Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2017., 22:24   #1
Wish . iskustva

Pozdrav, naisao sam na Wish aplikaciju i nasao zanimljive stvarcice koje me zanimaju...
Ima li neko iskustva kupovanja preko ove stranice da moze podijeliti s nama? Je li stranica provjerena i kakva je kvaliteta robe?
Najviše me zanimaju stvari poput rucnih satova, punjaca za mobitel...

Svaka informacija je dobrodosla...
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 00:14   #2
Quote:
Robbie12 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, naisao sam na Wish aplikaciju i nasao zanimljive stvarcice koje me zanimaju...
Ima li neko iskustva kupovanja preko ove stranice da moze podijeliti s nama? Je li stranica provjerena i kakva je kvaliteta robe?
Najviše me zanimaju stvari poput rucnih satova, punjaca za mobitel...

Svaka informacija je dobrodosla...
https://www.youtube.com/watch?v=lXxeUT2SWBA

zenska roba je u pitanju al ukapiraces o kakvom se sajtu radi
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 12:34   #3
Prošle godine sam počeo naručivati stvari preko ove aplikacije. Naručio sam čizme broj 45, stigle su broj 46, a u stvarnosti su bile broj 43. Zatim sam naručio USB stick, koji nije uvijek radio kako treba. Naručio sam dva ručna jeftina sata za 20 kn. i oni su ok. Zimska kapa, šal i rukavice su ok. Obična sportska majica koju sam naručio bila mi je premala. Ženska ogrlica je bila ok, odgovarala je slici. Samo da napomenem da uvijek naručuje n barem broj veću veličinu odjeće ili obuće ali se prodavači ne drže uvijek toga. Eto, ima još stvari koje čekam, pa ćemo vidjeti... U principu sam zadovoljan, ali nećete uvijek dobiti ono što očekujete.
Delko4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:52   #4
Jel još nekome kasne narudžbe koje su naručene krajem 11. ili početkom 12. mj? Ništa mi od tad nije stiglo... Do sada nisam imala problema.
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 00:32   #5
Koliko u prosjeku treba da pošiljka stigne i koja služba radi dostavu kod nas (pošta?).
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 13:48   #6
I ja sam se nedavno upoznala s tom aplikacijom. Dosta ljudi s posla narucuju i cula sam samo dobra iskustva, treba imati u vidu da znaju biti azijatske mjere, tako da treba paziti kod narudzbi robe, ali bude napomena na artiklu.
Kod kasnjenja rpbe ukoliko im se posalje mail, uredno vratu novac i istaknu ako i dode narudzba da im se nece naplatiti.

Ja cu bas naruciti satensku posteljinu i jos par stvari koje su zbilja jeftine za razliku od nasih cijena...svakako sam cula sve pohvale, tako da cu se i ja upustiti u malo kupovine za male pare
btw, vecina posiljki dodu unutar 15 dana, ali zna se desiti i malo vise
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:40   #7
mozes stavit link za te satenske posteljine?
ja bi isto to uzela
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 18:30   #8
Mislim da će ti se svidjeti Silk Extra Deep 12'' (30cm) Fitted Bed Sheets Luxury Satin Solid Color Fitted Sheet (1PC UK Twin Full Queen King Size)-7Colors. Dodaj na svoj popis želja!

http://www.wish.com/c/593d0a359a2eee18ad5a957a
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 15:03   #9
do sad sam narucio jedno 5 satova, svi su bili za dzabe ili eventualno par kuna, i svi rade .. jedan je cak i dosta dobar, izgleda dosta kvalitetnije, uglavnom zadovoljan...

narucio si novcanik, narucio si FM transmitter za par kn, i mogu reci da je vrhunski, cak daje dobar zvuk
Richard Gere is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 22:33   #10
Kako se placa,jel se mora imati pay pal otvoren?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 22:37   #11
ma dzabe skoro... ne,ja placam sve s mastercardom
Richard Gere is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2018., 09:02   #12
Odakle roba stiže? Mora li se platiti PDV?
baxterhr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 00:47   #13
do 300 kn nema pdv-a
__________________
Ne vjeruj im srećo,idi sada znaš. Istina je ljubav naša,sve je drugo laž.
pashazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 17:47   #14
Quote:
baxterhr kaže: Pogledaj post
Odakle roba stiže? Mora li se platiti PDV?
Kina. 160 kn bez carine

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 13:37   #15
Pitanje:
Naručila sam neke sitnice za djecu i prekoračila 200 kn bez poštarine.
Šalju oni sve u jednom paketu ili u više njih (s obzirom da svaka stvar i ima svoju postarinu)?
Thx na odgovoru
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 13:46   #16
ako ste narucili od jednog sellera, onda u jednoj i s tim da racunate na dodatan porez.
ako ste narucili od razlicitih, onda cete ih dobiti zasebno, plus 4,50 kn za svaki paket.

Poslano sa mog Nokia 7 plus koristeći Tapatalk
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 14:04   #17
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
ako ste narucili od jednog sellera, onda u jednoj i s tim da racunate na dodatan porez.
ako ste narucili od razlicitih, onda cete ih dobiti zasebno, plus 4,50 kn za svaki paket.

Poslano sa mog Nokia 7 plus koristeći Tapatalk
Super,hvala. Različiti su Selleri za veće stvari
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2018., 01:43   #18
Evo da se i ja javim sa feedbackom.
Narucila curki ruksak oko 110 kn i cizme s krznom oko 90 kn.
Ruksak omjer cijene i kvalitete ok, lijep, dobre boje kao na slici. Je malo nekalitetniji od ocekivanog al dobro. Cizme lose, umjetne bas kao iz china shopa. Da su i 30 kn u ducanu ih ne boh nikad kuoila. Krzno otpada, los umjetni materijal...
Dostava 15-ak dana.
Jednom kupnjom kupila vise stvari od vise sellera i prelazilo je 200 kn. Doslo odvojeno, nema carine.
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 16:06   #19
Question WISH?

DA LI KAD NARUCIS PREKO WISHA KAD UPISES PODATKE O KARTICI I SVE ZAVRSIS POSALJE NA MAIL DA JE USPJESNO ILI NE?
jopaa32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2019., 08:31   #20
Isplati se najprije par dana pregledavati i spremiti u zbirke stvari koje ti se sviđaju pa onda zavrtiti krug i možda se tam nađe nešto od toga što si spremio u zbirkama. I tak svaki dan dolaziti pa vidjeti da li su neke stvari snižene. Inače i ta ponuda dana zna biti zeznuta, često stave manju cijenu, a veću poštarinu. Ali na koncu, čak i s tom forom se ponuda dana isplati, opet ispadne jeftinije. Sami proizvodi su jeftilen, no poštarina za svaki proizvod i nije bajna te je većinom ista cijena kao i sam proizvod ta poštarina. Nakupovala sam neke nekozmetičke sitnice koje se ne daju fizički u RH nigdje kupiti, bar ih ja nisam našla. Od 11.09. pa do 23.09. sam si naručila neke stvarčice čija se cijena sveukupno popela na cca 1000 kn ( od čega je pola poštarina ) i sad ih čekam ko mali klinci kad čekaju Božić i otvoriti Božićne poklone. Kupon od 1000 bodova vrijedi 7 dana svega, tako da ga nema smisla aktivirati do dok ih nisi siguran da ćeš ga potrošiti. Dok recimo, kad dobite kupon za samu prijavu na račun ( ja jednom dobila od - 5%, drugi put od - 15 %) vrijedi 21 dan, tj. 3 tjedna.

Obavezno paziti da narudžba ne prelazi 160 kn. Kozmetiku i odjevne predmete ne kupujem od tam ni ne preporučujem.


Quote:
jopaa32 kaže: Pogledaj post
DA LI KAD NARUCIS PREKO WISHA KAD UPISES PODATKE O KARTICI I SVE ZAVRSIS POSALJE NA MAIL DA JE USPJESNO ILI NE?
Meni nije ništa došlo na mail i sad ću plakati ko mala beba ako mi nešto neće doći da datume kad je predviđeno.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.