Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2018., 11:57   #41
Da, dobro ali treba to čitav život glumiti
nije u pitanju samo jedno pušenje ili jedan kres

Ja sam skužila da mali pita zna li mama da je on (sin) gay...mada sad kad razmislim ...bilo mi je jasno da i mama i tata znaju da se njih dvojica praše kad su organizovali da i mali ide sa Oliverom na ono putovanje

uglavnom..ako je stari gay onda mi je to baš

too much
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 12:31   #42
u svakom slucaju htjela sam reci da ima puno boljih coming out filmova, a i opcenito gay filmova od ovoga
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 15:24   #43
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
...mada sad kad razmislim ...bilo mi je jasno da i mama i tata znaju da se njih dvojica praše kad su organizovali da i mali ide sa Oliverom na ono putovanje
mislim da je to više bilo usmjereno da malome raspoloženje drastično pada kad nije s ovim, nego da je mater znala da se praše, ono roditeljska ljubav. stari je odmah znao, al za mater nisam siguran, njen lik me i najviše smeta, baš površna karakterizacija..
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 15:57   #44
Bokte, ja u međuvremenu u šusu i knjigu odvalila.

Sad ću vam objasnit rupe i sumirat.

Svi su oni gej i nitko nije gej. Svi se praše, ili u slučaju tate koji žali za nekakvim "možda" koji je propustio, zaseru prašit ono šta im se ćefne prašit, samo je ljubav i privlačnost ove dvojice glavnih svemirska, bez obzira na raspored i broj raspoloživih rupa.

Jedino je za malog jasno šta preferira na kraju, jerbo mu je seks s curom mehanika, a s ovim nirvana.

I tak.
Dosta je bilo.
Idem se sad bacit na nekaj aseksualno.

Šta ima novo od Matta Damona, recimo?
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 16:01   #45
sta ima puno seksa u filmu?
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 16:24   #46
Quote:
iowa kaže: Pogledaj post
sta ima puno seksa u filmu?


SPOJLER:
nema
ne prikazuju ništa osim malog kad kreše curu (a i to je maltene preko robe)
muški seks i dijelovi se ne prikazuju

sjevnu sisice i koja muška guzica tho


__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 17:38   #47
Quote:
iowa kaže: Pogledaj post
sta ima puno seksa u filmu?
skoro da ga i nema
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 18:58   #48
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Da, dobro ali treba to čitav život glumiti
nije u pitanju samo jedno pušenje ili jedan kres

Ja sam skužila da mali pita zna li mama da je on (sin) gay...mada sad kad razmislim ...bilo mi je jasno da i mama i tata znaju da se njih dvojica praše kad su organizovali da i mali ide sa Oliverom na ono putovanje

uglavnom..ako je stari gay onda mi je to baš

too much
Pa stari nemre bit gay kad je napravio Elija,a i čini se da je u sretnom braku. U najboljem slučaju je bipsić. Također, meni je iz filma bilo prilično izvjesno da mama zna za Elija i Olivera.
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 20:47   #49
Ja sam pomislila da čitav grad zna za njih nakon njegovog povratka. Pogotovo ona njegova cura kad mu priđe i kaže da joj je žao što je tužan i zagrli ga.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 21:14   #50
ispade na kraj film misterije
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 16:45   #51
popušili su sve globuse sinoć
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 16:59   #52
Da.
Ne znam sto ljudi vide u tom Jamesu Francu. Rijetko iritantan glumac sa jednako takvim filmom.
Neka mu Oscar i neka odhebe vise...
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 21:02   #53
Meni Franko hot makar mi je sad malo bad kad ispada prvoklasni ljigavac ak je vjerovat tračevima. Dobra godina za ovog lika za kojeg prvi put čujem u životu, Timothya Calameta. Uloga i u Lady Bird i ovdje. I bilo je vrijeme da dobijemo mušku J.Law. Čini mi se da je Oscar zaključan za Garya Oldmana. Baš klasična oscarovska uloga. Pa ne budu valjda opet dali onom smoru DDL-u A Timothy je još zelen. Dobit će dogodine za neko sranje ko J.Law za SLP ak bude sreće.
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 10:35   #54
Solidna audio-vizuelno minimalistička limunadica, obojena bezbrižnošću, prvim trvenjem i zanosom mladog čoveka, uz pomešan osećaj blage gorčine i sreće koji ga obuzima. Nije loš film, ali to je taj oskarovski moonlajtovski iritantni recept. Prijatan tankoćutni i setan ton, retro-"hipsterske" primese.
Evribadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 12:37   #55
Dooosadno.

Ajde mali je dobro odglumio, ali meni je ovo već sto puta viđen koncept. Na momente pretenciozno.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:42   #56
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Dooosadno.

Ajde mali je dobro odglumio, ali meni je ovo već sto puta viđen koncept. Na momente pretenciozno.
Da, da. A i već viđeno, manje više.
Evribadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 20:59   #57
e sta jos necu cuti, mali je nominiran za Oscara
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 21:07   #58
Pa među ovima koji su preplaćeni na nominacije za svoje preglumljavanje (Denzel, DDL) je osvježenje.
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 21:40   #59
Ajde da i to čujemo za DDL.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 22:02   #60
Chalamet je ( po meni ) super odglumio. Uz muziku i sjajno ukomponirane motive prirode i ljeta, njegova gluma nosi film.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.