Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2017., 14:02   #41
Quote:
Marikon kaže: Pogledaj post
Terminator bez Arnolda nije Terminator. Tko bi ga mogao naslijediti? Ne vidim tu nikoga. Vaše mišljenje?
The Rock.
Don Rickles is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:39   #42
Arnold je kult i tu nema dileme, ali sam mišljenja da je Arnold dao svoje, naprosto više nema smisla da se u ovim godinama pojavljuje, jer svi smo vidjeli što se desilo kad se vratio u ovim godinama pod palicom retardiranog redatelja u Genismeću, gdje je ta budaletina od redatelja napravila sa pričom to što je napravila, možda najveće sakaćenje, silovanje i pišanje po nekoj kultnoj franšizi ikad ("Terminator" Genisys), niti Phantom Manace nije teži udarac bio SW koliko Genismeće ovoj franšizi, k tome gore jer je Phantom Manace bio prequel pa bar nekako moš progutat, ali nakana Genismeća je bilo brisanje, silovanje, uništavanje, glođanje (kao lešinar) originalnih kultnih filmova, skoro za smrtnu kaznu kad bi je bilo glede idiota u filmskoj industriji.

Dalje;

Smatram da Terminator filmova ima bez Arnolda, zašto ne bi bilo, to su već sad krajnosti "da nema Terminatora" bez Arnolda, ima ga samo treba znati napraviti dobar film to je sve.

A rekoh i ponavljam, Cameronov novi Terminator se ne smije nastaviti na Genisys, ako se nastavi to će biti... užas, armageddon i što sve ne, sve rekoh u prethodnom postu.

Pa ja da sam na Camernovom mjestu, kad bi meni neki retardos poput redatelja Genisys-a došao i napravio ono mom nekom kultnom filmu/filmovima, ja bi mu prije mozak prosvirao sa Desert Eaglom (u metaforičkom smislu) nego i pomislio napravit nastavak na to SMEĆEEEE.

Toliko.

Zadnje uređivanje Star-Lord : 26.08.2017. at 14:51.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:17   #43
Da ja vama nešto kažem ljudovi moji, hvala što me svi razumite kad pljujem ovoliko po Genisys jer ja to ne radim što mi se radi nego zato jer su mi T1 i T2 dio djetinjstva i ne mogu smislit Genismeće.

Sve što ja želim jest da vama ovdje koji i niste npr ultra-fanovi Terminatora kao ja i još neki ovdje, sve što ja želim jest da Cameron ili neki drugi pravi redatelj napravi onaj pravi opet Terminator film (T1 i T2 je nemoguće ponovit, ali barem nešto približno) sa DUŠOM, ono kad gledate taj film, koji bi ovog puta bio smješten u one scene budućnosti iz T1 i T2, da osjetite ponovno onu mizeriju, patnju, skoro pa propast ljudske vrste u borbi protiv Skyneta i strojeva, a opet da vam da onaj neki osjećaj nade, pa da dok gledate taj Terminator film opet kažete u sebi: "TO JEBOTE, TO!", da se naježite bar jednom opet na tren kao nekad.

Ljudska borba protiv hladnih bešćutnih strojeva, do kraja, do pobjede.

Možete me zvat i romantikom jer mi je npr ovaj Love-video-tribute zakon za JEIDNOG PRAVOG KYLE REESA i SARAH CONNOR , pa da time završim svoje pisanje na ovoj temi zasad :

Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:20   #44
Frajeru postao si fakat naporan sa ponavljanjem jednih te istih parola, dobio si drugu šansu za pisanje po forumu, i opet ćeš je sjebati.

Ja bi baš volio da nastave radnju na Genisys, baš zato jer su sve promijenili, nisu išli na copy paste nastavak.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 17:54   #45
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Frajeru postao si fakat naporan sa ponavljanjem jednih te istih parola, dobio si drugu šansu za pisanje po forumu, i opet ćeš je sjebati.

Ja bi baš volio da nastave radnju na Genisys, baš zato jer su sve promijenili, nisu išli na copy paste nastavak.
Sjebat ću zašto? Jer imam pravo na vlastito mišljenje koje s menom dijeli 99% fanova Terminatora, ne namećem ga nikome, nitko od fanova Terminatora na voli Genisys, što samo govori da si padobranac u franšizi i ja ti stvarno ne želim namećati svoje mišljenje, svatko ima svoj (ne)ukus.

Živio i toliko od mene na ovoj temi.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 18:59   #46
i meni je Genisys šrot al ne moras na svakoj stranici teme 5x napisat da ti ne valja (mislim da se ionako vecina ljudi slazem bar donekle s tobom što se tog nastavka tiče) ... ko malome mi je uvijek dvojka bila vrh jer je to jednostavno pravi akcijski spektakl al sam nedavno odgledao jedinicu opet i nekako me se bas jace dojmila , arnold je zastrasujuc ko stroj za ubijanje , faca mu je savršena za kiborga , jedino ga mozda oliver kahn šije u tom pogledu
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 03:50   #47
Quote:
Don Rickles kaže: Pogledaj post
The Rock.
Istinski bi voleo da se to desi ali jednostavno mi deluje preskupo da ga kupe za spomenutu triologiju. Evo na primer ništa nebi imao protiv da snime terminatora po principu T3 a da se bore The Rock (kao T800) i Scarlett Johansson (TX). Scarlett je ko stvorena za terminatora, možda grešim ali to je neko moje mišljenje.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 15:13   #48
Quote:
Don Rickles kaže: Pogledaj post
The Rock.
Taman da prebacimo Terminatora na razini komedije.

Iako bih i to gledao radije nego trojku...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 19:05   #49
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Taman da prebacimo Terminatora na razini komedije.

Iako bih i to gledao radije nego trojku...
Teminator 2 koji smatram najboljim u serijalu je prepun komicnih situacija koje je Arnold fantasticno odradio , a ne narusavaju film i ne pretvaraju ga u komediju.

Ozbiljan lik koji The Rock igra u F&F filmovima na slican nacin razbija tu surovost zabavnim one linerima stoga bi po mom misljenju bio odlican za Terminatora

P.S plus sto je po uzoru na Arnolda u mladim danima gromada od covjeka.
Don Rickles is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 01:13   #50
Konačno neke vesti o T6
Quote:


Join filmmakers James Cameron and Tim Miller on the Paramount Lot for an exclusive conservation with The Hollywood Reporter's Matt Belloni about their collaboration on the upcoming Terminator.
The conversation will be followed by screening of Terminator 2: Judgment Day in 3D!

https://www.eventbrite.com/e/termina...ts-37768352158
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 10:46   #51
Hvala john connor na lipim vjestima, T6 me raduje, iskreno.


T5 mi vrijedja inteligenciju, napravili su sprdnju od kulta, kyle reese i john connor ni vrijedni spomena u T5, losa gluma, losa izvedba, sve lose, T5 je imao dobrih ideja, ali je ukomponirano u jeftino smece koje zeli biti original, trendovski, cool s non stop akcijom gdje nakraju tvoji zivci pate, gdje se nadas godinama da ces konacno docekat dostojnog nasljednika T2. Sto dobijes?

Losu kinesku kopiju iphone koji sebe naziva iphone killerom a nema uopce vezu s internetom.

Meni je zao, prije svega neshvatljivo da jedan T2 koji je star 27 godina ispada da je toliko godina naprijed od T5, to jos ne mogu shvatit i bojim se da nikad necu.

Ako Cameron bude dosljedan, a valjda ce bit da odbaci trend koji nalaze 90% akcije beskompromisne da privuce mladje gledatelje, nonsalatne cool glumce koji kroz rat, metke, akciju prolaze opusteno s laznim emocijama da su bok uz bok Marvelove super junacima, stavi 100% posvetu detaljima, ubaci zelju fanova tj kadrove future wara, T6 bi mogao uspit.
__________________
Nisam procitao pravila za oblikovanje potpisa.
Kick_Ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:05   #52
Danas se održava konferencija za štampu o T6

Quote:
“TERMINATOR 6” IS A GO! TIM MILLER WILL OFFICIALLY DIRECT!



Terminator: A Conversation with James Cameron and Tim Miller

DATE AND TIME
Tue, September 19, 2017
7:30 PM – 11:30 PM PDT

LOCATION
Paramount Pictures
5555 Melrose Avenue
Paramount Theatre
Los Angeles, CA 90038

EVENT DESCRIPTION

Join filmmakers James Cameron and Tim Miller on the Paramount Lot for an exclusive conservation with The Hollywood Reporter’s Matt Belloni about their collaboration on the upcoming Terminator.

The conversation will be followed by screening of Terminator 2: Judgment Day in 3D!

Register now for tickets. A limited number of tickets are available on a first come, first served basis. Schedule and programming subject to change. Please note that all cell phones/recording devices will be collected by security upon entering the theater and redistributed immediately afterwards.



So what does this all mean? It means Terminator 6 is officially greenlit, it means James Cameron is officially involved, and we finally have confirmation that “Deadpool” director Tim Miller has officially signed on to direct!

https://skynetsarmy.net/2017/09/12/t...cially-direct/
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:34   #53
Meni je Genisys bio jako dobar. Zabavio me. Nije na razini T1 i T2, ali držao me prikovanim uz ekran. Koga briga što se udaljio od nekih bitnih priča, bio je dobar.
Potokus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 06:13   #54
Linda Hamilton se vraća.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:42   #55
Terminator 6 Writers Room

The writers of Terminator 6 are comprised of a writers room consisting of four writers; Josh Friedman, David S. Goyer, Charles Eglee and Justin Rhodes .

Josh Friedman needs no introduction- as he worked on TSCC (The Sarah Connor Chronicles) and is well known to most Terminator Fans. He has also worked on the Screenplay for Avatar 2.

David S. Goyer is well known for Batman titles eg. Batman v Superman Dawn of Justice, The Dark Knight Trilogy, as well as the Blade Trilogy.

Charles Eglee did the screenplay for Piranha 2: The Spawning (Cameron’s first directing gig before doing The Terminator) as well as writing for Cameron’s produced Dark Angel TV Series. He has worked on a few crime dramas like Murder One, The Shield and NYPD Blue. He has also written on the Gale Anne Hurd produced; The Walking Dead and wrote for Dexter.

Justin Rhodes is apparently a regular Goyer collaborator who has worked on the screenplay for the upcoming Green Lantern Corps.
__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:38   #56
ARNOLD WILL PLAY A TERMINATOR IN T6, THE VERY SAME T-800 FROM T2!

Last night at the Paramount Theatre in Los Angeles, California, the creator of the Terminator franchise James Cameron sat on stage with his friend and “Deadpool” director Tim Miller to discuss their future plans for an untitled new Terminator film we like to call Terminator 6. While the majority of the bullet points were covered within the Hollywood news feed… Linda Hamilton returns, Tim Miller directs, James Cameron produces (all reported HERE)… there was a bombshell involving Arnold Schwarzenegger that was all but ignored by the media. Luckily for Terminator fans however, one of our Army was actually in sitting in attendance and here is his report:


Per his request, we are withholding his real name and will refer to him as Todd:

So first let’s find out how was the evening’s experience was a whole?

TODD: “It was a great experience. Paramount was hospitable. James Cameron and Miller talked for ~1 hour and then they held the 3D screening (for T2 in 3D) after; Paramount provided popcorn and drinks. (There were) at least 200 people.”

Considering the tickets to this event and screening were free to begin with, we are even more impressed that Paramount also gave out free popcorn and refreshments as well. Nicely done Paramount!

Now let’s find out who else of importance was there, other than James Cameron and Tim Miller.

TODD: “(Paramount Chairman and C.E.O Jim) Gianopolous was there and David Ellison. Cameron and Miller made several references to the role David Ellison played.”

Neither Linda Hamilton nor Arnold Schwarzenegger made an appearance at the Paramount Theater last night, but while Linda’s involvement captured the attention of the media, what Todd learned about Arnold Schwarzenegger was equally exciting.

It appears Arnold Schwarzenegger will not be playing a human in T6, but a Terminator… the T-800 Model 101. And here’s the kicker: Arnold will seemingly be playing the Terminator from Terminator 2: Judgment Day, the exact one lowered in the molten steel!

TODD: “(James Cameron) all but confirmed Arnold would be a Terminator. (About his old age) James Cameron said they would “embrace it” meaning the external flesh ages. And he seemed to allude it had aged 30 years as if he had survived T2, but clearly he died at the end. Not sure what to make of that.”

So James Cameron alluded that Arnold Schwarzenegger will play the same T800 Model 101 Terminator that was destroyed at the end of T2.. but this time it will have survived and aged living 30 years later with Sarah Connor in what Cameron called “a contemporary setting.”

So how could that be possible? We are not sure. James Cameron did mention at the event that “We still fold time. We will have characters from the future and the present.”

So it appears the new sixth Terminator film with have some mind bending alternate timelines, and one may well be a reality where Sarah Connor and the T-800 Model 101 survived together after the events of T2, and audiences catch up with the aging characters 30 years later. Wow.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:37   #57
Samo da ne bude ko u Genesysu ona brzinska pretvaranja robota u sitne čestice ko rojeve pčela koji lete okolo i pretvaraju se u sve i svašta ko neki čarobnjaci. Treba ostat dosljedan mehanici kiborga, a ne da sad opet odu u krajnost i umjesto kiborga dobijemo opet neko 'biće' ko john connor u Genesisu, samo zbunjuju. Neka budu roboti, ali normalni roboti. T1000 je bio taman, više od toga ne treba. Možda sad neko dijete robota ubace
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:09   #58
Opa, dio stare ekipe je ponovo tu. Hoće bit i Eddie Furlong ?

MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 00:09   #59
Ma koji Eddie, jedini koji "valja" od glumaca koji su tumačili Johna je Christian Bale. Uf koja bi to ekipa bila: Linda,Christian i Arnold.

Quote:
poštopoto kaže: Pogledaj post
Samo da ne bude ko u Genesysu ona brzinska pretvaranja robota u sitne čestice ko rojeve pčela koji lete okolo i pretvaraju se u sve i svašta ko neki čarobnjaci. Treba ostat dosljedan mehanici kiborga, a ne da sad opet odu u krajnost i umjesto kiborga dobijemo opet neko 'biće' ko john connor u Genesisu, samo zbunjuju. Neka budu roboti, ali normalni roboti. T1000 je bio taman, više od toga ne treba. Možda sad neko dijete robota ubace
T-3000 je beskoristan i uopšte ništa dobro ne doprinosi franšizi. T-5000 je trebao dobiti veću pažnju ali to su priča za druga vremena.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 10:18   #60
James Cameron & Tim Miller on 'Terminator' Reboot & Dangers of Artificial Intelligence | THR
__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.