Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2017., 11:47   #1
CoC: Dark corners of the Earth/Win 10

Pozdrav, dali je itko pokusa igrat ovu igru na Win 10 ? Naime, launcher mi ne dopusta koristenje odvojene graficke kartice vec forsira Intelovu integriranu. Takoder nije moguce aktivirat 'antialiasing', igra se ne pokrece kad je ukljucen. Nadalje, naknadno san procita da igra ima i druge tehnicke probleme poput ucestalog rusenja izmedu ostalog.

Jako bih volio ovo odigrat, a sve mi se cini da od toga nema nista zbog niza problema. Spominje se tek nekakav nesluzbeni patch koji navodno najbolje funkcionira sa piratskom verzijon igre te kod steam verzije koju iman navodno vecinu problema ne moze zakrpit zbog zastite. Da buden iskren, malo mi je i mrsko skidat patcheve i modove, neman povjerenja u to bez obzira na bilo kakve provjere. Zanima me dali je itko upoznat s ovim, ima li uopce rjesenja ?
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 16:39   #2
A radi li u compatibility modu? Znam da je na win 7 igra normalno radila,pa da prvo probaš sa time ako još nisi. :/
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 13:54   #3
Izvini, zaboravih na ovaj post. Igra funkcionira, no vrlo slabo zbog silnih tehnickih problema od kojih je najgori taj da inzistira na koristenju integrirane grafike. Nikakav compatibility mod ne pomaze. Ima taj nekakav nesluzbeni patch koji navodno otklanja mali dio problema, no mrsko mi je koristit nesluzbene alate, a i ocito nije rjesenje. Taj patch takoder ne vridi za steam verziju igre zbog zastite.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.