Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 20:00   #1
Rampage (2018)

Rampage je nadolazeći sci-fi monster film baziran na istoimenoj video igri.

Primatologist David Okoye (Dwayne Johnson) postaje nerazdvojan od vrlo inteligentne albino gorile koja se zove George, za koju se brinuo cijelog njegovog života. Međutim, zbog misterioznog genetskog eksperimenta, ova nekada nježna i dobra gorila mutacijom se pretvori u divlje čudovište enormne veličine. Da stvar bude gora, uskoro se doznaje da su vuk Ralph i krokodil Lizzie također mutirali kao i gorila. Kako bi spasili državu od ovih čudovišta koja uništavaju sve pred sobom, David Okoye se udruži s genetičkom inženjerkom (Naomie Harris) kako bi napravili protuotrov i spasili ove životinje.


IMDB

Director: Brad Peyton
Glumci: Dwayne Johnson, Jeffrey Dean Morgan, Malin Akerman
Datum izlaska: 20. travnja 2018.

Sinjore is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 20:11   #2
Miriši na treš film samo s ogromnim budžetom.
Koliko god volio ići gledati u kino velika čudovišta, o ovome ću dvaput razmislit prije nego pogledam. Izgleda mi gore od zadnjeg King Konga koji mi i nije bio nešto.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 05:46   #3
Ak je Dwayne, znači da je komedija.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 15:55   #4
Bit ce zanimljivo.
Sutra idem na premieru. Meni je Dwayne ok.
Cehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 15:58   #5
Djeluje kao mješavina "Jumanji" i "Transformersa"
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 20:51   #6
The Rock je postao neka blesavija i napumpana verzija Toma Cruise s tim izborom "blockbustera"
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 21:17   #7
Ma .... fantasy. Volim ovake trash filmove. Cak sam se navikla i na one nove Ninja kornjace. Ovo me zanima jer je to Dwayne. Pa me zanima kak ce to zgledat.
Sutra jedva cekam. Idem na originalan zvuk s titlovima. Bez dabinga kak to vec znaju Cesi nadabirat.
Cehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2018., 17:17   #8
...volim njega, vuk sa krilima zvuči zanimljivo, mada mi pozadina pomalo miriše na zootpiju (netko pretvara životinje u čudovišta-netko pretvara mesoždere u luđake) , jedva čekam...
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2018., 00:35   #9
I uz mala očekivanja, užasno dosadan film. Zadnjih 10ak minuta je relativno zabavno, i to je sve. Preskočiti ovo, dobila sam besplatne karte za kino pa sam otišla, trebala sam se napiti prije možda.

Imaju jednu smiješnu foru i ponove je 3 puta, na početku i na kraju filma. Opet je to onak super jeftina fora, ali dobro. Majmun George ima više karizme od svih glumaca kombinirano.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2018., 01:08   #10
Quote:
Cehinja kaže: Pogledaj post
Ma .... fantasy. Volim ovake trash filmove. Cak sam se navikla i na one nove Ninja kornjace. Ovo me zanima jer je to Dwayne. Pa me zanima kak ce to zgledat.
Sutra jedva cekam. Idem na originalan zvuk s titlovima. Bez dabinga kak to vec znaju Cesi nadabirat.
Ja tu u češkoj nejdem u kina, nisu normalni sa tim cijenama. Tipa 60+ kuna za odrasle. Javi kakav je film
__________________
Exorbitant Prices Must Diminish
narog is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2018., 09:42   #11
'Ajde prestanite ignorirati tu kitu na posteru.
stumper is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 12:39   #12
Quote:
narog kaže: Pogledaj post
Ja tu u češkoj nejdem u kina, nisu normalni sa tim cijenama. Tipa 60+ kuna za odrasle. Javi kakav je film
Meni je taj film ... super. Ostala sam elektrizirana od toliko akcije, od vuka sto ima bodlje ko dikobraz, krokodila krizanog s divljom svinjom. Ali najvise me dojmila veza gorilw Georgea i Davise Okoye. Ja i da hocu bit objektivna ne mogu obozavam Dwaynea Johnsona. Volim filmove s njim. Ali u originalnom zvuku.
Dosta mi bila nevjerojatna scena u avionu. Svidjelo mi se kak je znakovao. Glumac i showman je on. Taj lik brat te frajerice iz firme mi bio neizrazit. Ali ako volis akciju do kraja, uzivat ces. Ja sam uzivala. A tko bi me gledao, sigurno bi se nasmijao kak sam reagirala. Za mene je film 8/10
Cehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 19:01   #13
baš sad gledam poslije odgledanog filma, isti režiser je snimio i san andreas. kao što sam si i mislio, ovo je isti san andreas samo s tri hibridusa.
a SA mi se svidio, dakle i ovdje je prisutan onaj spektakl štih katastrofe, bez puno bla bla truć srać gubljenja vremena. znači dosta dobro osmišljeno.
imamo nelošu transparentnu jednostavnu uvertiru, imamo atraktivnu arenu (čikago-okolica), imamo dosta upečatljive protagoniste-antagoniste, efektne akcijske scene i cool zvuk helikoptera, i to je to. meni dovoljno.

jedino me full živciralo što je proporcija tj. veličina zvijeri varirala od scene do scene.

3 2
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 21:50   #14
Iznenađujuće zabavan popcorn flick, daleko zabavniji od onog Špiglbergova Player One.
Gorila je predobra
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2019., 17:41   #15
Donekle zabavno, sasvim gledljivo.....pravi američki popcorn movie....napravljen s očitim utjecajem Godzila filmova...
Moja ocjena filma je 6,5/10....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2019., 10:13   #16
Upravo pogledao, sasvim decentno. Ništa posebno, ali definitivno više nego gledljivo. Odličan zvuk, dobri efekti, nekoliko dragih mi glumaca. Traje taman, nisu ga razvukli bespotrebno.
Tko voli akciju bez previše mozganja, samo naprijed.
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.