Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 17:18   #1
Prošlost

Bok forumaši, željela bi vam ispričati, što mi se dogodilo prošli tjedan.
I u stvari, zanimaju me različita mišljenja i gledišta. Uvijek kad sam pisala na forum, to sam i dobila.
Netko te špota, netko pomaže i savjetuje, netko te pohvali ili kritizira, nije ni važno, ali pomaže, da pogledaš
u sebe i razmisliš o reakcijama stranaca.
Dakle, bilo je ovako; Bilo je davno ima 40 dugih godina, kad sam preko sestrične upoznala tog mladića
i mi smo se dopali jedan drugome, ali ništa ozbiljno nije iz toga proizašlo, niti smo to željeli, imala sam tada 20, a on 19.
Malo smo se viđali, isto tako i prestali. Otišao svako na svoju stranu i nismo bili u kontaktu sve ove godine.
Ja sa sestričnom na fb prijateljica, kad jednom, opazim ja njega isto, ne znam je li se tada prijavio, nije ni važno,
opazi on mene i spomene me par puta u komentarima. Ništa loše nisam mislila i koji put dala lajk.
Nato on mene zamoli za prijateljstvo, ja prihvatila, a što ne, puno ljudi iz prošlosti sam tu ponovni našla.
A onda vrlo brzo, on meni po msg piše (to je privatno), da bi on mene volio vidjet.
On radi u Austriji, pa bi on kad prolazi mimo, navratio. Pa nek javim čim prije, da će on prije od doma tu nedjelju.
Ja se uspaničila, čekaj malo čovječe, kud si navalio.


Imala sam osjećaj da je on neki ženskar i da bi on kruha preko pogače. A ja ne želim to.
Ma daj, žena mu nakuhava za cijeli tjedan hranu, vrijedna, brine i radi, sama je, on se za vikend doveze doma, doma je do nedjelje, a onda natrag.
Sve slike lijepi što mu je skuhala, svaki dan, šta jede, sve opisuje
kud hoda i ne znam kak se mu uopće da, poplava slika i svega. Ma poletio bi on, da sam ja rekla.

Ja sam udana, volim svog muža i on mene, slažemo se i kaj ću ja sad njemu doma dovoditi bivšeg dečka. To ne dolazi u obzir.
Da je on pošteno mislio, on bi pozvao nas oboje, ili pokazao zanimanje, da dođu oboje u posjetu, a ne tako.

A onako ne snađoh se baš, i odgovorim ja njemu, ne može moj muž je jako ljubomoran. Nisam se mogla ničeg sjetiti u taj trenutak.
A on vidi na fb da se mi lijepo slažemo, jer ima slikica gdje smo skupa,a i koja primjedba u tom smislu.
I on meni počne kao nešto namigivati i onako sarkastično isto po msg tvoj muž je ljubomoran, eto ne mogu ti čestitati, ne mogu ti nešto poslati.

I tak se mi skoro posvađali.
On mene ubjeđuje, pa mi smo rodbina, jaka rodbina njegova mama i moja teta su sestrične.
No, tako je zasad, ja sam mu poslije iskreno napisala da svog muža volim i ne želim si kvariti brak, i neću mu lagati
Imam čist savjest i nije mi žao, osim ako vidim bijele miševe...

Žao mi je zbog dužine, ali nisam mogla drugačije sve objasniti.
margarer is offline  
Old 13.10.2017., 17:26   #2
Ok. Koje pitanje imaš zapravo???
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 13.10.2017., 17:34   #3
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
.............
No, tako je zasad, ja sam mu poslije iskreno napisala da svog muža volim i ne želim si kvariti brak, i neću mu lagati
Imam čist savjest i nije mi žao, osim ako vidim bijele miševe...

Žao mi je zbog dužine, ali nisam mogla drugačije sve objasniti.
A sta je problem? Unfriend ili Block na FB i imas mirnu glavu. On je tebe izgleda zainteresovao vise nego sto ti to hoces da priznas, pa se sada boris sa svojom savesti. Ocito si preorala ceo njegov profil na FB. Kada sam ja bila u srecnoj vezi i meni su se takvi nabacivali, bila sam veoma jasna, kako recima, tako i postupcima. Zasto mu odgovaras na poruke i zasto mu se pravdas? Naravno da on vidi otvorena vrata, kada mu stalno odgovaras, pa tvoje ponasanje tumaci kao izazov. Rekla si sta si imala i gotovo. Stavi tacku, osim ako uzivas u tome da te juri, a ti si jadna, eto tako postena. Ili hoces "iz obzira na familiju" da nastavis igru sa njim? Ako hoces da flertujes, nemas opravdanja, a ako hoces da ga izazivas, obice ti se o glavu. Hajde, ne lazi sebe. Ako nista neces, jako dobro znas sta ti je ciniti.
AlessandraB is offline  
Old 13.10.2017., 17:42   #4
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Bok forumaši, željela bi vam ispričati, što mi se dogodilo prošli tjedan.
I u stvari, zanimaju me različita mišljenja i gledišta.
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ok. Koje pitanje imaš zapravo???
Nema pitanja, htjela se žena pohvalit
Čovjek se htio malo prisjetit prošlosti, što... ti ga odmah jadnog napala. Možda je htio samo popit kavu s tobom i pričat lovačke priče kad ste bili mladi i zgodni.
Ajde, laska kad te lajkaju. Cijele društvene mreže su izmišljene na tom temelju.
tiluriumm is offline  
Old 13.10.2017., 17:59   #5
Imas 6 banki.
Cuvaj muza i dalje kad si ga vec cuvala do sada.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Old 13.10.2017., 18:02   #6
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ok. Koje pitanje imaš zapravo???
U stvari, htjela sam samo mišljenje, od nekog sa strane

Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
A sta je problem? Unfriend ili Block na FB i imas mirnu glavu. On je tebe izgleda zainteresovao vise nego sto ti to hoces da priznas, pa se sada boris sa svojom savesti. Ocito si preorala ceo njegov profil na FB. Kada sam ja bila u srecnoj vezi i meni su se takvi nabacivali, bila sam veoma jasna, kako recima, tako i postupcima. Zasto mu odgovaras na poruke i zasto mu se pravdas? Naravno da on vidi otvorena vrata, kada mu stalno odgovaras, pa tvoje ponasanje tumaci kao izazov. Rekla si sta si imala i gotovo. Stavi tacku, osim ako uzivas u tome da te juri, a ti si jadna, eto tako postena. Ili hoces "iz obzira na familiju" da nastavis igru sa njim? Ako hoces da flertujes, nemas opravdanja, a ako hoces da ga izazivas, obice ti se o glavu. Hajde, ne lazi sebe. Ako nista neces, jako dobro znas sta ti je ciniti.
Pa, zar odmah block, to nije problem možda imaš pravo

tiluriumm, ne nisam se htjela pohvalit, ispočetka sam napisala, što želim, znam da je dugačko. Eto, samo mali koračić napraviš i svali se brdina. Tak ja razmišljam.
margarer is offline  
Old 13.10.2017., 18:06   #7
Stvarno se nisam mislila hvalit, ali može li se netko postavit u moju kožu, skoro sam pred penzijom, a eto, stvarno najbolje blokirati, to nije prijateljski. Je li tako?

Hvala vam
margarer is offline  
Old 13.10.2017., 18:12   #8
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Stvarno se nisam mislila hvalit, ali može li se netko postavit u moju kožu, skoro sam pred penzijom, a eto, stvarno najbolje blokirati, to nije prijateljski. Je li tako?

Hvala vam
Ocito to nije tak nevino s tvoje strane.
Vjerojatno mozak govori jedno, a paznja godi pa neki iracionalni dio tebe kaze nesto drugo.
Flat is offline  
Old 13.10.2017., 18:19   #9
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ocito to nije tak nevino s tvoje strane.
Vjerojatno mozak govori jedno, a paznja godi pa neki iracionalni dio tebe kaze nesto drugo.
Pa, šokiralo me, zato trebam trijezne glave. Već sam ga izbrisala iz liste prijatelja
Bez po muke zapravo
Ne treba mi to
margarer is offline  
Old 13.10.2017., 18:39   #10
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Pa, šokiralo me, zato trebam trijezne glave. Već sam ga izbrisala iz liste prijatelja
Bez po muke zapravo
Ne treba mi to
A što te ima šokarati? Ako te netko želi prasnut, to je u krajnjoj liniji kompliment. Ako nisi za to, a nisi, lijepo se zahvališ na komplimentu pa možete i dalje ostati prijatelji. Ako on hoće i ako mu nije bilo samo do onoga. Ako mu je pak bilo samo to toga, nikom niš. Ionako ti se više ne bi javio.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 13.10.2017., 18:47   #11
Ovo nije nikakav problem Dobro ti je napisala alesandra, zainteresirala si se malo više pa se sad mučiš! Kad ti neko dosađuje preko facebooka, to je najmanji problem! Ne moraš ga čak ni brisat iz prijatelja i blokirat, jednostavno ignoriraš poruke i odustat će brzo. Problem je što ti ne bi da ga ignoriraš. Samo to moraš riješit sama sa sobom, mi ti tu ne može puno napravit
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 13.10.2017., 18:47   #12
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Bok forumaši, željela bi vam ispričati, što mi se dogodilo prošli tjedan.
I u stvari, zanimaju me različita mišljenja i gledišta. Uvijek kad sam pisala na forum, to sam i dobila.
Netko te špota, netko pomaže i savjetuje, netko te pohvali ili kritizira, nije ni važno, ali pomaže, da pogledaš
u sebe i razmisliš o reakcijama stranaca.
Dakle, bilo je ovako; Bilo je davno ima 40 dugih godina, kad sam preko sestrične upoznala tog mladića
i mi smo se dopali jedan drugome, ali ništa ozbiljno nije iz toga proizašlo, niti smo to željeli, imala sam tada 20, a on 19.
Malo smo se viđali, isto tako i prestali. Otišao svako na svoju stranu i nismo bili u kontaktu sve ove godine.
Ja sa sestričnom na fb prijateljica, kad jednom, opazim ja njega isto, ne znam je li se tada prijavio, nije ni važno,
opazi on mene i spomene me par puta u komentarima. Ništa loše nisam mislila i koji put dala lajk.
Nato on mene zamoli za prijateljstvo, ja prihvatila, a što ne, puno ljudi iz prošlosti sam tu ponovni našla.
A onda vrlo brzo, on meni po msg piše (to je privatno), da bi on mene volio vidjet.
On radi u Austriji, pa bi on kad prolazi mimo, navratio. Pa nek javim čim prije, da će on prije od doma tu nedjelju.
Ja se uspaničila, čekaj malo čovječe, kud si navalio.


Imala sam osjećaj da je on neki ženskar i da bi on kruha preko pogače. A ja ne želim to.
Ma daj, žena mu nakuhava za cijeli tjedan hranu, vrijedna, brine i radi, sama je, on se za vikend doveze doma, doma je do nedjelje, a onda natrag.
Sve slike lijepi što mu je skuhala, svaki dan, šta jede, sve opisuje
kud hoda i ne znam kak se mu uopće da, poplava slika i svega. Ma poletio bi on, da sam ja rekla.

Ja sam udana, volim svog muža i on mene, slažemo se i kaj ću ja sad njemu doma dovoditi bivšeg dečka. To ne dolazi u obzir.
Da je on pošteno mislio, on bi pozvao nas oboje, ili pokazao zanimanje, da dođu oboje u posjetu, a ne tako.

A onako ne snađoh se baš, i odgovorim ja njemu, ne može moj muž je jako ljubomoran. Nisam se mogla ničeg sjetiti u taj trenutak.
A on vidi na fb da se mi lijepo slažemo, jer ima slikica gdje smo skupa,a i koja primjedba u tom smislu.
I on meni počne kao nešto namigivati i onako sarkastično isto po msg tvoj muž je ljubomoran, eto ne mogu ti čestitati, ne mogu ti nešto poslati.

I tak se mi skoro posvađali.
On mene ubjeđuje, pa mi smo rodbina, jaka rodbina njegova mama i moja teta su sestrične.
No, tako je zasad, ja sam mu poslije iskreno napisala da svog muža volim i ne želim si kvariti brak, i neću mu lagati
Imam čist savjest i nije mi žao, osim ako vidim bijele miševe...

Žao mi je zbog dužine, ali nisam mogla drugačije sve objasniti.
Ako su vam njegova mama i tvoja teta sestrične odma je njegova mama sestrična tvom tati/mami.


Ostalo, blokiraju na FB.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 13.10.2017., 19:06   #13
Hvala svima, odlučila sam se i ja bit bezobrazna i zbrisan je. I ak bude opet šta pisao ignore.
margarer is offline  
Old 13.10.2017., 19:18   #14
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Hvala svima, odlučila sam se i ja bit bezobrazna i zbrisan je. I ak bude opet šta pisao ignore.
Nisi dobila ništa sa brisanjem On ti i dalje može slat poruke, a ignorirat si ga mogla i da ti je ostao u prijateljima

Ignoriranje je najbolji način za odjebat nekoga. Jednostavno ga pustiš da se dopisuje sam sa sobom
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 13.10.2017., 19:23   #15
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Hvala svima, odlučila sam se i ja bit bezobrazna i zbrisan je. I ak bude opet šta pisao ignore.
Ženo draga imaš 60 godina. A ok on 59. Što mislis da bi se dogodilo?


Il' te strah ako se i nešto dogodi da nebi imao srčani zbog Viagre?


Šta još neću ode pročitat.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 13.10.2017., 19:26   #16
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Nisi dobila ništa sa brisanjem On ti i dalje može slat poruke, a ignorirat si ga mogla i da ti je ostao u prijateljima

Ignoriranje je najbolji način za odjebat nekoga. Jednostavno ga pustiš da se dopisuje sam sa sobom
Pa, tako sam i napisala, a da sad opet uzimam ne dolazi u obzir
margarer is offline  
Old 13.10.2017., 19:27   #17
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Ženo draga imaš 60 godina. A ok on 59. Što mislis da bi se dogodilo?


Il' te strah ako se i nešto dogodi da nebi imao srčani zbog Viagre?


Šta još neću ode pročitat.
Gle! Kad imaš 60 godina još nisi mrtav. Uostalom, vidjet ćeš i sama
margarer is offline  
Old 13.10.2017., 19:29   #18
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Hvala svima, odlučila sam se i ja bit bezobrazna i zbrisan je. I ak bude opet šta pisao ignore.
Tko je jos bezobrazan?
Flat is offline  
Old 13.10.2017., 19:31   #19
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Imas 6 banki.
Cuvaj muza i dalje kad si ga vec cuvala do sada.

Sent from my D2403 using Tapatalk

Tako je
margarer is offline  
Old 13.10.2017., 19:33   #20
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Tko je jos bezobrazan?
Paa, meni je to bezobrazno, kad kažeš ne, a netko navaljuje i namiguje svašta;


onako sarkastično isto po msg tvoj muž je ljubomoran, eto ne mogu ti čestitati, ne mogu ti nešto poslati.

to i u tom smislu
margarer is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:07.