Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 15:56   #921
Pozdrav svima.

Molim preporuku za ok muški parfem koji mogu naći u DM-u a da mu je cijena 250-300 kn max.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:26   #922
Bvlgari black. Ako ti se svidja takav miris. Me razmes?
Ima ih dosta u tom cijenovnom rangu a sad ce vjerojatno i neka akcija oko dana zena, nitko ti ne moze preporuciti parfem ako ne zna kakve mirise volis
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 20:50   #923
Pantene pjene su 10kn. Mislim da nisu bile bas hvaljene kao ona stara verzija. Kakve su vam?
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 10:33   #924
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Ko kaže da Nuxe ne prolazi?
U subotu sam kupila dvije Nirvanesque kreme s popustom.


Spada.

Ali iskreno ni ja nisam sigurna koji proizvodi ulaze, a koji ne. Zaključila sam da ulaze svi proizvodi s police na kojoj visi poruka, a na ostalim policama su proizvodi pojedinačno označeni jer neki ulaze, a neki ne. :nezna:

Evo obavila sam svoj "EKO BIO" shopping pa mi je sada sve jasno, dakle, pod "označeni proizvodi" spadaju svi proizvodi sa "prirodne " police, dakle SVA kozmetika, SVA DMBio hrana i taj program...
Proizvodi su označeni tako da duž cijele police ima zeleni papir-oznaka (onaj dio gdje cijene stoje), dakle sve što ima tu zelenu traku iza cijene ide u popust. Posebno su označeni proizvodi koji također spadaju pod prirodne, a stoje na drugim policama sa "običnim" proizvodima, npr Likvi Natur ima svoju posebno oznaku za popust, dok ostali Likviji nisu na popustu , neke prirodne kreme za ruke su posebno označene na polici sa drugim kremama i slično...

Trebali su to malo bolje pojasniti ali evo, da ne bude više konfuzija, to je to
__________________
Svi odrasli su nekad bili djeca, samo se mali broj njih toga sjeća.
Legica OSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:41   #925
Quote:
Legica OSK kaže: Pogledaj post
Evo obavila sam svoj "EKO BIO" shopping pa mi je sada sve jasno, dakle, pod "označeni proizvodi" spadaju svi proizvodi sa "prirodne " police, dakle SVA kozmetika, SVA DMBio hrana i taj program...
Proizvodi su označeni tako da duž cijele police ima zeleni papir-oznaka (onaj dio gdje cijene stoje), dakle sve što ima tu zelenu traku iza cijene ide u popust. Posebno su označeni proizvodi koji također spadaju pod prirodne, a stoje na drugim policama sa "običnim" proizvodima, npr Likvi Natur ima svoju posebno oznaku za popust, dok ostali Likviji nisu na popustu , neke prirodne kreme za ruke su posebno označene na polici sa drugim kremama i slično...

Trebali su to malo bolje pojasniti ali evo, da ne bude više konfuzija, to je to
Ma da, baš su loše to prezentirali
I ja potvrđujem da sam obavila šoping.
Čak u akciju ide i mačja hrana ona u zelenim posudicama, isto je nekakva eko/bio
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 15:02   #926
Garnier vise nije na akciji


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 15:30   #927
Quote:
royal blue kaže: Pogledaj post
Pantene pjene su 10kn. Mislim da nisu bile bas hvaljene kao ona stara verzija. Kakve su vam?
nista posebno. sufle mi je puno bolji bio.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:01   #928
Zna li netko koji dm u rijeci drzi onaj alverde suhi sampon u prahu? Trazila u ztc-u ali mi je teta rekla da ga ne drze
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 07:40   #929
I ja obavila svoj eko bio shopping, zadnji trzaj, mislila sam skoro da necu. Nisam potrosila puno, od kozmetike nisam uzela ovaj put bas nista, bas nema izbora. Uzela sam one njihove deterdzente za rublje na probu, nadam se da necu pozalit, malo hrane, doslovce par stvari. Mora da je u Sloveniji to puno bolje organizirano, ako je tko bio, cini mi se da u 9.mj. oni imaju mjesec prirodne. Bilo bi lijepo procitati iskustva(Sobarice ili vec tko, ako uzimate???)
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:28   #930
Nisam nikad potrefila biti tamo kad je Eko popust pa ne bi znala ali imaju bolji izbor i proizvode koji su kod nas davno povučeni iz prodaje
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 13:35   #931
Jel' ijedna probala melemov gel za tuširanje s esencijalnim uljima?
missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 22:51   #932
Quote:
UnusualMe kaže: Pogledaj post
Ma da, baš su loše to prezentirali
I ja potvrđujem da sam obavila šoping.
Čak u akciju ide i mačja hrana ona u zelenim posudicama, isto je nekakva eko/bio
To sa zelenim oznakama moje dvije mačke ne žele jesti. Prije su voljele samo zelene keksiće, sad kako su promijenili ambalažu val su i formulu, ni to više ne jedu.
Samo standardnu hranu. I ne sve iz konzerve.
Meni je sve BIO - promašaj.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 15:56   #933
kakvi su ovi rucni usisavaci sto ih dijele sad uz kupnju proizvoda za domacinstvo iznad 300kn?
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 17:47   #934
Cure plizz,ako koja digne onu knjižicu za preparativu(u zamjenu za 75 bodova) neka javi,napiše,uslika kupone!
Na knap Sam da bodovima i jednostavno nisam sigurna isplati li se?
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 05:54   #935
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Cure plizz,ako koja digne onu knjižicu za preparativu(u zamjenu za 75 bodova) neka javi,napiše,uslika kupone!
Na knap Sam da bodovima i jednostavno nisam sigurna isplati li se?
jel bi to mogli biti propizvodi iz ovog kataloga?

http://katalozi.net/dm-katalog/dm-katalog-ozujak-2018
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 18:31   #936
Probao netko kakvi su dojmovi?

https://www.dm.de/make-up/lov/
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 16:31   #937
Zna možda netko jel za usisavač ide bilo koji proizvod od onih marki koje su u dnu letka ili samo stvari koje su baš u letku?
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 16:57   #938
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Probao netko kakvi su dojmovi?

https://www.dm.de/make-up/lov/
Imas posebnu temu o tom brandu tu na forumu pa pogledaj iskustva.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 21:04   #939
Ne znam je li netko vec napisao - imahu nekakvu akciju 1+1 gratis na Garnier proizvode za kosu. Ne znam dokad to traje, samo sam uocila opustosenu policu
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 19:01   #940
Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
Zna možda netko jel za usisavač ide bilo koji proizvod od onih marki koje su u dnu letka ili samo stvari koje su baš u letku?


sve proizvodi, ne samo oni iz letka

ulaze i npr. kuhinjske role
__________________
T i F
mali_vrh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.