Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2018., 18:08   #41
Bitno da Frances zeli potaknuti da nadu ubojicu njene kceri, a zatim "pomogne" u tome time sto zapali policijsku stanicu
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:10   #42
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Bitno da Frances zeli potaknuti da nadu ubojicu njene kceri, a zatim "pomogne" u tome time sto zapali policijsku stanicu
Oprosti, jesi li ti gledao film ili samo izvlačiš informacije s interneta? Kakve to veze ima s bilo čime? Očito je da joj je jasno da policija neće ništa poduzet i krenula je sama to riješit jer se i situacija u gradu zaoštrila. Napad za napad. Eskalacija.
Uopće ne razumijem prigovor.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:17   #43
A puno ce si pomoci u potrazi za ubojicom time sto ce zavrsiti u zatvoru za paljenje policijske stanice.

Oh, wait...
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:23   #44
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
A puno ce si pomoci u potrazi za ubojicom time sto ce zavrsiti u zatvoru za paljenje policijske stanice.

Oh, wait...
Čekaj, ti to ozbiljno?
Pa ništa što imaju u postaji ionako neće pomoć ako dosad nije. Da nešto ima, Sam bi nešto napravio kad je promijenio stranu.

I dalje ne razumijem u čemu je problem. Samo se još više ukopavaš.

I očito, nije išla palit s namjernom da je uhvate. Jeez!
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:38   #45
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Bitno da Frances zeli potaknuti da nadu ubojicu njene kceri, a zatim "pomogne" u tome time sto zapali policijsku stanicu
frances je komplexan lik, neki miks sanje sarnavke, željke markić i bore dežulovića.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 19:07   #46
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Da nešto ima, Sam bi nešto napravio kad je promijenio stranu.
Pa naravno, ako taj hot-blooded, nasilni, rasiticki policajac koji je dobio otkaz i koji zivi s majkom nije uspio nista naci, nitko to ne moze!

A takva vrsta ljudi inace odmah mijenjaju stranu nakon jednog pisma.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 19:17   #47
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Pa naravno, ako taj hot-blooded, nasilni, rasiticki policajac koji je dobio otkaz i koji zivi s majkom nije uspio nista naci, nitko to ne moze!

A takva vrsta ljudi inace odmah mijenjaju stranu nakon jednog pisma.
Nije stvar bi li on nešto mogao naći nego bi li dao podatak koji je zataškavan ako je znao da je bio zataškavan. Nije, dakle, nema ništa.

I opet, besmislena naklapanja samo se se nešto kenja.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 19:41   #48
Mislim da netko nije pozorno pratio film. Malo manje kina u Londonu i Dubaiu i više pažnje filmovima
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 20:05   #49
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Pa naravno, ako taj hot-blooded, nasilni, rasiticki policajac koji je dobio otkaz i koji zivi s majkom nije uspio nista naci, nitko to ne moze!

A takva vrsta ljudi inace odmah mijenjaju stranu nakon jednog pisma.
Zavapio je dobri šerif anđelima njegove bolje naravi i ovaj se skrušio... Oscara radi, moždali

Inače, mislio sam da će lik završit u zatvoru dok si reko keks,
pa i da je on bio iza tog silovanja, mi se činilo.
No, to bi ipak bilo prejednostavno.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 22:01   #50
Ovakvi filmovi inače pale kod mene, ali nije mi ovo dobro. Jednostavno lik Dixona je toliko neuvjerljiv da mi tu cijeli film pada.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 07:36   #51
Možda, vjerojatno, zasad najbolji film ove godine.
Gluma, dijalozi, crni humor, režija
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 10:01   #52
film dobio zlatni globus za scenarij koji ima više rupa nego švicarski sir.
ako to maknemo na stranu, vrlo dobar film.
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:39   #53
Kad smo već kod rupa u scenariju, palo mi sinoć na pamet da su oni bilboardi lijepo gorili (ako sam dobro primijetio drvena je konstrukcija), treći je čak ostavljen da gori duže vremena, no to našoj ekipi nije smetalo da se nedugo nakon toga penju po istima i stavljaju nove plakate. Just sayin
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 09:05   #54
To nije rupa u scenariju, to samo bilbordi nisu dovoljno gorili.
stumper is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 11:06   #55
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Ovakvi filmovi inače pale kod mene, ali nije mi ovo dobro. Jednostavno lik Dixona je toliko neuvjerljiv da mi tu cijeli film pada.
Isto.

Bijah uvjerena da će mi ovo po svoj prilici biti baš po guštu i da će od mene pobrati lovorike. I iako ima par scena gdje je i bio, najviše zbog toga što je McDormand na ekranu jednostavno kul faca sve da stoji i pilji ravno pred sebe, na kraju je ipak ispalo nekako nespretno i umjetno i forsirano sve skupa.

Toliko su se trudili da izgleda kao da se nisu trudili, da su se pretrudili, pa sam cijelo vrijeme imala osjećaj kao da se previše trude.

Dixonova transformacija kriminalno loša.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 11:23   #56
Sve loše o Dixonu što ste rekli, meni suprotno. Pogotovo transformacija. Kroz film je već (ne)suptilno posađeno što se krije ispod njega, Rockwell to maestralno radi, njemu sve zasluge, i fantastičnom scenariju isto, tako da i zasluge redatelju.

Čovjek je 3/3, i to sva 3 filma iznad osmice meni. Treba to znat.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 11:29   #57
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Sve loše o Dixonu što ste rekli, meni suprotno. Pogotovo transformacija. Kroz film je već (ne)suptilno posađeno što se krije ispod njega
Elaboriraj.

Ovaj nered nazvati fantastičnim scenarijem Ako pobere Oscara, bit će to najslabiji nagrađeni scenarij u ovom stoljeću (a i vjerojatno daleko dalje). In Bruges odličan, Sedam Psihopata i ovaj daleko ispod.

Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Toliko su se trudili da izgleda kao da se nisu trudili, da su se pretrudili, pa sam cijelo vrijeme imala osjećaj kao da se previše trude.
Upravo to. Pokušavaju kakti ležerno se dotaknuti nekoliko tema, a na kraju sve ispadne potpuno isforsirano, a niti jednu temu ne obrade, potpuni nedostatak fokusa u filmu.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:59   #58
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Elaboriraj.

Ovaj nered nazvati fantastičnim scenarijem Ako pobere Oscara, bit će to najslabiji nagrađeni scenarij u ovom stoljeću (a i vjerojatno daleko dalje). In Bruges odličan, Sedam Psihopata i ovaj daleko ispod.
Što da elaboriram? Lik mi je zanimljiv i sve što mu se dogodi i napravi mi ima smisla, i prilično sam zadovoljna svime. Dijalozi su mi pametni i prirodni, štosni, cijeli film mi je dosta nepredvidljiv i jako smiješan, dakle jako zabavan, a ispod ima dubine i kompleksnosti. Svakog lika razumijem, svaki ima smisla i dobro je napisan, čak i oni koji se na par minuta pojave.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 14:56   #59
Solidan film. Ali da nema Frances i Woodyja, ne bi imao dodatnu težinu.
Žena po meni zaslužuje Oscara za ulogu. Scena kod zubara i naturalističko lice bez čini mi se i najmanje šminke, jako dobra scena koja prikazuje ogoljelost do kraja, jer što više ima izgubiti? Ima tih scena u filmu koje su mi smislene nakon što mi se film "slegnuo", naizgled su to "običnije" scene od onih tragičnijih poput požara; film se na kraju složi u fine puzzle s dobivenim smislom. Možda jedan od rijetkih filmova gdje mi nije smetalo što se nije otkrio negativac, a i to nešto govori. Svak je na kraju ionako odabrao "svoju" stranu.
andreazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:28   #60
Izvrstan film, u konkurenciji za najbolji u 2017. Sjajan scenarij, dijalozi, gluma i sve to uz obilje crnog humora, baš onako kako su to Braća Coen nekoć radila.
Cosmo K is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.