo prva tri mjesta, ovi ostali glasovi često idu bez veze, po prijateljskim odnosima ili nekoj korektnosti.

inače, koje je ovo bacanje klipova u točkove

https://en.as.com/en/2017/12/07/foot...21_167235.html


strašno što sve rade ne bi li nam napakostili
Kakvo bacanje klipova? Pa tu ste praksu jos razradili za vrijeme mourinha
sparco is offline  
Old 08.12.2017., 09:10   #8206
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Pa cek di je tu GOAT???Luka je smece. Svako ko to ne vidi , nema veze s nogometon.
Da mozgu, kvotaj ogromnu sliku radi jedne rečenice
chelsea_fan is offline  
Old 08.12.2017., 09:21   #8207
Celski izgleda ima veliku antipatiju prema velikim slikama
sparco is offline  
Old 08.12.2017., 09:29   #8208
Quote:
chelsea_fan kaže: Pogledaj post
Da mozgu, kvotaj ogromnu sliku radi jedne rečenice
Hahaha, kako je aktivna tema od sabajle.
Aj da te pitam sta mislis je l Hazard ne zeli da potpise novi ugovor po kojem bi primao vise od Pogbe jer zeli da izboksuje sto jaci ugovor i uzme sto vise para od Romana ili zato sto zaista zeli da predje u Real?

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Old 08.12.2017., 09:38   #8209
Quote:
sparco kaže: Pogledaj post
Celski izgleda ima veliku antipatiju prema velikim slikama
Ja sam najmanji problem, probaj vidjet kako to izgleda na mobu kada se skrola

Quote:
Slobodan kaže: Pogledaj post
Hahaha, kako je aktivna tema od sabajle.
Aj da te pitam sta mislis je l Hazard ne zeli da potpise novi ugovor po kojem bi primao vise od Pogbe jer zeli da izboksuje sto jaci ugovor i uzme sto vise para od Romana ili zato sto zaista zeli da predje u Real?

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Mislim da želi u Real i nekako mislim da bi se to moglo i ostvarit iduće ljeto poslje svetskog .
Ako će mu to pomoć da dođe bar u top3 kandidata za zlatnu loptu, neka ide.
chelsea_fan is offline  
Old 08.12.2017., 10:01   #8210
Quote:
chelsea_fan kaže: Pogledaj post
Ja sam najmanji problem, probaj vidjet kako to izgleda na mobu kada se skrola



Mislim da želi u Real i nekako mislim da bi se to moglo i ostvarit iduće ljeto poslje svetskog .
Ako će mu to pomoć da dođe bar u top3 kandidata za zlatnu loptu, neka ide.
Pa koristi tapatalk kad si preko mobitela i rijesen problem
sparco is offline  
Old 08.12.2017., 10:28   #8211
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
da ne govorimo o tome da je cigan pep htio uvesti tiki taku na allianz arenu, što je jednaka blasfemija kao otvaranje mcdonaldsa u katedrali ili koncert mile kitića u louvreu


taman tako
Cinque is offline  
Old 08.12.2017., 11:01   #8212
chelsea_fan je jedna od najiritantnijih osoba ikada viđenih na ovome pdf-u. Uz onog Ndrecu.

Tip se uvijek javlja da poklopi nekome to jest da nekoga citira i stavi mu faceplam ili valjda si puni ego tako. Baš ono bezličan forumaš koji nema svoje ja.
Zavedi is offline  
Received Infraction
Old 08.12.2017., 11:04   #8213
Troll alert
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is online now  
Old 08.12.2017., 11:43   #8214
Quote:
Zavedi kaže: Pogledaj post
chelsea_fan je jedna od najiritantnijih osoba ikada viđenih na ovome pdf-u. Uz onog Ndrecu.

Tip se uvijek javlja da poklopi nekome to jest da nekoga citira i stavi mu faceplam ili valjda si puni ego tako. Baš ono bezličan forumaš koji nema svoje ja.




Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Troll alert
Jos da nick ne odaje njegove namjere, pa ajd...
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 08.12.2017., 12:20   #8215
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Pep je spušio u s "najboljom" momčadi ikada od tog CFCa tokom dvije tekme, ajde jednu sjebati i na penale spušiti, ali ispasti 3-2 od njih je još veće brukanje.
Pa prijatelju, Pepu je taj poraz jedna od većih mrlja u karijeri i jedan od razloga zašto je otišao iz Barcelone, a o jednakom Juppovom porazu se gotovo niti ne piše. Čovjek je te sezone bio teška pušiona, izgubio je sve trofeje i ni sam ne zna kako je preživio kraj sezone bez otkaza. Sad je to odjednom najjači Bayern ikada, barem po forumu.hr. Naravno, razumijem da treba slaviti i glorificirati iduću sezonu kada je osvojena trostruka kruna, ali da se jedini takav podvig ostvaren u jednoj jedinoj sezoni nameće kao standard svim trenerima nakon njega kao nekakav Bayernov default je teži smijeh. Osvojiti treble je u jačim ligama pošlo za rukom samo Manchester Unitedu 1999., Barceloni 2009 i 2015. te Bayernu 2013.. Real Madrid recimo nema takav uspjeh, iako su trofejna momčad. Znači vi jedan ekstra uspjeh kakav svaka momčad osvoji uvijek uz nešto sreće nazivate jedinim mjerilom kojim treba mjeriti rezultate Bayerna. Živite u svijetu snova.
Grupa Queen is offline  
Old 08.12.2017., 13:01   #8216
Quote:
Laporta kaže: Pogledaj post
Lako za bankomatića, ali da je Ramos 6. igrač svijeta
A jesi neki pa svojim golovima je donio ligu Realu nakon dugog razdoblja suše.
albundyy is offline  
Old 08.12.2017., 14:38   #8217
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Pa prijatelju, Pepu je taj poraz jedna od većih mrlja u karijeri i jedan od razloga zašto je otišao iz Barcelone, a o jednakom Juppovom porazu se gotovo niti ne piše. Čovjek je te sezone bio teška pušiona, izgubio je sve trofeje i ni sam ne zna kako je preživio kraj sezone bez otkaza. Sad je to odjednom najjači Bayern ikada, barem po forumu.hr. Naravno, razumijem da treba slaviti i glorificirati iduću sezonu kada je osvojena trostruka kruna, ali da se jedini takav podvig ostvaren u jednoj jedinoj sezoni nameće kao standard svim trenerima nakon njega kao nekakav Bayernov default je teži smijeh. Osvojiti treble je u jačim ligama pošlo za rukom samo Manchester Unitedu 1999., Barceloni 2009 i 2015. te Bayernu 2013.. Real Madrid recimo nema takav uspjeh, iako su trofejna momčad. Znači vi jedan ekstra uspjeh kakav svaka momčad osvoji uvijek uz nešto sreće nazivate jedinim mjerilom kojim treba mjeriti rezultate Bayerna. Živite u svijetu snova.
Cekaj, sta i dalje nije jasno???!!! Poslije toliko godina!
Ocito Juppu nije nitko toliko zamjerio, zato sto se vidjelo, da se na glupostima "sjebao", sto zna naravno nekada biti valjda gore, nego da napravis radikalnu gresku. Svatko tko je pratio Bayern, je vidio sta Bayern radi, odnosno sto se radi u Bayernu. Ajd za ligu, iskreno i ne sjecam se kako se dortmund tu izborio, ali finale LP su izgubili tako glupo, da nemre biti gluplje. Drogbina godina, nema druge, jebiga.

Btw. to je bila covjeku sezona nakon LvG i lik je odmah na u svemu u top 2. Sezonu prije toga LvG je bio 3 u ligi, ispali odmah nakon skupina u LP i dosta "rano" ispali i u DFL-u.

Znaci od je od 3 momcadi u njemackoj u 2 godina napravio vrh svijeta. Ali da, nije dobar trener i bacaju se mitovi i sada bas treba razmisljati, zato ga itko voli.

Nema dobru statistiku kao neki treneri :kme kme:
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 08.12.2017., 14:46   #8218
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Cekaj, sta i dalje nije jasno???!!! Poslije toliko godina!
Ocito Juppu nije nitko toliko zamjerio, zato sto se vidjelo, da se na glupostima "sjebao", sto zna naravno nekada biti valjda gore, nego da napravis radikalnu gresku. Svatko tko je pratio Bayern, je vidio sta Bayern radi, odnosno sto se radi u Bayernu. Ajd za ligu, iskreno i ne sjecam se kako se dortmund tu izborio, ali finale LP su izgubili tako glupo, da nemre biti gluplje. Drogbina godina, nema druge, jebiga.

Btw. to je bila covjeku sezona nakon LvG i lik je odmah na u svemu u top 2. Sezonu prije toga LvG je bio 3 u ligi, ispali odmah nakon skupina u LP i dosta "rano" ispali i u DFL-u.

Znaci od je od 3 momcadi u njemackoj u 2 godina napravio vrh svijeta. Ali da, nije dobar trener i bacaju se mitovi i sada bas treba razmisljati, zato ga itko voli.

Nema dobru statistiku kao neki treneri :kme kme:
Pa eto i taj van Gaal je 2010 uzeo duplu krunu i izgubio finale Lige prvaka pa se ne pišu mitovi o njemu. Ja bih rekao da je imao i slabiju momčad tada u odnosu na 2012... To razdoblje 2010-2012 je peak jedne generacije uglavnom domaćih igrača, nije ju ni vodio ni stvorio sam jedan trener. A peak se definira kao razdoblje prije kojega i poslije kojega nužno dolaze lošiji rezultati (jer inače to ne bi bio nikakav peak). Isto kao što je Barcelona imala peak 2009-2012 i još jedan kraći 2015-2016. U svakom slučaju se teško može reći da se od svakog trenera i od svake sezone očekuju svi trofeji jer to naprosto nije moguće. Guardiola je s Bayernom pomeo njemački nogomet, a u Ligi prvaka je dolazio solidno daleko. Treba uzeti u obzir da je oba puta u polufinalu naletio na tada bolje momčadi, teško su bili favoriti protiv Reala i Barcelone, a još teže veliki favoriti. Izgubili su, ali vidjelo se i lani, a i početkom ove sezone da niti drugi veliki trener nije mogao zadržati baš istu razinu igre. Treba vidjeti i gdje će današnji Bayern završiti na kraju sezone, Realno može završiti i na tronu, a može i odmah izletjeti. Niti jedno niti drugo ne bi bila čuda.
Grupa Queen is offline  
Old 08.12.2017., 15:05   #8219
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Pa eto i taj van Gaal je 2010 uzeo duplu krunu i izgubio finale Lige prvaka pa se ne pišu mitovi o njemu. Ja bih rekao da je imao i slabiju momčad tada u odnosu na 2012... To razdoblje 2010-2012 je peak jedne generacije uglavnom domaćih igrača, nije ju ni vodio ni stvorio sam jedan trener. A peak se definira kao razdoblje prije kojega i poslije kojega nužno dolaze lošiji rezultati (jer inače to ne bi bio nikakav peak). Isto kao što je Barcelona imala peak 2009-2012 i još jedan kraći 2015-2016. U svakom slučaju se teško može reći da se od svakog trenera i od svake sezone očekuju svi trofeji jer to naprosto nije moguće. Guardiola je s Bayernom pomeo njemački nogomet, a u Ligi prvaka je dolazio solidno daleko. Treba uzeti u obzir da je oba puta u polufinalu naletio na tada bolje momčadi, teško su bili favoriti protiv Reala i Barcelone, a još teže veliki favoriti. Izgubili su, ali vidjelo se i lani, a i početkom ove sezone da niti drugi veliki trener nije mogao zadržati baš istu razinu igre. Treba vidjeti i gdje će današnji Bayern završiti na kraju sezone, Realno može završiti i na tronu, a može i odmah izletjeti. Niti jedno niti drugo ne bi bila čuda.
Pa jel ti citas sta ja pisem?

O tome se i radi. LvGaalu sam neizmjerno zahvalam sto je promovirao neke igrace, ali to je to. Pod LvG-u smo bili dobra ekipa, znalo se vidjeti lijep nogomet, vamo tamo, nebitno. Statisticki maltene na istim grana kao Jupp, ali stari moj, kada je Jupp dosao, pa to je bila milina. I za dusu i za oci.

Pep je pomeo Ligu i kaj bilo kasnije? Lik osvoji ligu na zimu (zbog xy razloga) i zato ponestane snage za zavrsinu. To mi u rangu onih maratonaca kaj potegnu na startu kao sprinteri, pa na kraju ni ne vide cilj. Totalno bespotrebno i netakticki. Rekao bih cak i glupo.

Znaci imamo eru LvG:
Dobar nogomet, nista posebno, dobri rezultati-jako dobri rezultati, omladina/promocija

eru Jupp:
Savrstenstvo, sklad, mir, ljepota, atrakcija, nogomet, trka, igraci...

eru Pep:
Dominacija u domacem prvenstvu, no imamo raspad sistema ( unistavanje najbolje momcadi u tom periodu, daleko najveci favorit za osvajanje LP, unistavanja osoblja, unutarnji nemiri...), kupovina (prodaja) bespotrebnih igraca, izmisljanje tople vode (alaba na DC, martinez na stoperu, forsiranje bernata, lahm na dmc) itd

Btw.
Moje ocjene za:
LvG - 8/10
Jupp - 10/10
Pep 6,5-7/10
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 08.12.2017., 15:33   #8220
Što to sada znači kada ti napišeš bayern pod Pepom bio najveći favorit za osvajanje Lige prvaka. Na koji to način može biti ako su i Barcelona i Real tog ljeta doveli nekoliko kapitalaca? Real je za 2014. doveo Balea koji je bio tada među najboljim igračima svijeta. Barcelona je 2015. uzela Ligu prvaka predvođena Messijem, Suarezom i Neymarom. Ali eto ti bubneš na forumu da je Pep MORAO osvojiti Ligu prvaka i da je bio najveći favorit. Jer eto bio je, a Bayern uzeo jednu Ligu prvaka u 11 godina, a dvije u 40 godina. Maltene kao da se radi o hrvatskom rukometnom prvenstvu i PPD Zagrebu. Koliko onda ove godine ima klubova koji MORAJU uzeti Ligu prvaka. Prvi je naravno City jer je tamo Pep, onda je tu PSG, pa je tu Real, pa je Bayern, pa je Barca. Znači svake godine je tako i zna se da za osvojiti Ligu prvaka uvijek treba i sreće što je Bayern imao, ali forum.hr kaže da Pep s Bayernom MORA osvojiti Ligu prvaka inače je kurac.

Bayernu je osvajanje Lige prvaka ono što se događa jako rijetko, bez obzira na to što su najbogatiji klub Njemačke. Liga nije konkurentna ovima jačima i govoriti o nekakvim favoritima je zapravo slijepo navijačko gledanje. Pa da uzmu tu LP 2012. oni su kontinuirano lupali milijune eura još tamo od vremena Ballacka i Makaaya. Pola foruma se nije tada još ni rodilo.
Grupa Queen is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.