Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 01:22   #861
Da, u rasporedu je pisalo sve do srijede, ali su tada maknuli. Odlučili su uzeti još 2 tjedna pauze, iako u redakciji informativnog programa ima dovoljno ljudi, koji bi emisiju mogli voditi tokom cijelog ljeta, a voditelji Studija 4 su ionako na poslu jer tijekom ljeta vode Vijesti.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:39   #862
Da su htjeli, mogli su sada tijekom ljeta jednog voditelja ostaviti, ne trebaju biti dva. A tema nikad ne nedostaje. Ako ništa mogu ujutro pozvati tri gosta na izmišljene teme kao što to rade i duge televizije, i kao i N1 reprizirati to cijelo popodne. Ako ima potrebe za neko uključenje, to obave i nastave reprizirati. No njima veze u Dnevniku ne rade, svaki dan "gube vezu s reporterom", previše im i tri dnevnika u danu, a kamoli jedan informativni kanal. Od kad informativni kanal može imati ljetnu shemu bez emisija uživo - a oni puštaju nekoliko vijesti i repriziranje nekih dokumentaraca već dva mjeseca.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:17   #863
4. rujna kreće Studio 4. Od 8 do 15 sati. Voditelji su Vlatka Kalinić, Kristina Bojić, Goran Rotim i Petar Vlahov.
Za Bojić ne znam tko je, no šteta što nema još stare ekipe. Bilo je par ljudi koji su bili skroz okej, pogotovo djevojke.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:50   #864
Kristina Bojić je bivša voditeljica Vijesti na Prvom i Dnevnika, nekad se prezivala Validžić. Za HRT je dobro što će emisiju voditi poznata imena jer će imati bolju gledanost, vjerojatno je i to jedan od razloga za promjenu voditelja. Pretpostavljam da bi moglo doći i do promjena u Vijestima u 18 i 22 h, te onima vikendom i blagdanom i da bi ih također mogao voditi netko od poznatih voditelja. Danas sam u odjavi vidio da je Novokmet jedan od urednika.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:36   #865
HTV4

Od danas, sjednice Sabora idu uz znakovni jezik. Samo u jednom danu primjetio sam tri zene koje se izmjenjuju. Preportavljam visoki trosak, no za ljude kojima to pomaze hvalevrijedno.

No to na ekranu izgleda ocajno. Gotovo pola ekrana Sabor, pola ona. Treba staviti preko cijelog ekrana Sabor i onda maknuti pozadinu zene i nek mase normalno i dalje. Nadam se da ce se i sami toga sjetiti, ako ne citaju ovaj Forum
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 12:03   #866
mrzim ovu Zrinku Delovski. Svaki dan čita Vijesti i već mi je od nje postalo dosadno . Neću komentirati frizuru ali mogu reći užas.

kaj ne stave Dinu ili Kiki-a . Ana Glavan mi je puno bolja od nje.
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 03:21   #867
Jel se to meni samo čini, ili HRT4 danas nije prenosio uživo prve izjave Ivice Todorića iz Londona?
Pratio sam danas veći dio dana program N1, bilo je nevjerojatno dobro. Imali su live od 11 ujutro do 18 sati popodne. Sedam sati breaking newsa kakav HRT može samo sanjati. Još k tome, prvi su objavljivali vijesti o predaji u policiji, jamčevini, gdje je, što je itd, mobitel je cijeli dan vibrirao s novostima. A gdje je HRT u isto to vrijeme? Prenosi Povjerenstvo za Agrokor sto sati s eventualnim uključenjem za vijesti i Županijske panorame

Iskreno receno, nisam ni siguran da li su imali koga u Londonu do 19 sati. Vjerovatno je novinarka lovila zadnji let da stigne do javljanja u Dnevnik. Nova i N1 od jutra tamo, RTL od pola dana, a HRT?

HRT kasni i kasni. Jednom prilikom još prije, bila je slika iz režije N1. Imaju par ekrana i prate programe ostalih news kanala (među kojima je i HRT4) kako bi što prije javili ekipi u studiju i na terenu. Vjerujem da to isto ima i HRT (to je standardno kao, jelda), ali gdje je onda problem? Očajni su, očajni!
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:21   #868
HTV4

Zasto opet ovaj debilni HRT nije u pravo vrijeme na pravom mjestu, najavljenom tjedan dana prije?! N1 moze prenositi komemoraciju s cetiri kamere, a HRT ne moze. Ma sramota. Bolje pustiti Dnevnik, ma ja, jeftinije je ako nista.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 16:18   #869
Gledam danas na HTV4 prijenos uživo Plenkovića iz SL. Broda. I ne mogu vjerovati da javna televizija snima takve stvari sa usranim mobitelom. Slike više nema nego ima, zvuk katastrofa.
Ja ne znam za koji klinac mi plaćamo tu pretplatu da bi oni šetali mobitelom i snimali prijenose uživo..
bullseye13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 15:33   #870
Voditelj vijesti Damir Salamon danas opet prasnuo u smijeh na kraju vijesti u 14h. Vec je bio suspendiran na negdje 4-5-6 mjeseci zbog “jebo te Blato”. Ako se ne moze skoncentirati i odraditi vijesti bez jebenih gafova neka ga smijene s voditeljskih pozicija i neka priprema vijest ili radi neki drugi novinarski posao. Kakvi nesposobnjakovici
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 18:05   #871
Baš sam ga dns vidio i mislim si zkj je bil suspendiran. Znači opet se sramoti
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 00:44   #872
Pogledao sam snimku i meni nije toliko problematično kao onaj put sa Blatom. Stvar je u tome da je stvarno nevjerojatno da su tijekom govora o sportu samo puštali Štromara kako priča. Meni je to čak nesposobnije nego njegov smijeh
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 14:32   #873
Upalim danas HTV4 oko 11.30h kad ono u kutu stoji ''iz jutarnjeg programa''!
Kakva je to televizija koja još dopodne reprizira jutarnji program?
Koliko 'čistog', 'živog' programa uopće imaju trenutno?
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2018., 09:23   #874
Petar Vlahov treva sjediti uz Plenkovića u Saboru tijekom iduće interpelacije. Tako besramno braniti vlast, to je sramotno! Niti ne trepne dok brani Plenkovića i Dalić. Na HTV-ovim hodnicima treba postaviti plakate s definicijom novinarske profesije.
Tratin20 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 09:03   #875
Što su to "najaktualnije vijesti"? Zar nije , po definiciji, vijest - informacija koja je aktualna?
Tratin20 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 17:25   #876
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
Što su to "najaktualnije vijesti"? Zar nije , po definiciji, vijest - informacija koja je aktualna?
Po meni bi aktualna bila danasnja, a najaktualnija ona od prije par minuta.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2018., 17:50   #877
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
Po meni bi aktualna bila danasnja, a najaktualnija ona od prije par minuta.
Govorimo o HTV-u. Vijesti u prijepodnevnom programu bile su friške 12-18 sati prije emitiranja
Tratin20 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2018., 09:39   #878
Jel moguće da će i HRT4 danas prenositi vjenčanje? Dobro što je ovo, prijenos na sva 3 nacionalna kanala, pa ovo valjda ni u UK nema
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 18:08   #879
Kako se zove ova voditeljka, što vodi visti:

https://www.youtube.com/watch?v=95n9D3FK_Ww
Essegg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2018., 15:05   #880
Bi mogel netko pametnjakovicu koji uredjuje vijesti na HTV 4 objasniti razliku izmedju pismenog i pisanog zahtjeva. Jad i bijeda.
Tratin20 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.