Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Pogledaj rezultate ankete: La Ligu osvaja
Barcelona 27 23.68%
Sevilla 0 0%
Atletico Madrid 9 7.89%
Valencia 4 3.51%
Athletic Bilbao 1 0.88%
Real Madrid 56 49.12%
Girona 8 7.02%
Boli me kujac, žena/cura mi ne da da pratim 9 7.89%
Glasovatelji: 114. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 14:49   #1
Primera 2017./2018.

Drage dame i gospodo,

Došlo je naokon i ovo doba godine.
Doba godine za sve sladokusce, za sve proper pučače marketinga, za sve napaljene, mokre i željne dobrih dajvova, kmećanja, trkama za sucima, teatralnih epileptičara i atraktivnih flopova.
Da, doba je godine kada počinje najatraktivnija liga u svemiru i daljoj okolici.
Počinje La Liga.

Ovo će biti jubilarno 87. izdanje La Lige.
Početak kreće 18.8.2017., a teatar završava sa svojom predstavom 20.5.2018.godine.

Kao i do sad, u La Ligi će sudjelovati 20 klubova.

Naslov brane "momci" iz Real Madrida, a iz lige su prošle sezone ispali Sporting Gijon, Osasuna i Granada.

Cirkusu se ove sezone priključila 3 kluba iz Segunde. Redom, tu su sada Levante, Girona i Getafe.

Darujmo, dodajmo ovom pokušaju teksta i pokoju sličicu, za sve one vizualno nadarene.

Ovdje se vaše oči mogu napasati podacima i stadionima svih klubova koji će se ove sezone boriti za čast i prestiž gledati u leđa Barceloni, se razme, jel.


Ovako to izgleda na karti. Fali još jedino Las Palmas, ali taj smiješni klubić je ionako na nekom nevažnom otočiću, kog boli briga za to..


Ovdje pročitajte pizdarije tko je kapetan u kojoj momčadi, tko je trener, sponzor i slične nevažne stvari..


Gotovo pola timova, točnije, njih 8, u novu sezonu ulazi s novim trenerom.
Redom tako nove trenere imaju Athletic Bilbao (Ziganda), Barcelona (Valverde), Las Palmas (Marquez), Valencia (Marcelino9, Real Betis (Setien), Celta (unzue), Sevilla (Berizzo) i Alaves (Zubeldia).

Što se nekih transfera tiče, mislim da je svima već puna kapa svega i svih sapunica.
Najzvučnije ne samo u la Ligi nego i u ostatku Europe i svijeta je odjeknula prodaja Barceloninog Neymara u PSG za uvjerljivo rekordni iznos od 222 milje €.
Što će Barcelona s tim parama, još se ne zna jer ima izuzetno sposobnu upravu bez plana i cilja. Razmeće se raznim imenima i pokušajima, ali su svi redom klubovi Barcinim delegacijama davali propisne košarice.

Real Madrid je nekako neuobičajeno više manje mirovao..
Nešto se je tržilo, nešto se tržilo i po ostalim klubovima, ali sve je nekako ostalo u debeloj sjeni sage oko padavićara i njegova pohlepnog oca.

Barcelona sezonu otvara na svom stadionu protiv Real Betisa, Real Madrid putuje u goste kod Deportiva, a Cholovi ratnici otvaraju u gostima kod Girone.
Sevilla otvara doma protiv Espanyola.

Ujedno bih ta 4 kluba oslovio kao kandidatima za vrh i top 5 završetak sezone, s time da su dva glavna kandidata za naslov već poslovično Barcelona i Real Madrid.

Prvi El Clasico nas očekuje 20.12.2017. na Santiago Bernabeu
Neka otvaranje ostane za sad na ovome. Skromnost je vrlina. Tko želi više i bolje, slobodno može postati ispod svoja predviđanja i razmišljanja.

Neka igre i kmećanja i podbadanja i flopanja započnu! Podajmo se niskim strastima!

Viva La Liga! Viva Barca!

Sretno svima!

p.s. Čestitke za osvajanje naslova, a osvojit će ga Barcelona, primam već sada. Hvala.
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."

Zadnje uređivanje S'Sungassi : 12.08.2017. at 15:02.
S'Sungassi is offline  
Old 12.08.2017., 15:13   #2


Nema dileme, najvažniju trku sezone već smo dobili.
Laporta is offline  
Old 12.08.2017., 15:23   #3
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
Ovo će biti jubilarno 87. izdanje La Lige.
Kako jubilarno 87.
__________________
Lalalalalalalala.
BinHex is offline  
Old 12.08.2017., 15:27   #4
Quote:
BinHex kaže: Pogledaj post
Kako jubilarno 87.
Zato što je 8+7 = 15.
I zato što ja tako kažem.

__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Old 12.08.2017., 15:51   #5
Treba pokušati skinuti bijele miševe sa trona 😀
Paulinho navodno potpisao za 40 milijuna
sparco is offline  
Old 12.08.2017., 15:56   #6
Quote:
BinHex kaže: Pogledaj post
Kako jubilarno 87.


Real favorit,Barceloni nitko ne želi prodati igrače. Igrat će Deulofeu.
albundyy is offline  
Old 12.08.2017., 16:06   #7
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
I zato što ja tako kažem.
Aha, kažeš ne znaš značenje riječi jubilarno.
__________________
Lalalalalalalala.
BinHex is offline  
Old 12.08.2017., 16:10   #8
Quote:
BinHex kaže: Pogledaj post
Aha, kažeš ne znaš značenje riječi jubilarno.
Sprda se covik

Proper otvaranje za proper ligu, mi iz tabora VB16 najavljujemo borbu za cetvrtu poziciju, zavladalo je rasulo i trebat ce koja godina da se to sve pocisti
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 12.08.2017., 16:20   #9
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
Sprda se covik
Odgovor na moje pitanje da. Al u uvodu čisto sumnjam.
__________________
Lalalalalalalala.
BinHex is offline  
Old 12.08.2017., 16:32   #10
Barcina ženska ekipa 26 golova u zadnje 2 utakmice
Laporta is offline  
Old 12.08.2017., 16:33   #11
Evo Paulinha za 40 miljuna. A budzet tek nacet, ima se jos para...








__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 12.08.2017., 16:36   #12
Quote:
Laporta kaže: Pogledaj post
Barcina ženska ekipa 26 golova u zadnje 2 utakmice
eto, gdje ćeš boljeg mjesta za naći zamjenu za neymara
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 12.08.2017., 16:41   #13
Daj recite da se zajebajete za tog Paulinha

Lijepo sam ja rekao, gubitak Neymara nije stvar ni novaca ni igrača... već statusa. Bog te jebo, da Paulinho iz kineske lige Slijedi milanski scenarij

Dva madridska kluba ce se potući za titulu, Barca sigurno treća s 10 bodova zaostatka Cetvrto mjesto Sevilla.
Mister Yellow is offline  
Old 12.08.2017., 16:41   #14
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Daj recite da se zajebajete za tog Paulinha

Lijepo sam ja rekao, gubitak Neymara nije stvar ni novaca ni igrača... već statusa. Bog te jebo, da Paulinho iz kineske lige Slijedi milanski scenarij

Dva madridska kluba ce se potući za titulu, Barca sigurno treća s 10 bodova zaostatka Cetvrto mjesto Sevilla.
Ne gledaj tako crno sve. Duga je sezona

Poslano sa mog LG-H525n koristeći Tapatalk
sparco is offline  
Old 12.08.2017., 17:02   #15
Real kao neuobičajeno miruje, a od Hamesa 2014. nije bilo ekstravagantne jekupovine.

Od 2012-13 transferni saldo iznosi samo minus 60 milijuna... Gospodo, ništa ne trošimo a trofeji se slijevaju.
ZinedineZidane is offline  
Old 12.08.2017., 17:13   #16
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Real kao neuobičajeno miruje, a od Hamesa 2014. nije bilo ekstravagantne jekupovine.

Od 2012-13 transferni saldo iznosi samo minus 60 milijuna... Gospodo, ništa ne trošimo a trofeji se slijevaju.
Potrošili ste sve plave koverte, pa netrebaju pojacanja
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Old 12.08.2017., 17:18   #17
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Daj recite da se zajebajete za tog Paulinha
Ne,dobili smo najzvučnije pojačanje ovog ljeta.

Još jedan vezni,koliko ih sad imamo,12? Moraš skupit sve.
albundyy is offline  
Old 12.08.2017., 17:24   #18
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Real kao neuobičajeno miruje, a od Hamesa 2014. nije bilo ekstravagantne jekupovine.

Od 2012-13 transferni saldo iznosi samo minus 60 milijuna... Gospodo, ništa ne trošimo a trofeji se slijevaju.
Dok su djelitelji pravde na vašoj strani ne trebate ni trošiti

Poslano sa mog LG-H525n koristeći Tapatalk
sparco is offline  
Old 12.08.2017., 17:32   #19


Ne pretjeruj. S Paulinhom smo tek na 11.

By the way, zašto Coutinho nije danas igrao?
Laporta is offline  
Old 12.08.2017., 17:40   #20
Mozda se pakira?
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.