Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2015., 23:55   #1
Repetitor

Šta ja znam, malo sam debilan jer sam ih tek otkrio prije 3 mjeseca. naravno da većinu frendova koje pitam, nisu ni čuli za njih, a kamoli da idu na koncert.

Po meni, najjači srpski bend trenutno- dobro, uz nedodirljive partibrejkerse; repetitor šuta dupe, i ne mogu ih prestat slušat. Jel ima još netko da ih voli kao ja ?
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 20:46   #2
Mda, nisam ni očekivao nešto previše ali ipak, zar je moguće da baš nitko ne sluša rock? Spoj rane nirvane, pixiesa , white stripesa ,čak sam negdje pročitao da ih sa black sabathom uspoređuju.
Eto malo live :
https://www.youtube.com/watch?v=c8pKPnCaSG4


Meni savršeno, još uvijek se potajno nadam da ima ljudi koji mogu skužit kvalitetnu mjuzu i energiju koju ovi daju live. A možda se i varam, ipak je 51 % glasalo za kolindu .
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 08:26   #3
je, totalno su opskurni, valjda zato sviraju u velikom pogonu tvornice... ko da si otkrio ne znam koju mrtvu alternativu, jebote
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 15:40   #4
Quote:
Mr. Wrong kaže: Pogledaj post
je, totalno su opskurni, valjda zato sviraju u velikom pogonu tvornice... ko da si otkrio ne znam koju mrtvu alternativu, jebote
mogao si ga pustit da i dalje uživa u "otkriću"
Lucifer Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 12:57   #5
Dajte, dečki čitajte malo bolje.

napisao sam da sam ih ja otkrio prekasno, zato mi je žao. Znam da su poznati dosta,samo kažem u krugu u kojem se ja krećem baš i ne.

Drugi post je samo moj pomalo sarkastičan odgovor na nezainteresiranost i nekomentiranje istog, dok milion puta debilniji topici, tipa gatanje iz graha imaju brdo komentara.

A ti Lucifer, uživaj u tome da i dalje mislim da sam ih baš ja otkrio.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 08:43   #6
ma nikad nije kasno
uz toliko muzike normalno je da ćeš nešto propustiti i eventualno kasnije "otkriti"
jedino u čemu sam uživao je njihov koncert u subotu.

ajde, nemoj se odmah duriti..malo smo te "bocnuli" i to je sve..no hard feelings
Lucifer Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 12:27   #7
Odlični! Baš volem njihovu rhythm sekciju
Adam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 01:39   #8
Repetitor najbolji uživo!
Petar Uriel Ori is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2022., 17:54   #9
Oglasio se Boris Vlastelica iz Repetitora i moram priznati da sam neugodno iznenađen. Bora Čorba 21.stoljeća

"Kažu da je uloga umetnika da osudi svaki rat, ali po meni je uloga umetnika da sve što već hoće da osudi ili komentariše mora prethodno dobro dobro da razume, da ima u malom prstu, da shvata percepciju sukobljenih strana, ne da se kači na neki sentiment, ide linijom manjeg otpora i inercijom, sa jako površnim razumevanjem, kao što obično biva. Posebno ako će da pravi pesme ili akcije oko neke stvari oko koje ljudi ginu.
Mislim da treba da budemo svesni da rok muzika, i pop muzika uopšte, popularna muzika od 60ih na ovamo, imaju jako puno veze sa Hladnim ratom i ideološkom borbom Istoka i Zapada u kome su nastajale. Rokenrol je tu bio jedan od važnijih proksi agenata kapitalizma. Reklama za kapitalizam na neki način. Nije tako nastao, napravili su ga crnci pa ga je Elvis oteo 🙂, ali je onda kooptiran i od tržišta i promovisan širom sveta kao glas individualne slobode jednog novog baby boom pojedinca, koji više nema nikakve obaveze prema društvu, koji hoće da može da radi šta hoće, anti-intelektualnog, mladalačkog, seksualnog poriva, infantilnog bunta protiv svakog kolektiva, autoriteta, itd Pa onda Skorpions sviraju na Crvenom trgu kao simbol pobede kapitalizma...
Tako operišu kulturna krila imperija. Tako se na omladini pitki način promoviše nesvesni kod ideologije koja nas jede 30ak godina. Fukojamin kraj istorije i liberalni ekvilibrium za koji su neki verovali da će večno da traje je ovim ruskim činom završen. Ja se tome radujem i radujem se stavljanju tačke na rat od 8 godina u kome je previše civila poginulo u medijskoj tišini dok sam ja pratio i patio, ljudi pod artiljerijom, spaljivani živi, kačeni na krst od strane urkajinskih najbukvalnije rečeno nacističkih paravojski, a o dečijim grobovima da ne govorim, da bih sada verovao suzama sa Zapada, ljudi koji se uključuju kada ih mediji bukvalno napujdaju i stvore atmosferu da moraju da se izjasne koliko god ne pratili i nemali pojma šta je bilo pre trenutka kad su se uključili.
A ko to recimo ne razume završi kao korisni idiot ili neki najpovršniji mir u svetu kandidat za miss -umetnik. Mir zna da ubija jednako ako ne i gore nego rat ponekad. Pax Americana posebno."
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2022., 18:36   #10
Srbi oduvijek žive u umobolnoj fantazmagoriji da ih Rusi vole. Uz mokro sanjanje o nekim pragmatičnijim stvarima, to im je fetiš broj 1.

Iako, ajmo vagu postaviti na ravno, zapitajmo se svi skupa što bi bilo da recimo Rusi krenu s vojnim vježbama po Kanadi.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2022., 19:16   #11
Pa sa jedne strane je u pravu Boris. Sa jedne. Stvar nije crno bijela. Mene jebe licemjerje. Drugi sv rat (zapadno ukrajinci u SS jedinicama i likvidacije djece), ovo sto Boris kaze Donjeck Lugansk, Oluja - Bljesak, pa cak i zrtve ndh i obljetnice..nikad nisam vidio hrvate da su emocionalni za ovim zrtvama civilima kao za Ukrajinom. Da pale lampione itd.... Znate zasto? Zato sto taj dio hrvata, te dve trecine, su potomci onih koji su sa tim ukrajincima kao ndh postrojbe ratovali protiv sssr u drugom sv ratu. Eto zato. Odatle te emocije i povezanost.

Naime ti zapadni ukrajinci, su bili i dio Einsatzgruppe SS za masovne likvidacije zidova po ukrajini i poljaka i gdje imaju fotke ubijanja djece i zene u masovnim grobnicama. Guglaj - Einsatzgruppe Ukranians.

Nisam vidio po medijima da su u zapadnom svijetu plakali za Srbima 1991 - 1995, za ovima u Donjecku i Luhansku i njihovom djecom... niti kad amer spici dronom u afganistanu auto sa sedmero djece. Kazu 'oprostite greska', nema ratnog zlocina, nema Haaga. Da su to srbi napravili odmah bi vikali genocid genocid.

Od toga mi se povraca.... !!!! Uzasno licemjerje i samo jedni se gledaju a drugi i njihova djeca kao da ne postoje. Zato kuzim Borisa. Nije on ko Bora Corba.
A bendova ima raznih sa razlicitim politickim uvjerenjima od Corbe do Mick Farrena tu nije u pravu, nisu svi kapitalizam pobornici niti nacionalisti.

Pogledajte sto poljaci kazu za ove iz zapadne ukrajine iz onog poljskog grada na granici, da su ih pobili izmedju 50 i 100 hiljada u drugom sv ratu. Stvari nisu crno bijele. A mediji u hr su perverzno odvratni. Kao i 1941.
Kebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2022., 19:31   #12
Kaže da je " pratio i patio "za ruske žrtve u Ukrajini,da "se raduje završetku rata" valja kad Putin okupira Ukrajinu.
Baš me zanima da li je to isto radio za žrtve Sarajeva,Vukovara,Kosova ili ga pogađaju samo ruske i srpske žrtve
Čovjek je licemjer,Vučićev pijun u svijetu rock glazbe.
Budimo iskreni glazba Rerptitora je samo suhoparno prangijanje sa dosta energije i malo talenta,rifovi pokradeni od Nirvane ,Sonic Youth i ostalih velikana
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2022., 19:37   #13
svakom normalnom mora bit zao nevinih pogotovo djece. Al za necijom djecom se u hr ne pale lampioni po ulici proleterskih brigada, danas vukovarskoj.

Ne znam da mu nije zao i Sarajeva i ostalih.... bar iz prijasnjih intervjua. A i brijem da je hrvat? Ili pol pol? Mada ga ne poznam. Repetitor smatram dosadnim bendom, ne znam uopce sta ljudi vide u njima.

Edit: Gledao sam intervju jednog vojnika koji se ozenio u Donjecku, oni ti ovo svi vide kao i hrvati 1995 Oluju.
Kebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2022., 23:01   #14
Ma ok, licemjerje na portalima da se zbljujes, kazu primili ukrajinsku obitelj iz Odese, ok, pruzili im svu pomoc i utjehu, ok , al kako nisu primali obitelj iz Sirije nego ih prugom poterali nazad pa onu curicu zgazio vlak. Koje licemjerje fuj. A sva djeca bi trebala biti ista. Nacizam. Neki dobrovoljci odavde idu u ukrajinu, pognojit ce ju ko i njihovi preci..
Ma imas pravo... mjuza..
Kebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2022., 03:32   #15
samo još jedan u nizu sa velikosrpskim/pro-ruskim idejama, ništa čudno. takvi su u toplini svoja 4 zida uvjereni da su i hrvati prije 30 godina izazivali jadne srbe. neka barem kaže otvoreno, a ne ovako pokušaj u rukavicama. zna ako kaže otvoreno da nema koncerata izvan srbije pa će radije okolo...

sve iskalkulirano, veliki rokenrol

@Kebra šta nema neki srpski forum gdje možeš iskreno ispustit dušu? ne moraš se ovako patit da zamaskiraš emocije kao ovdje bre
__________________
John Hancock with the safety off
after every show
JimiH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2022., 11:21   #16
Siguran sam da je Vlastelica, kako kaže, godinama pomno pratio sve to što piše. No znate kako to danas funkcionira: lako je upasti u spiralu informiranja samo iz jednostranih izvora i na taj način steći iluziju pravilne informiranosti. Echo chambers i confirmation bias. Nije nikakva tajna da Rusija već godinama jako ulaže u cyber ratovanje kao moderni oblik agitpropa. U tom su pogledu možda najjači u Svijetu. Imaju cijelu vojsku zaduženu za lažne profile, fake news, komentiranje na portalima, forumima itd. Ta vojska gura rusku agendu na kojem god treba jeziku. Ja sam priznajem sve to površno pratio, nisam dovoljno informiran da sagledam cijelu sliku, ne poznajem povijesne detalje. No nekad su ipak neke stvari jasne i samo na temelju najosnovnijih informacija. Meni je npr. sasvim jasno kako je strana na kojoj je tip poput Lukašenka (i gotovo nitko drugi) - kriva strana.
Vukozec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2022., 12:29   #17
Quote:
Vukozec kaže: Pogledaj post
Siguran sam da je Vlastelica, kako kaže, godinama pomno pratio sve to što piše. No znate kako to danas funkcionira: lako je upasti u spiralu informiranja samo iz jednostranih izvora i na taj način steći iluziju pravilne informiranosti. Echo chambers i confirmation bias. Nije nikakva tajna da Rusija već godinama jako ulaže u cyber ratovanje kao moderni oblik agitpropa. U tom su pogledu možda najjači u Svijetu. Imaju cijelu vojsku zaduženu za lažne profile, fake news, komentiranje na portalima, forumima itd. Ta vojska gura rusku agendu na kojem god treba jeziku. Ja sam priznajem sve to površno pratio, nisam dovoljno informiran da sagledam cijelu sliku, ne poznajem povijesne detalje. No nekad su ipak neke stvari jasne i samo na temelju najosnovnijih informacija. Meni je npr. sasvim jasno kako je strana na kojoj je tip poput Lukašenka (i gotovo nitko drugi) - kriva strana.
kad bi barem više ljudi ovako razmišljalo imali bi puno zdraviji svijet

ovako nam rat tumači boris iz repetitora, a pandemiju vlatka pokos
__________________
John Hancock with the safety off
after every show
JimiH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2022., 13:10   #18
Ne postoji paralelni svemir u kojem postoji promil opravdanja za jednu jedinu civilnu žrtvu u ovom (ili bilo kojem) ratu, otkad god trajao i kad god mislite da je počeo; prije nekoliko dana ili prije 8 godina. Vlastelica dokazuje da je najobičnije smeće od čovjeka, jedino ispravno je napisao ovo, a samim time je tu trebao i stati:

Quote:
Kažu da je uloga umetnika da osudi svaki rat (...)
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2022., 13:29   #19
Quote:
Grimble Gromble kaže: Pogledaj post
Ne postoji paralelni svemir u kojem postoji promil opravdanja za jednu jedinu civilnu žrtvu u ovom (ili bilo kojem) ratu, otkad god trajao i kad god mislite da je počeo; prije nekoliko dana ili prije 8 godina. Vlastelica dokazuje da je najobičnije smeće od čovjeka, jedino ispravno je napisao ovo, a samim time je tu trebao i stati:
po meni je odmah tu zasro jer implicira da slijedi jedno veliko ALI

dakle nisam rasist, ALI...
__________________
John Hancock with the safety off
after every show
JimiH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2022., 13:32   #20
Čuo sam da pjevač odavno ima neke fiks ideje i vidi svuda ustaško-vatikanske ZAVERE, sad je to i potvrdio s ovim facebook statusom.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.