Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 11:59   #61
blagdanski paket. tražio me adresu dostave i ista je naplaćena.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 17:11   #62
Citiram nekog sa efestivals foruma:

"FYI, I asked them on twitter and they said "more acts will be announced before the end of the year"

Nešto su požurili ove godine s bendovima. Obično su u to vrijeme znali imat 2-3 benda.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:20   #63
The Kills. Zasad odličan lineup.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:47   #64
bio u tvornici i biti ću opet na in musicu --- > ak fakat oni dolaze kaj se mene tiče više ne mora nitko doć
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:10   #65
alice in chains. mozda ce me ovo natjerat da poslusam nove albume
__________________
i like beautiful melodies telling me terrible things
soundblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:15   #66
Iako su 5 od 7 izvođača već nastupali na festivalu ili imali solo koncert, ovo je zasad odlično, ukomponirali su odlične bendove u lineup. Samo tak dalje, zasad imaju bolji lineup od Hurricanea.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:34   #67
slazem se. meni ne smetaju ponavljanja, dapace na cavea i killse nisam uspjela otic ove godine tako da cu lijepo nadoknadit na inmusicu
__________________
i like beautiful melodies telling me terrible things
soundblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:54   #68
Prvi put da ću i ja na inšit, ovaj put ne propuštam

Cave
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 09:51   #69
ima puno stvari koje su dobre, loše, odlične ili nevaljaju oko in musica, ali definitivno nije inšit. možda za par godina postane inšit.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 14:56   #70
Da, ali je kul i "alternativno" mrzit INmusic. Da su dosljedni, ne bi došli ni sad.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 14:58   #71
Lol pa nisam ja hejter inmusica, niti sam kul, niti sam alternativan i doći ću samo na Kejva, jer sam ga fulao 2008., jednostavno mi lajnap nikada nije pretjerano pasao, da bi davao toliko novaca, niti sam nekakav partijaner

Ne kužim ovaj dio - ne bi došli ni sad, ali da, to je to tinejđersko, obrambeno, autosugestivno buntovništvo
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 21:47   #72
kužim spiku, ali 50 eura za festivalsku kartu je smiješna cijena ako se nađu dva benda koja su ok za poslušat, ostalo dođe ko bonus.
meni konkretno ne leži qotsa uopće, ali cave i killsi su mi dovoljni za 300 kuna. računam 150 kuna za sat vremena benda koji me oduševljava - ma prodano.

a inšit ako nastavi ovako možda stvarno postane inšit, pogotovo sa najlošijom pivom koju sam ikada pio. da ne bi bilo zabune - žuja u boci je svemirski brod za ono što se točilo prošle godine. ko zna što su im uvaljali. od toliko piva oni imaju samo jednu --- jebate daj se propucaj. i tak.. ima toga još ... ma inšit su. sad idem gore obrisat svoj post
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 02:40   #73
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ne kužim ovaj dio - ne bi došli ni sad, ali da, to je to tinejđersko, obrambeno, autosugestivno buntovništvo
Da su hejteri dosljedni u hejtanju, ne bi došli ni kad im dođe omiljeni bend. Ali vrlo su rijetki tako principijelni

Da, pivo je preskupo smeće, nedavanje kupljenih boca vode je imbecilno, nedavanje čepova je imbecilnije, neposipanje blata je lijeno i amaterski, itd. itd.

Rečeno je i napisano trilijarde puta: IN ima svojih problema (i previše), ali za tu cifru da se dođeš izrigat, isplati se. A svake godine ima bar pet bendova koji oduševe - i uglavnom nisu headlineri.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 10:34   #74
Quote:
hazzarder kaže: Pogledaj post
a inšit ako nastavi ovako možda stvarno postane inšit, pogotovo sa najlošijom pivom koju sam ikada pio. da ne bi bilo zabune - žuja u boci je svemirski brod za ono što se točilo prošle godine. ko zna što su im uvaljali. od toliko piva oni imaju samo jednu --- jebate daj se propucaj. i tak.. ima toga još ... ma inšit su. sad idem gore obrisat svoj post
A kolko bi trebalo bit piva? kaj na drugim festivalima imaš izbor ili piješ ono kaj ti ponude?
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 11:15   #75
Quote:
everest kaže: Pogledaj post
A kolko bi trebalo bit piva? kaj na drugim festivalima imaš izbor ili piješ ono kaj ti ponude?
ima izbora
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 16:57   #76
Ha onda ne znam, od stranih festivala bio sam samo na Punk Rock Holidayu i Nova Rock i nisam vidio da nude više vrsta piva, istina bog nisam se previše ni zamarao s tim jer mi je preskupo u festivalskom prostoru pa pijem minimalno. A od naših festivala, ferragosto, rock live, dirty old festival, super uho, terraneo, špancirfest; kolko znam svaki od njih nudi točenu koja je takva kakva je i ne sjećam se da nude još nekaj osim nje.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 19:45   #77
superuho je lani imalo 3 craft ale-a i 1 pilsner
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 10:10   #78
znači jedna vrsta piva, jedna vrsta vode, jedna vrsta soka (fanta npr - dakle kola otpada), jedna vrsta žestice i to je to --- zakaj bi imali više vrsta bilo čega?
i ja svakakve prohtjeve imam. sram me bilo.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 13:45   #79
inmjuzičko pivo, koliko se sjecam od lani, stvarno je bljak jes da je meni rijetko koje ok. imali su i nesto za sta neznam vise koju vrstu alkohola je trebalo predstavljat, ali imalo je okus po zvakaci na metre.
__________________
i like beautiful melodies telling me terrible things
soundblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 14:22   #80
Meni je bitno samo da Kejv nastupa. Sve ostalo je nebitno. Ne treba mi ni pivo ni wc, samo Nick.
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.