Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2010., 01:17   #1
program za titlove

postoji li neki program ili player koji moze prepraviti vrijeme titlova
ako npr. se u filmu pocne nesto govoriti na 7 sekundi a titlovi dolaze tek u 9 sekundi postoji li program koji moze namjestiti titlove ili barem da ih ja sam namjestam
m3004b is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 01:29   #2
Quote:
m3004b kaže: Pogledaj post
postoji li neki program ili player koji moze prepraviti vrijeme titlova
ako npr. se u filmu pocne nesto govoriti na 7 sekundi a titlovi dolaze tek u 9 sekundi postoji li program koji moze namjestiti titlove ili barem da ih ja sam namjestam
http://www.gomlab.com/
GOM player. Imaš opcije na settingsima subtitles 5 second forward/back. Bilo je neznam ima li još uvijek
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 01:44   #3
fala puno to je ono kaj sam trazio
m3004b is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 13:21   #4
Imas i programe za podesavanje titlova, Subtitle Workshop ili TimeAdjuster.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 03:43   #5
Subtitles modifier
XPS-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 01:48   #6
Tražim program za izradu titlova sličan alatu za izradu titlova na YouTube-u. Jednostavan a da posluži svrsi.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 15:44   #7
A dali postoji program koji bi ubacio titlove u sam film, znaci da imas samo npr film u .avi formatu bez .srt titlova a titlovi rade? Ako kuzite sta ocu rec, znaci kad pustim film da su titlovi u njemu, isto kao da npr snimim film sa TV-a i imam integrirani titl koji ne mogu vise maknut.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 16:17   #8
da, naravno da postoje, trazi software for hardcoding subtitles.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 19:55   #9
Ljudi obično hvale Handbrake.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 21:31   #10
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
A dali postoji program koji bi ubacio titlove u sam film, znaci da imas samo npr film u .avi formatu bez .srt titlova a titlovi rade? Ako kuzite sta ocu rec, znaci kad pustim film da su titlovi u njemu, isto kao da npr snimim film sa TV-a i imam integrirani titl koji ne mogu vise maknut.
AVIAddXSubs
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 22:11   #11
Ultra Video Converter
__________________
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!
martip is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 22:29   #12
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Probao, ne svidja mi se sto pretvori avi u divx, htio bi da ostane avi. Probat cu druge hvala na preporukama.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 18:15   #13
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Probao, ne svidja mi se sto pretvori avi u divx, htio bi da ostane avi. Probat cu druge hvala na preporukama.
Datoteka je regularni AVI samo sto ima extenziju DIVX, ali mozete to i rucno preimenovati u AVI, neki TV ili DVD uredjaji pokrecu samo AVI fajlove.

To ti je sigurno AVI fajl, samo izvrsi preimenovanje nastavka DIVX u AVI.

Ako ne vjerujes, provjeri taj film nakon ubacivanja titla sa programom MediaInfo.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 19:33   #14
Ali za to isto tv treba podržavati titlove, to nisu zalijepljeni titlovi.

Sent from my Passport using Tapatalk
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 19:54   #15
Ultra Video Converter ti radi hardsub na film , samo na njemu ne mozes birati font i boju titla kao npr.na virtualdub .... ubacis film , desnim klikom izaberes add subtitle i odaberes u sto zelis video konvertirati, divx,mp3-4,avi i ostalo - i na kraju imas opciju kakvu zelis kvalitetu konverzije od visoko kvalitetne do nize kvalitetne
__________________
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!
martip is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 20:08   #16
Da, ne zalijepi titlove, meni bi trebalo nesto sto ce bas zalijepiti titlove. Mislim testirao sam na TV-u i radi kad odaberem na daljinskom titlove, ali ne treba mi za TV nego za uredjaj koji cita samo .avi format ali ne i srt ili sub. Bez obzira sto je identican naziv ne cita i nemam mogucnost da upalim titlove.
Probao sam Ultra video converter ali to malo dugo traje (a mislim da ni ne moze krace za ovo sto ja zelim) i u trial verziji samo 50% fajla ce convertirat.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 20:11   #17
Sve ovisi za sta mu treba, ako je smo za pogledati pa film ili seriju obrisati program AVIAddXSubs ne konvertira pa to ljepljenje titla traje do 3 minute, svi drugi konvertiraju film ili seriju pa to traje puno duze (ovisi o velicini i kvaliteti filea ali i o procesoru PC-a), neka si izabere sta mu odgovara.
O kojem se to tocnio uredjaju radi, proizvodjac i model.
Jesi probao gore pomenuti Handbrake.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 20:54   #18
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Da, ne zalijepi titlove, meni bi trebalo nesto sto ce bas zalijepiti titlove. Mislim testirao sam na TV-u i radi kad odaberem na daljinskom titlove, ali ne treba mi za TV nego za uredjaj koji cita samo .avi format ali ne i srt ili sub. Bez obzira sto je identican naziv ne cita i nemam mogucnost da upalim titlove.
Probao sam Ultra video converter ali to malo dugo traje (a mislim da ni ne moze krace za ovo sto ja zelim) i u trial verziji samo 50% fajla ce convertirat.
Traje malo duze to da , ali ti prebaci video u avi - znam jer sam ga upotrebljavao dosta puta i ugradjivao titl u film....samo to u trial verziji ne mozes , a ja ti ne smijem na forumu reci gdje ga mozes naci
__________________
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!
martip is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.