Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2017., 14:15   #21
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
offišl page plus tlačim frendicu koja živi u Iowi kad god mogu
ne volim te
popusila sam saint set jer tardovana sephora ne salje parfeme preko bare

Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
bit cu party pooper pa pocet prvo s onim kaj mi ne valja,

eyeliner - nije mi dovoljno crn i nije postojan kao npr essence i stila koju sad koristim. cak sam koristila na jednom oku essence na drugom kat von d da se uvjerim da ne zabrijavam i stvarno je essence puno puniji/bogatiji pigmentom, a to mi je stvarno koma s obzirom da je essence 2$ a kat von d 20$
koja verzija linera? meni je tattoo liner sve. imam back up za back up xD
razmisljam jos mozda i smedu verziju uzet
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 16:31   #22
Quote:
Bubek27 kaže: Pogledaj post
ne volim te
popusila sam saint set jer tardovana sephora ne salje parfeme preko bare



koja verzija linera? meni je tattoo liner sve. imam back up za back up xD
razmisljam jos mozda i smedu verziju uzet
I ja bi bas voljela da salju ovamo, brz obzira na postarinu, bilo da je sephora ili kvd stranica - ne biram

Sto se tuseva tice, moj naklon ide tattoo lineru, imam ga i koristim ga za posebne prilike samo, dok ne stignr back up verzija

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 19:32   #23
ako nekoga zanima Farm Sanctuary Everlasting Liquid Lipsticks kolekcija je vani

https://www.youtube.com/watch?v=2gEyxZI0nBU
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 20:58   #24
Ruzevi su top. Lolita mi je naaaaaaaajdrazi ruz ikad.
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 21:32   #25
slazem se, jedni od najdrazih!! lovesick i mother. narucujem
jos jedan lovesick i outrage red
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 21:49   #26
Vi koje imate tattoo liner, koliko vam treba da ga potrošite uz svakodnevno korištenje?
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 22:16   #27
Odakle narucujete Kate von D?

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 07:59   #28
Quote:
Yellowrain kaže: Pogledaj post
Vi koje imate tattoo liner, koliko vam treba da ga potrošite uz svakodnevno korištenje?
ne koristim ga sad baš svaki svaki dan. ali recimo 3-4 dana tjedno sigurno, kontinuirano od početka svibnja.
još se nije osušio,kupila sam novi prije par tjedana jer sam očekivala da će se potrošiti uskoro ali nisam otvorila još novi.
mali_cox is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 09:27   #29
Kupila sam na kraju tattoo liner i olovku za usta. Tatto liner je stvarno dobar, ne mogu reci točno zašto ali lakše mi je raditi crtu s njim nego s drugim linerima u olovci
Dugotrajnost olovke još nisam isprobala, uzela sam nijansu vampira
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 09:48   #30
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
ako nekoga zanima Farm Sanctuary Everlasting Liquid Lipsticks kolekcija je vani

https://www.youtube.com/watch?v=2gEyxZI0nBU
cekam singles da budu u prodaji
sad je samo set koji je dostupan 48 sati

Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
Odakle narucujete Kate von D?

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk
US sephora ili Debenhams

Quote:
Yellowrain kaže: Pogledaj post
Vi koje imate tattoo liner, koliko vam treba da ga potrošite uz svakodnevno korištenje?
dosta ga cesto koristim i zbilja jakoooo dugo mu treba. ne znam sad tocan vremenski period ali me jako iznenadilo
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 19:43   #31
Moze li usporedba tattoo linera s nekim iz nyx-a ili dm-a/bipe (da nije essence, taj nemam :/). I da li ima itko shade and light contour paletu, youtube recenzije su dosta dobre. Sutra napadam Sephoru pa da znam kako bankrotirat
edit. vidjela sam samo recenziju od Lorren, pa ako jos netko ima ili Lorren da li ti je jos uvijek dobra?
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 20:45   #32
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Moze li usporedba tattoo linera s nekim iz nyx-a ili dm-a/bipe (da nije essence, taj nemam :/). I da li ima itko shade and light contour paletu, youtube recenzije su dosta dobre. Sutra napadam Sephoru pa da znam kako bankrotirat
edit. vidjela sam samo recenziju od Lorren, pa ako jos netko ima ili Lorren da li ti je jos uvijek dobra?
koristila sam samo od essencea tuš od drogerijskih i lorealov onaj u teglici ali to je skroz drugi princip.
ne znam, nisam probala druge neke skuplje tuševe ali meni je tattoo liner zbilja fantastičan neće ti biti žao para. suši se dovoljno brzo, ako pogriješiš super se skida samo vodom (odmah nakon nanošenja). i stvarno je vrlo precizan.
shade and light mi je na wish listi, vjerojatno ću ju uzeti kroz sljedećih 2-3mj, prošle zime na razmjeni učenika je jedna od učenica ju kupila pa sam malo škicala, meni se čini vrijedna para svakako.
mali_cox is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 21:23   #33
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
vidjela sam samo recenziju od Lorren, pa ako jos netko ima ili Lorren da li ti je jos uvijek dobra?
Je, svakako preporučam! Možeš raditi laganije i jače look-ove, sve boje idu jedna s drugom, u istoj paleti dobiješ tople, hladne i neutrale tonove, a o pigmentiranosti i trajanju sjenila da ne govorim...jedino se dosta trusi ako ne otreseš kist, ali ja osobno s tim nemam problema jer doslovno samo taknem kistom sjenilo, fkt ti ne treba puno, pa ga otresem i onda problema nema. Ta paleta mi je jedna od boljih investicija.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 23:07   #34
Quote:
Bubek27 kaže: Pogledaj post
US sephora ili Debenhams



Ti očito nisi u Hr ili živiš negdje gdje Debenhams šalje jer u Hr ne šalje. Čudno jer šalju u sve zemlje bivše Juge a ne i nama. Šupci. Albanija, Bosna, Srbija, Slovenija, Crna Gora i Kosovo. Why not usssssss?!

Niš, očito ću za KVD morat u Trst jer nema teorije da ju nabavim onlajn bez shipita i ostalih nebuloza.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 09:02   #35
Imas i house of beauty koji salje u Hr.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 09:55   #36
Hvala, potpuno sam zaboravila na tu stranicu.
I još prodaju MetalMatte paletu koja je rasprodana svugdje. To neki scam ili nisu skinuli sa stranice što nemaju u ponudi?
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 13:17   #37
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Hvala, potpuno sam zaboravila na tu stranicu.
I još prodaju MetalMatte paletu koja je rasprodana svugdje. To neki scam ili nisu skinuli sa stranice što nemaju u ponudi?
Toliko mi je žao što si nisam uzela MetalMatte, mislim da bih onda bila mirna za sva vremena. Kad sam ju vidjela kod Mirne, došlo mi da plačem. Sad preračunam cijenu - 100 eura dođe paleta.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:19   #38
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Hvala, potpuno sam zaboravila na tu stranicu.
I još prodaju MetalMatte paletu koja je rasprodana svugdje. To neki scam ili nisu skinuli sa stranice što nemaju u ponudi?
Ja sve što sam uzela odande je original i sa super rokovima.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:43   #39
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
koristila sam samo od essencea tuš od drogerijskih i lorealov onaj u teglici ali to je skroz drugi princip.
ne znam, nisam probala druge neke skuplje tuševe ali meni je tattoo liner zbilja fantastičan neće ti biti žao para. suši se dovoljno brzo, ako pogriješiš super se skida samo vodom (odmah nakon nanošenja). i stvarno je vrlo precizan.
shade and light mi je na wish listi, vjerojatno ću ju uzeti kroz sljedećih 2-3mj, prošle zime na razmjeni učenika je jedna od učenica ju kupila pa sam malo škicala, meni se čini vrijedna para svakako.
Swatchala sam tattoo liner danas i totalno me podsjeca na moj HG liner Epic Ink liner of NYX-a. Tako da sam povukla crtu na ruci i jednog i drugog i meni su identicni, i nacin nanosenja je skoro isti. Sad vode bitku izdrzljivosti na ruci. Ako se Kat pokaze bolji kupujem. Iako, iznenadilo bi me, jer taj NYX-ov obozavam.
Shade & Light sam skicnula, mislim da cu je kupiti sutra/prekosutra. Htjela sam jos malo razmisliti jer imam osjecaj da bih danas sve pokupovala.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 17:10   #40
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Shade & Light sam skicnula, mislim da cu je kupiti sutra/prekosutra. Htjela sam jos malo razmisliti jer imam osjecaj da bih danas sve pokupovala.
mene kao ovisnika o sjenilima i paletama da natjeraš da izaberem samo jednu koju ću koristit do kraja života to bi onda definitivno bila Shade&Light vrijedi svake lipe, možeš složiti tisuću lookova, pigmentiranost je vrh, blendanje bez beda
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.