Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2017., 23:52   #461
Pogledaj malo temu unazad- nije se puno toga promijenilo.
Xiaomi i Anker su poznate marke i nećeš fulati koji god njihov uzmeš.

Dosta su jeftini na mall.hr, ali potraži više ako ti treba jeftinije/brže.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:37   #462
Gledala sam one linkove koje su ljudi stavljali. sve je nedostupno.
Hvala, budem.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 15:51   #463
Imam Xiaomi power bank 10000mAh vec dvije i pol godine. Radi odlično, nisam primijetio značajan pad kapaciteta. Koliko vidim Anker je dosta skuplji. I sviđa mi se ovaj moj jer je takvog oblika da može stabilno okomito stajati na stolu pa si mogu priključiti USB ventilator ili LED svjetiljku. Nažalost Gearbest opet ne šalje power bankove u Hr :/
Nied is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:22   #464
PunjenjeSmartphonea preko usb kabela,a spojen sa satelitskimIliZemaljskimDvb Tunerom kao i spojen naLcdTv da li je moguće.Hvala
__________________
poslato sa mog građevina poslovnog TCL 20Y ( A1 alpha 21)
kontrolorKvalty is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:47   #465
Možeš probati malo jasnije opisati što želiš?
U svakom slučaju, većina USB portova će vjerojatno raditi- samo će punjenje biti jako sporo na portovima kojima primarna stvar nije punjenje.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:57   #466
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Možeš probati malo jasnije opisati što želiš?
U svakom slučaju, većina USB portova će vjerojatno raditi- samo će punjenje biti jako sporo na portovima kojima primarna stvar nije punjenje.
isprobao jučer spojiti na stand by(ugašeni) resiver satelitski marke strong na usb port i rezultati punjenja su gotovo isti kao i sa orig.. punjačem . za pretpostaviti je da bi istom brzinom punilo i preko porta na lcd u ili nekakvom dvd playeru.
samo ne znam da li bi ukoliko uređaj radi tj nije stendbaj moglo spajanje taj smartphone pokvariti. da li je voltaža uvijek ista.
kontrolorKvalty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 20:49   #467
Koliko znam, USB standard je 5V (isto kao punjač i npr. USb utor u računalu) i ne bi trebalo pokvariti mobitel.
Prije bih rekao da će biti slabija struja jer nije namijenjen za punjenje stvari pa će biti sporije.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:59   #468
USB specifikacija propisuje 5V +/- 0.3V dakle <4.7V, 5.3V>.
Ako je napon bilzu donje i gornje granice ne bi trebalo doći do oštećenja, ali mobitel se neće puniti adekvatnom brzinom (ili se uopće neće puniti).
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:13   #469
kako imam još jedan dvbVivax za zemaljke programe, punjenje je isto brzo kao i na satelitskom dvb digi resiveru,na oba sePuni mobitel preko standby potpuno jednakom brzinom kao i preko orig.. punjača smartphonea. na port dvd playera, lcd tv i led tv-a nema punjenja uopće.
kontrolorKvalty is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 13:25   #470
u mullera sam vidla powerbank za 140kn 10k mah, jel kupio tko? pogledala sam ove xiaomijer na mallu i rasprodani su, preferiram crnu boju.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 12:48   #471
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
u mullera sam vidla powerbank za 140kn 10k mah, jel kupio tko? pogledala sam ove xiaomijer na mallu i rasprodani su, preferiram crnu boju.
Ako nisi nabavila i ako ti se čeka, ovo je super cijena za 20k power bank s qc 3.0.

https://www.aliexpress.com/item/100-...ceBeautifyAB=0
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 00:10   #472
Pozdrav svima, zanima me dali ima tko prijenosnu bateriju REAL POWER PB-6k i da li je imao/la kakvih problema s njom. Ja posjedujem jednu i imam problem s njom što koliko god da ju ostavim da se puni na kraju mi signalizira kako je puna, i po svom kapacitetu trebala bi mi napuniti mobitel skoro pa dva cijela punjenja kako je i bilo kad sam ju kupio. Ali kad priključim mobitel na punjenje on se napuni svega nekih 30-40 posto i to je to, ona se već ispraznila. Nisam baš najstručniji u tom području, pa ako ima tko da zna o čemu je riječ volio bih ako bi mi mogao reći o čemu se radi, postoji li način uklanjanja ovog problema ili je jedino rješenje novi Power bank. HVALA!!!!!!!
vrljic95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 01:06   #473
- pročitaj barem prvi post ove teme
- kupi provjereni powerbank, imaš na zadnjih nekoliko stranica više preporuka
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 21:37   #474
Quote:
everest kaže: Pogledaj post
Ako nisi nabavila i ako ti se čeka, ovo je super cijena za 20k power bank s qc 3.0.

https://www.aliexpress.com/item/100-...ceBeautifyAB=0
e jebaj ga sad. kupila sam otaj iz mullera, oke je, al ovaj mi se vise svida zbog 20kmah.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 11:05   #475
Pozdrav.. Namjeravam kupiti jedan od povoljnijih powerbank-ova. Najviše zbog puta na koji uskoro idem, koji će uključivati cijelodnevne izlete pa bih se osigurao dodatnom snagom radi povremenog korištenja navigacije i wifi-ja (koji bukvalno "gutaju" bateriju), ali koji će i poslije poslužiti u slične svrhe..

Trenutno sam iz ponude izdvojio nešto pa bih volio čuti mišljenja. To su ove 2-3 opcije:

klasični
1) https://www.olx.ba/artikal/28762119/...00-mah-romoss/
klasični
2) https://www.olx.ba/artikal/27888594/...ija-sa-lampom/
solarni
3) https://www.olx.ba/artikal/27532722/...00mah-solarna/

Ovaj treći me najviše zanima jer dobro bi došla i mogućnost solarnog punjenja.
sencci is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 11:15   #476
Ne vjerujem da će netko imati mišljenje pošto izgledaju kao generički kineski powerbankovi.
Moja preporuka je da potražiš Xiaomi ili neku od ovih provjerenih firmi koje se preporučaju u temi.

A za solarno pogledaj par recenzija pa vidi koja je to brzina i je li to primjenjivo u tvom slučaju (hoćeš li imati dovoljno sunca).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 13:37   #477
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da će netko imati mišljenje pošto izgledaju kao generički kineski powerbankovi.
Moja preporuka je da potražiš Xiaomi ili neku od ovih provjerenih firmi koje se preporučaju u temi.

A za solarno pogledaj par recenzija pa vidi koja je to brzina i je li to primjenjivo u tvom slučaju (hoćeš li imati dovoljno sunca).
Što se tiče Xiaomi ima ovaj jeftini:
https://www.olx.ba/artikal/28762138/...usb-10400-mah/ (nešto manje mAh od ovih gore) vjerovatno je jedan od povoljnijih njihovih, ne znam koliko je dobar?
Ali, posebno me privlači ovaj solarni (ima on mogućnost i standardnog punjenja na struju) pa se nadam da ću negdje naći više informacija.

Sent from my Alfa 1 using Tapatalk
sencci is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 21:27   #478
Pod uvjetom da nije kopija i da je novi, slobodno ga uzmi. Ili potraži nešto jače od Xiaomija ili Ankera.
Ta stranica koju si linkao je oglasnik? Jer po fotki bi se reklo da nije dućan u pitanju.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 23:56   #479
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Pod uvjetom da nije kopija i da je novi, slobodno ga uzmi. Ili potraži nešto jače od Xiaomija ili Ankera.
Ta stranica koju si linkao je oglasnik? Jer po fotki bi se reklo da nije dućan u pitanju.
Da. Oglasnik je.

Sent from my Alfa 1 using Tapatalk
sencci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 01:01   #480
Quote:
sencci kaže: Pogledaj post
Da. Oglasnik je.

Sent from my Alfa 1 using Tapatalk
Koliko vidim po ostalim oglasima to bi trebala biti kopija, sto se vidi i po cijeni.. Inace da je original Xiaomi, bila bi i vise nego dobra ponuda. Tako da ti preporucujem da izbjegnes ovaj oglas...
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.