Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2017., 09:26   #21
za izbacivanje negativne energije bilo kakva sportska (fizička) aktivnost dušu dalo


što se tiče psiholog ili psihijatar, tvoji problemi nisu tak teški pa je psiholog bolje rješenje
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 09:47   #22
Ne razumijem, imaš dobar posao, curu koju voliš i koja voli tebe i misliš da si u situaciju bez rješenja?

Da, mislim da bi trebao na razgovor kod psihologa ili psihijatra. Savjetujem da odeš kod privatnog.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 18:21   #23
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Ne razumijem, imaš dobar posao, curu koju voliš i koja voli tebe i misliš da si u situaciju bez rješenja?

Da, mislim da bi trebao na razgovor kod psihologa ili psihijatra. Savjetujem da odeš kod privatnog.

To bi bila dobra stvar. Dečko je pametan pa mislim da kuži da treba raditi na sebi.
Psiholog ili neka prava radnička šljaka kao neki rad na cesti, u negrijanom skladištu, u kuhinji kod škrtog privatnog ugostiteljaslabih živaca ili kao zidar kod raznih "gazda"... za malu lovu.
Promijenilo bi mu percepciju i naučilo ga općoj životnoj zahvalnosti.
Zvuči neobično ali je tako.

Zadnje uređivanje pozitivax : 20.12.2017. at 18:44.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 19:20   #24
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Ne razumijem, imaš dobar posao, curu koju voliš i koja voli tebe i misliš da si u situaciju bez rješenja?

Da, mislim da bi trebao na razgovor kod psihologa ili psihijatra. Savjetujem da odeš kod privatnog.

Ili recimo kod Lastana,pitati ga što da radim?
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.