Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2017., 20:28   #41
nerfali su lucky charm
drugi tjedan veliki patch...
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 16:27   #42
Quote:
nonik kaže: Pogledaj post
nerfali su lucky charm
drugi tjedan veliki patch...
Jbg ja sam vec u Reapers Coastu,patchevi ne vrijede ako sam usred igre jel tak? morao bi ponovno iz početka a to mi se neda sad
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 20:19   #43
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Jbg ja sam vec u Reapers Coastu,patchevi ne vrijede ako sam usred igre jel tak? morao bi ponovno iz početka a to mi se neda sad
Pa promjene mehanike vrijede a bugfixevi kak koji. meni je recimo neke questove prepoznalo kao zavrsene a neki su mi jos uvijek ostali
Ali svejedno bum za sad ostavil po strani dok ne izade ili patch ili mod koji rebalansa igru. A onda restartal.
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 20:34   #44
Da,odigrat cu sad do kraja ovak kako je,pa cu za drugi prolaz kad planiram igrati kao lone wolf updateat patcheve sve.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 15:37   #45
Zavrsi classic i krenuo prije par dana tactical..puno lakse mi je iako bi objektivno trebalo biti teze. Vjerojanto jer neprijatelji koliko sam vidio dobe samo vise hpa i armora, a ostalo je isto.

Iako je ovo jedan od najboljih rpg-ova koji sam odigrao ima i puno mana.

Lone wolf je uzasno jak, ekipa oneshota sve bosove na tactical sa lone wofl...

Osim sto mi je valjda sestina questova bila zbugana najvece zamjerke definitvno ide na lvl scaling i loot scaling.

Imas legendary item lvl 15? Na lvl 16 plavi kod trgovca je jaci, a lvle dobijas ono, svakih sat, 2...svaki lvl pred kraj igre moras visiti kod trgovca da mijenjas gear..uber glupo...sreca pa thievery+ lucky charm omoguce da uvijek imas para za tako nesto ali lame je svejedno.

Svejedno mi je bolji sistem iz Baldurs gate npr gdje si imao bis u slotu i skoro nikad ga nisi mijenjao jednom dok si ga dobio..ovo mi vuce vise na akcijske rpg-ove gdje se loot mijeja svakih 10 minuta, s time da tamo loot pada ko lud dok ovdje moras se igrati trgova i lopova i visiti stalno kod njih.

Incijativa sistem je broken. Mozete dici na svojih 4 lika max inicijativu i nikad se nece desiti da ce vas 4 biti prvi na redu (kako sam ocekivao ulaskom u ovu igru).

Zato jer je poslozeno na nacin da uvijek ide jedan tvoj pa jedan njih. Dizes incijativu samo na liku kojeg zelis da uvijek ide prvi, a na ostalima ne diras.
Ovo mi je uber glupo...

Zadnji act je katastrofalan..malo fajtova u velikom gradu, jako puno puzzle-a (koje ne volim uopce) i doslovce morao sam ici na youtube pogledati kako dalje jer nisam imao blage veze kamo ici sto mi se nije vec dugo desilo...

spoiler....otkud sam ja trebao znati da moram ici u podrum od glavnog paladina i da tamo moram donijeti sliku koja je kod klinaca u kanalizaciji (za koju uopce ne znas da postoji ako ne pricas sa nekim nebitnim klincom u nemarkanoj zgradi (wtf?)).

To mi nitko od likova nije rekao niti je pisalo u logu... Doslove da zavrsis igru moras bauljati po gradu, ici u svaku kucu, rovati po stvrarima, istraziti svaki prolaz i nadati se da se bude nesto trigeralo u quest logu. Vidi se da je zadnji act zbdra zdola napravljen...

I onda ubijem zadnjeg negativca i imao sam dvije ponuđene mogucnosti...uzmes divinity ili ostavis..i ja naravno ostavio i to je bez ikakvog upozorenja bad ending, jer ako ostavis dode taj negativac kojeg si pobijedio u zadnjem fajtu i on uzme i svijet je u kurcu...WTF?


Sve u svemu igra jest odlicna ali da bas zasluzuje tolike hvalospjeve ili trenutnu ocjenu da je jedna od 10 najbolje ocijenjenih igara na metacriticu u povijesti rekao bih NE.

Nakon sto se sve patchira, balansira onda mozda.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:14   #46
Novi patch je upravo došao, ima 5 giga
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:29   #47
Meni je nažalost počelo užasno štekati..toliko da je neigrivo imam slab komp,prvi otok je isao bez trzanja,Reapers Coast trza sve više i više što dalje otkrivam mapu,otkrio sam 70%mape odprilike i sad skoro da nemogu ni pomicati likove koliko šteka
neznam,dali bi još jedna pločica od 4gb rama možda pomogla što?
inače imam samo 4gb memorije.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 18:31   #48
Meni se igra ruši iz nepoznatog razloga. Sve je na ultra u 4k, ali u trenutku rušenja, temperatura GPU-a je u normalnim vrijednostima. Ima li netko sličan problem? Kupljeno na GOG-u.
__________________
Osvrtnik - Filmski osvrti
Ammadeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 01:42   #49
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Meni je nažalost počelo užasno štekati..toliko da je neigrivo imam slab komp,prvi otok je isao bez trzanja,Reapers Coast trza sve više i više što dalje otkrivam mapu,otkrio sam 70%mape odprilike i sad skoro da nemogu ni pomicati likove koliko šteka
neznam,dali bi još jedna pločica od 4gb rama možda pomogla što?
inače imam samo 4gb memorije.
Kupio sam još 4 gb rama i sad radi savršeno
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 17:10   #50
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Kupio sam još 4 gb rama i sad radi savršeno
Može li se to prikačiti usb-om ili baš mora biti unutar kompa? :tutlek:
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 19:11   #51
Mora biti "unutar" kompa
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 19:30   #52
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Može li se to prikačiti usb-om ili baš mora biti unutar kompa? :tutlek:
Mora biti unutra kako je čovjek ispod napisao Ali je jednostavno za staviti,samo ubodeš pločicu na njeno mjesto i to ti je sav posao.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:10   #53
OK, vjerojatno trebam pitati negdje drugdje, ali to je sve univerzalno? Ne znam koja je marka i tip čegaveć unutra (radne memorije)?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:52   #54
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
OK, vjerojatno trebam pitati negdje drugdje, ali to je sve univerzalno? Ne znam koja je marka i tip čegaveć unutra (radne memorije)?
Treba bit ista kao i ona unutra..proizvodjac ne mora biti isti..moze se naci i polovnih na oglasima tako da prodjes jeftinije..
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 22:37   #55
Divna je igrica, i sretna sam što sam provela frustrirajuće sate pokušavajući pobiti Alexandra i stići na brod, ali mislim da sam upravo izgubila volju...
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 23:05   #56
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
OK, vjerojatno trebam pitati negdje drugdje, ali to je sve univerzalno? Ne znam koja je marka i tip čegaveć unutra (radne memorije)?
Skini program speccy i postaj koji ram i matičnu imaš...možeš tu ili tamo na podforumu Hardware...
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 23:40   #57
Ahh, nikad ne znaš s tim modernim igricama. Jednog dana radi ko urica, a onda nakon 200 sati shvatiš da trebaš biti malo informiraniji i odgovorniji. Na steamu govore ljudi da igrica odlično vrti na nižim postavkama, a onda se ! Možda tvoj stari komp ipak nije za takve nove igrice. Ništ.

Igrica ide na čekanje, kad budu bolji dani.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:58   #58
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Divna je igrica, i sretna sam što sam provela frustrirajuće sate pokušavajući pobiti Alexandra i stići na brod, ali mislim da sam upravo izgubila volju...
Možda nije samo do starog kompa, možda su i godine posrijedi
Tek sam upao na reaper's coast kad sam pohvatao sve konce pa krenuo ispočetka solo na tactician da bude zanimljivije. Ne da mi se kraj odigrati, nekad mi se to nije moglo desit
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 02:50   #59
Evo završio sam i ja igru napokon dao bi joj ocjenu 9/10.
Definitivno ce mi ostati u pamcenju kao jedna od boljih igara koje sam završio..ima bugova ali oprostit cu ih,najveci bug je bio na questu path of blood,ali nakon stotinjak pokušaja uspio sam ga proci pomocu googla još je netko imao takav problem.
Igrao sam na classic modu i prve dvije mape su bile dosta teške i dao bi im ocjenu odličan,Nameless island je jako mali i tamo postaješ nepobjediv tako da sam Arx odigrao bez ikakve taktike..samo pucaj i ubij 3 i 4 mapa su malo dosadnjikave po tom pitanju..

Eto,preporuka svakome ljubitelju rpg-a
Sad cu uzet pauzu mjesec dana pa cu krenut na tactician modu.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:11   #60
Jel ovo u igrivom stanju trenutno? Uzeo sam kad je izašla ali to je bilo puno bugova, skoro na svakom questu, elfica je permanentno vlažna (neki wet bug) i toga se ne mogu riješiti. Jel to većinom popravljeno ili treba pričekati još stotinjak patcheva?
Zyzx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.