Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2018., 17:36   #1
Negdje u HRV High Class SPA & Hotel & Hrana?

Znaci poklon za rodjendan za tatu (ali i za mamu) htjeli bi im nesta specijalno priustiti...
Znaci nesta gdje ce se lijepo provesti i stvarno uzivati. Pa sam mislio na neki Smjesta, spa, fora delicije, degustacije vina i nase klope il tak nes...
Stariji su, preko 60 godina, pa eto bio bi zahvalan ako nesta predlozite.

Prvo smo mislili RIM, ali kako vidim nista od toga. S busom je 12h sto im nece biti bas fora, pa bi trebalo s avionom, ali kako vidim to bi ispalo za 2 osobe sigurno 500EUR.
A sada gledam nesta da je blizu, teoretski moze i slovenija ako znate tamo nesta fora?
Uglavnom oni su u ZGu pa tipa nekih 3-5h s autom max... Eventualno moze i Dubrovnik jer imaju u Makarskoj smjestaj pa bi mogli tamo prespavati pa dalje za Dubrovnik ili Split il di god vec...

EDIT: Mozda ne treba biti neki hotel/spa etc... mozda i neka fora destinacija sa domacim delicijama, imanje-selo neko il sta ja znam... u biti dajte neki prijedlog pa da vidimo sta sve ima :-)
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:35   #2
Quote:
Cydia kaže: Pogledaj post
Znaci poklon za rodjendan za tatu (ali i za mamu) htjeli bi im nesta specijalno priustiti...
Znaci nesta gdje ce se lijepo provesti i stvarno uzivati. Pa sam mislio na neki Smjesta, spa, fora delicije, degustacije vina i nase klope il tak nes...
Stariji su, preko 60 godina, pa eto bio bi zahvalan ako nesta predlozite.

Prvo smo mislili RIM, ali kako vidim nista od toga. S busom je 12h sto im nece biti bas fora, pa bi trebalo s avionom, ali kako vidim to bi ispalo za 2 osobe sigurno 500EUR.
A sada gledam nesta da je blizu, teoretski moze i slovenija ako znate tamo nesta fora?
Uglavnom oni su u ZGu pa tipa nekih 3-5h s autom max... Eventualno moze i Dubrovnik jer imaju u Makarskoj smjestaj pa bi mogli tamo prespavati pa dalje za Dubrovnik ili Split il di god vec...

EDIT: Mozda ne treba biti neki hotel/spa etc... mozda i neka fora destinacija sa domacim delicijama, imanje-selo neko il sta ja znam... u biti dajte neki prijedlog pa da vidimo sta sve ima :-)


Sta se tice gastronomskog uzitka definitivno Boskinac Pag ,samo mislim da ne rade prije sredine Ozujka .
Mi smo roditeljima to priustili za zlatni pir ,2 noci ,vecere od 5 sljedova ,vina ,obilazak podruma ,krasno misto i mi osobno volimo ici tamo ali ljeti

Mozda Bibic slicno u Skradinu http://bibich.co/
,ja volim samo te sta spoje vrhunsku gastronomiju i vrhunska vina .
http://www.boskinac.com/
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.