Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2018., 00:32   #801
S tim da svaki mjesec imate popis poslovnica u kojima je popust 15% za kupovinu preko 200 kn. Otkako sam u Zagrebu, većinom tako koristim taj popust jer je uvijek 1. srijedu u mjesecu u cco i 10. u mjesecu u Avenue mallu.

https://m.dm-drogeriemarkt.hr/hr_hom...16/moj_dm.html

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 14:24   #802
I da dodam: svaku drugu po redu subotu u mjesecu u Supernovi u Buzinu gdje je i ljekarnički dio.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 15:52   #803
Cure iz Splita.....gdje je sad DMov ljekarnički dio (ako ga uopće i ima)?

Rečeno mi je da je DM na Splitu 3 zatvoren, on ga je jedini imao.

EDIT...našla....DM City One

Zadnje uređivanje BBC drama : 06.01.2018. at 16:05.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 16:05   #804
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Cure iz Splita.....gdje je sad DMov ljekarnički dio (ako ga uopće i ima)?

Rečeno mi je da je DM na Splitu 3 zatvoren, on ga je jedini imao.
U CC je sad DM s ljekarničkim dijelom.
uppsala is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:07   #805
Cure koje su ispitivala za Balea sampon za dubinsko pranje, nema ga vise u ponudi (niti u nekoj poslovnici na zalihama) niti ce ga vise biti.
Tako su mi rekli na info telefonu njihovom.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:07   #806
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Cure koje su ispitivala za Balea sampon za dubinsko pranje, nema ga vise u ponudi (niti u nekoj poslovnici na zalihama) niti ce ga vise biti.
Tako su mi rekli na info telefonu njihovom.
menni i ja imamo dogovor da ga tražimo poslje nove godine ja provjerila njihovu .de stranicu, još je tamo u ponudi. ne kontam zaaaašto su ga maknuli iz prodaje kod nas. ti nisu znali reći razlog?
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:28   #807
Dosta stvari tako maknu a vani se normalno prodaje i dalje, ne kužim tu politiku nikako
Ovaj šampon kod nas nemaju već više od godinu dana a u Sloveniji ga drže najnormalnije, baš sam nedavno napravila zalihu.

sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:38   #808
Ni ja ne znam zašto miču dobre proizvode... kad smo kod nestalih stvari, kod mene već dugo nema Denkmit sredstva za pranje perilice suđa?
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:57   #809
Je li Rimmel povucen iz dm-a?
Kod nas ga nema vise
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 22:10   #810
Quote:
BlaGal kaže: Pogledaj post
menni i ja imamo dogovor da ga tražimo poslje nove godine ja provjerila njihovu .de stranicu, još je tamo u ponudi. ne kontam zaaaašto su ga maknuli iz prodaje kod nas. ti nisu znali reći razlog?
Stvarno ne znam. Nisam se sjetila ni pitat.
Maknuli su i moj najdrazi gel za tusiranje, a isto nisam vidjela obavijest da izlazi iz asortimana. No, kazu i da njega vise nece bit.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 22:13   #811
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Ni ja ne znam zašto miču dobre proizvode... kad smo kod nestalih stvari, kod mene već dugo nema Denkmit sredstva za pranje perilice suđa?
što stvarno? tražila sam nedavno, bila je božićna gungula, i eto mislila sam da sam ja luda jer ne mogu to pronaći

btw nedavno sam bila u austrijskom i slovačkom dm-u. također imaju neke proizvode robnih marki koji su kod nas povučeni prije godinu i više. baš me iznenadilo.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 10:51   #812
Poklanjam sve kupone osim Garnier kupona iz one knjižice za 50 bodova

Znači: s.he stylezone, Maybelline, Aussie, Labello i Labellino, Colgate, Neutrogena, Dove gelovi, Gillette Venus, Balea MEN (brijači i patrone), Nivea Body (losioni i mlijeka), Mixa, Dove deo proizvodi, Nivea kreme za ruke, Libresse, L'Angelica tekući sapun, Ariel, Ambi pur, Jar, Lenor.

- 30 % popusta na jedan ili više proizvoda pri jednoj kupnji, do 31.1.2018.g.
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:11   #813
Quote:
teja88 kaže: Pogledaj post
Poklanjam sve kupone osim Garnier kupona iz one knjižice za 50 bodova

Znači: s.he stylezone, Maybelline, Aussie, Labello i Labellino, Colgate, Neutrogena, Dove gelovi, Gillette Venus, Balea MEN (brijači i patrone), Nivea Body (losioni i mlijeka), Mixa, Dove deo proizvodi, Nivea kreme za ruke, Libresse, L'Angelica tekući sapun, Ariel, Ambi pur, Jar, Lenor.

- 30 % popusta na jedan ili više proizvoda pri jednoj kupnji, do 31.1.2018.g.
Gdje se još uvijek može dobiti ovaj popust za 30% na jedan ili više proizvoda? Jer jučer sam baš pitala prodavačicu postoji li to još i rekla mi je da ne
Butterfly2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:44   #814
30% popusta se odnosi na gore navedene marke.....koje dobiješ zamjenom za 50 bodova.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:19   #815
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
30% popusta se odnosi na gore navedene marke.....koje dobiješ zamjenom za 50 bodova.
Aaaaa.. već sam se ponadala
Butterfly2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 18:09   #816
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Je li Rimmel povucen iz dm-a?
Kod nas ga nema vise
iz nekih je. konkretno, u jednom mojem su ga makli i stavili trend it up. u drugom i dalje imaju rimmel.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:21   #817
Veceras sam u dm-u skuzila da je skoro pola trend it up lakova (11ml) iz normalne postave na snizenju za 10kn. Zna li netko zasto?
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:50   #818
mislim da izlazi iz asortimana
isto je sniženo i tuš i još neke sitnice
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:11   #819
neki dan sam na brzinu ušla u mali susjedni dm po jednu stvar i na blagajni su imali dvije košare, jednu sa hrpom sniženih trend it up proizvoda, a drugu sa nekim dugim brandovima dekorative tipa loreal, maybelline. sve izlazi iz asortimana.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 14:55   #820
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Cure iz Splita.....gdje je sad DMov ljekarnički dio (ako ga uopće i ima)?

Rečeno mi je da je DM na Splitu 3 zatvoren, on ga je jedini imao.

EDIT...našla....DM City One
što je s tim dm-om? dva mjeseca je zatvoren i stoji natpis da se uskoro otvara novi (tamo gdje je bio Peko, doslovno deset metara desno)

Ali nista se ne dogadja... a baš mi je bio najzgodniji, na ruku i dobra ponuda + ljekranički dio
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.