Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 02:05   #2921
Neki stvarno dugo nisu bili s frajerom ako si zabrijavaju da je ovo istinita prica hahaha
5rush is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:08   #2922
Quote:
DarioRomanov kaže: Pogledaj post
Bio je to divan vikend, a nadam se da će između njega i meni nastati nešto što će trajati dugo vremena.
Možemo li i mi kako uskočiti u tu šemu, nećemo se seksati sa vama ali ćemo zajedno lijepo jesti.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 05:48   #2923
Kako o ovome porazgovarati

Pozz svima!

Ne vidim primjereniji pdf, a vjerojatno je najpametnije pitati ovdje.

Bit će duži post, kontekst je bitan, ispričavam se odmah.

Pet godina se ševim s jednim likom. Nije veza već generalno vrlo sheban odnos, em je oženjen, em ima veze sa strane, po nekoliko godina, em ševi sa strane još ženski da ni ne pitam za broj. Seks je fenomenalan, najbolji koji sam ikad imala, jednostavno smo se pogodili.

Obzirom da smo dugo intimni, vjerujemo si i mogla sam se opustiti i eksperimentirati. Prvi analac, s njim. Pa smo od nedavno uključili i vibrać u igru, super.

E, sad. Zašto o tome ovdje? Medicinski je fakt da je područje oko anusa erotski jako nadražajno. Pa dok sam mu masirala međicu prilkikom oralnog seksa sam vidjela da je ok da stavim prst pa dva pa s vremenom i tri njemu u anus. I ne smatram ga zbog toga gayem, već normalnim muškarcem koji je lišen tih homofobnih pi***darija. Pa kad smo već imali vibrator sam to isto učinila i s vibratorom. I sve pet.

Dio koji mi je nejasan i tu trebam savjet kako s njime pričati o tome jest što obzirom da se ševimo već pet god i da je prisutno povjerenje među nama je naglas krenula maštarija o seksu u troje. Obzirom na sve te žene u njegovom životu, jbga, bila bih preljubomorna imati još jednu kraj sebe za vrijeme seksa. Rekla sam, može, pričat ćemo, ali mora biti frajer. I točka.

S vremenom se maštarija od seksa u troje počela razvijati u smjeru seksa njega s drugim muškarcem, prvo ja kao sudionica u cijeloj priči, onda više kao moderator, ne znam, ne bih se osjećala ok da sad baš opišem te maštarije, smtarala bih to izdajom povjerenja, preskočit ću.

Voljela bih s njime o tome porazgovarati, u smjeru: Vjeruješ li da svaki muškarac ima takve fantazije i bez beda bi dopustio partnerici da mu stavlja dildača u pak ili hm, kako ovo formulirati, ili misliš da si gej koji baš zato ševi okolo sve žensko što mu dođe pod jaja i smatra privlačnim?

I je li moguće da bi se odvažio na seks s muškarcem u scenariju trojca nekakva znatiželja ili, ne znam, zbunjena sam prilično. Privlači me pomisao vidjeti ga s nekim muškarcem jer se ne bih osjećala ugroženo u smislu konkurencije i ne bi me prao osjećaj manje vrijednosti (što ona ima, a ja ne), napaljujuće mi je gledati ga kako uživa, ali ipak bih o svemu tome nekako prije popričala s njim, samo ne znam kako i svaki dobronamjeran savjet je dobrodošao.

Ne bih voljela da ako to realiziramo postane kamen spoticanja niti da se itko od uključenih osjeća loše nakon.
Ja Ali Manja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 00:02   #2924
Pitanje dečkima.

Kako funkcionira popodnevna klinika ponedjeljkom u klinici FM? Što mi rade, što trebam? Nisam nikad tamo bio, a htio bih vidjeti cijeli paket vezano za nalaze.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 01:10   #2925
Quote:
Ja Ali Manja kaže: Pogledaj post
Pozz svima!

Ne vidim primjereniji pdf, a vjerojatno je najpametnije pitati ovdje.

Bit će duži post, kontekst je bitan, ispričavam se odmah.

Pet godina se ševim s jednim likom. Nije veza već generalno vrlo sheban odnos, em je oženjen, em ima veze sa strane, po nekoliko godina, em ševi sa strane još ženski da ni ne pitam za broj. Seks je fenomenalan, najbolji koji sam ikad imala, jednostavno smo se pogodili.

Obzirom da smo dugo intimni, vjerujemo si i mogla sam se opustiti i eksperimentirati. Prvi analac, s njim. Pa smo od nedavno uključili i vibrać u igru, super.

E, sad. Zašto o tome ovdje? Medicinski je fakt da je područje oko anusa erotski jako nadražajno. Pa dok sam mu masirala međicu prilkikom oralnog seksa sam vidjela da je ok da stavim prst pa dva pa s vremenom i tri njemu u anus. I ne smatram ga zbog toga gayem, već normalnim muškarcem koji je lišen tih homofobnih pi***darija. Pa kad smo već imali vibrator sam to isto učinila i s vibratorom. I sve pet.

Dio koji mi je nejasan i tu trebam savjet kako s njime pričati o tome jest što obzirom da se ševimo već pet god i da je prisutno povjerenje među nama je naglas krenula maštarija o seksu u troje. Obzirom na sve te žene u njegovom životu, jbga, bila bih preljubomorna imati još jednu kraj sebe za vrijeme seksa. Rekla sam, može, pričat ćemo, ali mora biti frajer. I točka.

S vremenom se maštarija od seksa u troje počela razvijati u smjeru seksa njega s drugim muškarcem, prvo ja kao sudionica u cijeloj priči, onda više kao moderator, ne znam, ne bih se osjećala ok da sad baš opišem te maštarije, smtarala bih to izdajom povjerenja, preskočit ću.

Voljela bih s njime o tome porazgovarati, u smjeru: Vjeruješ li da svaki muškarac ima takve fantazije i bez beda bi dopustio partnerici da mu stavlja dildača u pak ili hm, kako ovo formulirati, ili misliš da si gej koji baš zato ševi okolo sve žensko što mu dođe pod jaja i smatra privlačnim?

I je li moguće da bi se odvažio na seks s muškarcem u scenariju trojca nekakva znatiželja ili, ne znam, zbunjena sam prilično. Privlači me pomisao vidjeti ga s nekim muškarcem jer se ne bih osjećala ugroženo u smislu konkurencije i ne bi me prao osjećaj manje vrijednosti (što ona ima, a ja ne), napaljujuće mi je gledati ga kako uživa, ali ipak bih o svemu tome nekako prije popričala s njim, samo ne znam kako i svaki dobronamjeran savjet je dobrodošao.

Ne bih voljela da ako to realiziramo postane kamen spoticanja niti da se itko od uključenih osjeća loše nakon.
to će se pojaviti kao problem nakon seksa
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 01:37   #2926
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
to će se pojaviti kao problem nakon seksa
A kako to prevenirati? Sem da se ne upuštamo u to.

Kako uopće započeti razgovor o tome i bi li to moglo spriječiti kajanje nakon j***nja?

U slučaju da se pomirimo. Friški razlaz. Jedan od. Obustava seksa, ni ne mogu to zvati vezom.

Jeste li ikad imali iskustva da ste bili s nekim muškarcem i onda on nakon toga ponavlja kako nije gay? Kako biste uopće počeli razgovor s njim u takvoj situaciji i biste li uopće? Uz uvjet da vam je jako stalo do njega.

Hvala unaprijed.
Ja Ali Manja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 02:04   #2927
Quote:
Ja Ali Manja kaže: Pogledaj post
A kako to prevenirati? Sem da se ne upuštamo u to.

Kako uopće započeti razgovor o tome i bi li to moglo spriječiti kajanje nakon j***nja?

U slučaju da se pomirimo. Friški razlaz. Jedan od. Obustava seksa, ni ne mogu to zvati vezom.

Jeste li ikad imali iskustva da ste bili s nekim muškarcem i onda on nakon toga ponavlja kako nije gay? Kako biste uopće počeli razgovor s njim u takvoj situaciji i biste li uopće? Uz uvjet da vam je jako stalo do njega.

Hvala unaprijed.
pitati ga za početak šta misli i gayevima i gay seksu.

ali ne volim ovo što ste napisali da je dosta promiskuitetan. po meni on i nije gay, nego u krajnjem slučaju bi courios (bi znatiželjan)

pitanje je da li on u tom odnosu bio top ili bottom.

ako bi on išao tim putem svakako naći osobu u koju on ima puno povjerenje i ništa ne raditi na brzinu ili ako imate frenda za kojeg znate da je bi / gay pa možda njega pitati da li bi pristal. veći dio neće pristati na to da vi gledate taj seks. i naravno NIŠTA BEZ ZAŠTITE!!!

jedno je probati i reći ok to nije moj đir, a drugo je probati pa mu se svidi pa onda troši i muške i ženske, a onda je bi. ali na kraju prevagne ipak jedna strana bilo da završi sa dečkom ili curom. bi orjentacija nikad nije 50-50. uvijek se bar malo naginje jednoj strani
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 02:43   #2928
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
pitati ga za početak šta misli i gayevima i gay seksu.

ali ne volim ovo što ste napisali da je dosta promiskuitetan. po meni on i nije gay, nego u krajnjem slučaju bi courios (bi znatiželjan)

pitanje je da li on u tom odnosu bio top ili bottom.

ako bi on išao tim putem svakako naći osobu u koju on ima puno povjerenje i ništa ne raditi na brzinu ili ako imate frenda za kojeg znate da je bi / gay pa možda njega pitati da li bi pristal. veći dio neće pristati na to da vi gledate taj seks. i naravno NIŠTA BEZ ZAŠTITE!!!

jedno je probati i reći ok to nije moj đir, a drugo je probati pa mu se svidi pa onda troši i muške i ženske, a onda je bi. ali na kraju prevagne ipak jedna strana bilo da završi sa dečkom ili curom. bi orjentacija nikad nije 50-50. uvijek se bar malo naginje jednoj strani
Da, promiskuitetan je jako, ali to ne vidim da bi imalo veze s ovim.

Svjetonazorski nije Rvat Katolik, a o gayevima je imao kontradiktorne izjave. Nikad toliko kontradiktorne da bi nastupao pljuvački, ali npr ni čuti da ode u Baccuss zbog reputacije gay bara.

On je više bio za opciju, tj., isključivo tako, da bude netko nepoznat. Već je švrljao po sajtovima i stavio oglas, ali sam ja bila stopirala jer mi se sve odvijalo prebrzo. On nije imao potrebu puno razgovarati o tome, kao, što sad filozofiram, on želi probati, rekla sam i ja da želim, što sad više pričati o tome.

Spomenuo je prijatelja za kojeg je uvjeren da je gay i koji ''ševi ženske okolo kako bi to sakrio''. Predložila sam tog frenda jer sam ga vidjela i meni je privlačan, on ne bi, bilo bi mu neugodno pred nekim poznatim.


Od toga da je maštao da on bude top u tom snošaju, došlo je da bude i bottom i vidim da ga jako pali dok mašta o tome. Dakle, s vibratorom sam u njemu i pričamo o seksu za koji više nisam ni ziher je li bitan trojac, već on i drugi muškarac. Što, da mu to spomenem? Nije čak ni do mog ega, to on sjebe na druge načine, ne ovaj.

Hvala puno na odgovorima, vidiš, sad mi je upalo u oko, bilo bi mu neugodno pred nekim poznatim. Vjerojatnije je njemu neugodno pred njim samim, a to nije dobar teren za eksperimente. Uz uvjet da bi ga išta emocionalno dotaknulo, dosta je hladan i egocentričan.
Ja Ali Manja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 05:36   #2929
Holivudski scenarij...dosadila mu pica i konstantno ubadanje, pa je trenutno aktualna fantazija da njega netko nabada
Gay top-a je tesko naci, oni koji su bi ce htjeti prvo tebe nategnuti (on je vise kolateralna zrtva) a mozda se ispostavi i da nije bi (preko neta nemoj zanemarit zajeb). Poznanici nece jer je to hardcore bed (neugodno).
Ostaje neka uni-akcija u kojoj ces i ti sudjelovati. Ne za sta te muci? Problem moze biti sto se kurac koji se njemu svidja, tebi nece tip svidjati...zajebano sve uskladiti. Uglavnom biseksualna osoba koju pali biti naguzen pred tobom (gorovim iz iskustva)
intrigantni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 06:39   #2930
Quote:
intrigantni kaže: Pogledaj post
Holivudski scenarij...dosadila mu pica i konstantno ubadanje, pa je trenutno aktualna fantazija da njega netko nabada
Gay top-a je tesko naci, oni koji su bi ce htjeti prvo tebe nategnuti (on je vise kolateralna zrtva) a mozda se ispostavi i da nije bi (preko neta nemoj zanemarit zajeb). Poznanici nece jer je to hardcore bed (neugodno).
Ostaje neka uni-akcija u kojoj ces i ti sudjelovati. Ne za sta te muci? Problem moze biti sto se kurac koji se njemu svidja, tebi nece tip svidjati...zajebano sve uskladiti. Uglavnom biseksualna osoba koju pali biti naguzen pred tobom (gorovim iz iskustva)
Hehehe, ovo je vrlo sažeto i šarmantno

Muči me, muči. To što on za sebe ne može izgovoriti da je bi. Ajmoo u trojee, pa ok, pa od toga da bi on bio top bi bome bio i bottom. Ako nije na čisto s time da je već zakoračio u bi sferu, moglo bi biti problema kasnije i ne želim zbog nedostatka otvorene komunikacije zažaliti ako se upustimo u išta. Makar sad ne komuniciramo uopće, no poučena svim prethodnim iskustvima,
vjerojatno budemo.

Naravno da bi se treći morao sviđati i meni ako bih se i ja ševila s njim. To je uvjet bez kojeg ne ide.
On je već bio stavio oglas na neke portale i imamo sličan ukus, to ne bi bio problem.

Što, kako mu reći: ''Čuj, ti si bi.''. Pa mislim da se to baš ne govori tako. A ne znam kako bih. Ideje? I da, mogu slobodno smatrati da je bi? Mislim, ne znam koja je ta imaginarna granica, maštati o tome ili samo ako se realizira?
Ja Ali Manja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 10:08   #2931
Quote:
Ja Ali Manja kaže: Pogledaj post
Hehehe, ovo je vrlo sažeto i šarmantno

Muči me, muči. To što on za sebe ne može izgovoriti da je bi. Ajmoo u trojee, pa ok, pa od toga da bi on bio top bi bome bio i bottom. Ako nije na čisto s time da je već zakoračio u bi sferu, moglo bi biti problema kasnije i ne želim zbog nedostatka otvorene komunikacije zažaliti ako se upustimo u išta. Makar sad ne komuniciramo uopće, no poučena svim prethodnim iskustvima,
vjerojatno budemo.

Naravno da bi se treći morao sviđati i meni ako bih se i ja ševila s njim. To je uvjet bez kojeg ne ide.
On je već bio stavio oglas na neke portale i imamo sličan ukus, to ne bi bio problem.

Što, kako mu reći: ''Čuj, ti si bi.''. Pa mislim da se to baš ne govori tako. A ne znam kako bih. Ideje? I da, mogu slobodno smatrati da je bi? Mislim, ne znam koja je ta imaginarna granica, maštati o tome ili samo ako se realizira?
bi je ako probate i ako on s tim nastavi. nije bi ako proba i kaže - to je to, ne sviđa mi se
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 10:13   #2932
Pa normalno da je bi, u najmanju ruku mozemo reci bi-curious ako nije jos nista konkretno probao
Bez brige, sve je to samo sex, nece postati nikakav peder ili slicno, a opet, tko zna, mozda je sve to potiskivao godinama, desetljecima, pa upravo otkriva svoj alter ego
Pa ne znam sta te muci, niste u braku, sevit ce te se, i to je to. Da ste mladji, javio bi se i ja na oglas kao iskusan i i iznimno zgodan bipsic :klap:
Nece ti nista priznati jer vjerojatno nit sam ne zna sta je, a to moze biti problem kad se dogovara susret jer te spontane fore nikad ne ispandu idealne kad nitko "ne zna" sta je

Ja obozavam kad zena gleda, ali nisam bas "top" ili "uni", osim ako netko ne izgleda dobro kao ja, jer mi je inace besmisleno, onda radije da nju sevim hahaa
intrigantni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:39   #2933
Gay populacija i je i na forumu.hr diskriminirana.
Svi gay problemi i sadržaji su zgurani u 2-3 teme.
Kako nikome ovdje ne smeta što Big Brother ima više prostora nego cjelokupna gay populacija?
diskretno is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 22:55   #2934
Quote:
diskretno kaže: Pogledaj post
Gay populacija i je i na forumu.hr diskriminirana.
Svi gay problemi i sadržaji su zgurani u 2-3 teme.
Kako nikome ovdje ne smeta što Big Brother ima više prostora nego cjelokupna gay populacija?
Mislim da je bio neki pokušaj otvaranja nekih tema na (ako se dobro sjećam) dijelu ovog pdf-a: samo za odrasle (18+) ali nije se javilo puno ljudi. Zapravo ne znam o čemu bih točno pisao a da ne mogu napisati na ovoj temi. Ne piše se ni na ovoj a kamoli da se piše na drugim temama. I da se otvori pdf posebno za nas mislim da na mnogo tema kakve sam viđao na pojedinim forumima vezan za LGBT populaciju ne bih ni odgovorio.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 01:21   #2935
LJudovi, jel netko zna di je nestao legendarni Zvrk? Nema ga odavno tu.
tavrh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:25   #2936
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Mislim da je bio neki pokušaj otvaranja nekih tema na (ako se dobro sjećam) dijelu ovog pdf-a: samo za odrasle (18+) ali nije se javilo puno ljudi. Zapravo ne znam o čemu bih točno pisao a da ne mogu napisati na ovoj temi. Ne piše se ni na ovoj a kamoli da se piše na drugim temama. I da se otvori pdf posebno za nas mislim da na mnogo tema kakve sam viđao na pojedinim forumima vezan za LGBT populaciju ne bih ni odgovorio.
skužio sam

svratim s vremena na vrijeme ovdje pa bi mi bilo ljepše da su teme(priče/problemi) preglednije napisane.
diskretno is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:43   #2937
Pozdrav svima....ima li tko zainteresiran za prijateljsku šetnju večeras ili kino možda?
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 15:12   #2938
Quote:
Zvrkk kaže: Pogledaj post
Dragi moji pederi, pederice i svi koji se tako osjećate!

Mislim da ne treba mnogo objašnjavati čemu služi ova super tema, ali ukoliko nekomu nije jasno...

Ovo je mjesto gdje možete i dalje raspravljati o dečkima koji vam se sviđaju, slomljenim srcima, velikim ljubavima, omiljenim pozama, outanjima i drugim problemima koji vas tište.

Zasigurno će se naći koja dobra duša koja će imati štogod pametnog za reći.

Kutak vol.2 je došao do svog kraja, no ako vam je nešto promaklo možete ga pronaći klikom na ovu poveznicu.

Svi su dobrodošli!
Ali da ponovimo, da ne bi bilo nismo znali:



Uživajte! Ljubi vas i voli striček Zvrkk.
zar vas nije sram,strasno
morskivuk13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:52   #2939
Quote:
Webeto kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima....ima li tko zainteresiran za prijateljsku šetnju večeras ili kino možda?
ja poslao PP ali ne odgovaraš
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:18   #2940
Pozdrav dragi forumovci! Ovo je prvi dio.

Nisam se puno niti dugo javljao, ali odlučio sam napisati ovu objavu jer prije dvije godine kad sam objavio svoj vapaj upravo ovdje, život mi se je u potpunosti promijenio. Odlučio sam ukratko koliko budem mogao napisati svoje iskustvo pa ako je netko zainteresiran za čitanje, neka. Možda nekome pomognem.

Meni je jedna objava u potpunosti promijenila život. Iz korijena.

Prije mi je bilo nepojmljivo o tome uopće pričati sa samim sobom, a kamo li s nekim drugim. Kako dođe period u životu da sam sa sobom prihvatiš neke stvari, opet shvatiš da si sam i u strahu, a ja sam spletom okolnosti našao ovu rubriku koju sam čitao iz dana u dan. Jednoga sam dana prije dvije godine u veljači u točno ovo vrijeme objavio svoju kratku priču i zatražio pomoć i savjete kako da krenem u svijet kojem pripadam, u svijet u kojem ću napokon ja moći biti ja. Ovim putem svima koji su se javili zahvaljujem od srca na divnim savjetima i riječima koje su mi zaista pomogle.

S troje njih sam postao divan prijatelj i imam prekrasna poznanstva, ako ovo čitaju, znaju koji su. Upravo mi suze oči jer shvaćam koliko sam zapravo sretan. Ti divni ljudi s kojima sam nastavio komunikaciju s Foruma na druge kanale i uživo su osobe kojima bih izgradio spomenik. Zaslužuju to. Toliko smo jedni drugima potpora i podrška od najgoreg do najboljeg trenutka koji svi u ovom našem svijetu prolazimo.

I kako sam ubrzo upoznao divne ljude, nastavio komunikaciju s njima, shvatio sam da su mi to novi prijatelji kakve sam oduvijek htio imati.

No, 20. ožujka 2016. javio mi se ON. Čovjek koji mi je zapravo u potpunosti promijenio život. Tada sam shvatio koliko mi je drago da sam objavio onu prvu objavu na Forumu. On je napravio profil jer se mogao pronaći u svakoj rečenici moje priče. Počeli smo tipkati. Svaki dan. Svakoj sam se poruci radovao kao malo dijete. Odmah sam znao da on baš i nije samo neki Forumaš, prijatelj, netko online. Nekako je bio poseban i drugačiji. Kad sam shvatio da je dečko divna osoba da smo si potpora jedan drugom, nakon nekog smo vremena prešli na Facebook i WhatsApp, a onda smo se našli i na kavi.

Na kavi koja je trajala tri i pol sata. Kava koja je za mene bila najposebnija kava u životu. Toliko smo pričali i jednostavno mi je bilo toliko ugodno i lijepo da sam zapravo shvatio iako ga vidim prvi put uživo da je on jedan divan i poseban dečko koji mi se zapravo sviđa. Uzduž i poprijeko. Obrazova, inteligentan, simpatičan, dijelimo slična mišljenja i afinitete prema raznim stvarima, opušten, lijep, umiljat i s očima na koje sam i dalje slab i osmijehom koji mi razvedri i najtužniji i najtmurniji dan.

Kad smo se rastali, ubrzo mi je poslao poruku: ''Nadam se da se sviđam tebi barem upola kao što se ti sviđaš meni.'' Tad sam znao, to je to. Ovo je tek prva kava. Ovo neće biti samo frendovski. Ovo je ta prekretnica koju čekam cijeli život. Ta mi je poruka izmamila takav osmijeh na lice da ga nisam skidao satima. Osjećao sam se tako divno. Osjećao sam se prekrasno. I tako smo se mi počeli nalaziti. Bilo nam je prekrasno. PREDIVNO! Svaki nalazak je za mene bio poseban. Napokon sam se osjećao kao ja. Napokon sam bio svoj. Bez osuda, bez ispitivanja, bez pojašnjavanja. Bio sam sretan.

On je bio u vezi s djevojkom. Prekinuli su. Napomenuo sam mu kako nije kriv, ali da je jednostavno ne može više zavlačiti. Djevojka koja očekuje prsten, brak i djecu. Bio sam mu ogromna podrška. Napokon nije bio sam. Kad se to sve smirilo, mi smo se sve više viđali i kako je on postao solo i kako sam ja bio solo mi smo tako ušli u vezu. Bili smo toliko sretni i uzbuđeni. Sve smo probali, u svemu smo uživali. Ispunili smo si sve želje koje smo oduvijek htjeli, bez osuda, bez nijekanja, bez odbijanja. Uživali smo!

Ja sam bio s djevojkama, ali nikad nisam spavao s njima. Nisam htio. S njim sam bio prvi put u životu intiman. I ta mi je intima toliko godila da sve ono što sam mislio da će mi biti neugodno je jednostavno nestalo. Sve su mi se ružne misli maknule i život mi je bio doslovno šaren.

Svi su me pitali da kaj mi je, da kak imam tak osmijeh na licu, da kaj se odjednom sa mnom događa. Ja sam jednostavno govorio da ništa nije i da sam sretan. Skrivali smo se u njegovom stanu. U jednom kvartu koji mi je toliko prirastao srcu.

Kako smo dublje ušli u vezu,... počeli smo uviđati koliko je moja situacija teža od njegove jer on nije iz Zagreba i ima svoj stan i svoj je čovjek. Ja nažalost u strahu od toga što će drugi reći. Kako da se svako malo opravdam gdje sam dan, dva, tri, tjedan, dva, tri... Išli smo najčešće negdje ovako na večere, kino, šetali smo, išli na cuge, bili u stanu. No on je htio samo više više i više. No ja nisam mogao sve to ispuniti jer sam se bojao da će me moji skužiti da je nešto neobično sa mnom da odjednom me svako malo nema. Već su počeli sumnjati, ali ja sam to uvijek nekako sredio koliko sam mogao. Rekao sam mu da ima samo malo razumijevanja i da budem malo pomalo radio na tome da možemo jednom na kraj svijeta skupa, ali da mi treba vremena jer moja je obitelj i okruženje tj. ljudi s kojima se družim strašno homofobna. Rekao sam mu kako živim sa svojima i da mi nije tako jednostavno opravdati sve što radim jer ću se počet plesti u vlastitim lažima. Počeo sam se manje družiti s prijateljima jer sam jedva čekao da ga vidim kad god i kako god. Svaki nalazak s njime mi je izliječio dušu i tijelo. To je prva osoba koju istinski volim na jedan poseban način. On je volio mene. Nažalost više me ne voli i već mjesecima patim.

Odlučio me ljetos ostaviti jer on želi novog dečka koji će s njime sve i svugdje. Sve se odigralo jako brzo. On je odmah nakon prekida napravio Romeo i Grindr i već se počeo dopisivati i nalaziti s tipovima dok sam ja pokušavao od šoka doći k sebi. Bio sam slomljen. Taman kad sam se malo pomalo počeo rješavati straha, on me je napustio.

On je tip koji može sve. Za njega ne sumnjaju jer se po njemu ne može vidjeti da je hej. On je bio pet godina s djevojkom u vezi. Godinu mlađi od mene. Visoko je obrazovan i politički aktivan, prekrasan muškarac koji može sve. Koji ima svoj samački životu u svom stanu u Zagrebu i kojega nitko ništa ne pita. On se ne mora nikome opravdavati i nitko ga ništa ne pita i može doista na kraj svijeta.

Ja nažalost nisam ispunio sve što me je tražio.

Nastavak...
MrCravata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger