Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2017., 19:33   #41
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Razmislit ću još o tome.
Morat ću po noći to radit dok spava (još nisam oženjen, al nikad se ne zna.)
Najbolje ti da se nit ne ženiš ak bi skrivao novce.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:42   #42
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Najbolje ti da se nit ne ženiš ak bi skrivao novce.
Dalo bi se sad o tome, al otišli bi offtopic.. i pretvorilo bi se u chat temu.

Zapamtit ću savjet ali izgleda da je najbolje napravit nešto u zidu. Morat ću poradit još na tome jer mi je bitno to da je meni lako dostupno uvijek.
Nije mi niti loša ideja s pleykom, mogu se pravit da sam kolekcionar pleyki, a u utoru za hard disk lovica

Ne vjerujem da bi žena išla dirat pleyku ili da bi djeca išla prčat po prahistorijskom uređaju pogotovo probala igrat se s tim hahah
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:50   #43
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
izgleda da je najbolje napravit nešto u zidu.
Upravo tako.

Napraviš luknju duboku dvadesetak centimetara, promjera do deset.
Nakon toga ispuniš je silikonskim kitom.
Kad se kit osuši, probodeš ga najširim nožem u kući i...








...tvoje pička je spremna, jer s takvim načinom razmišljanja to je ionako jedina koju ćeš vidjeti.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:12   #44
ne kužim, čemu vrijeđanje?
pa svaka žena čim uđe u vezu s muškarcem automatski misli da je sva njegova lova i njezina, a ne možeš se pravit škrt jer one ne razumiju kako je njezin muškarac stekao te novce, da se do tih novaca dolazi odricanjem.
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:39   #45
U kojem dijelu procjene sise prepoznal, kako bih ti se zbog toga mogao ispričati?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:19   #46
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Ja razmišljam da bi odlična stvar bio neki uređaj poput računala, laptopa... Da se sakrije u njega. Samo mana kod laptopa je ta da ga žena može ponjeti sa sobom nekamo. Računalo je rizično jer ako imaš klince mogli bi šarafiti po njemu. Razmišljao sam o kučištu za hdd, ali bi se moglo lako otkiti pošto ti treba samo par pokreta rukom da se otvori.
Pod madrac je glupo jer žena ga može jednom godišnje okretati.
Napraviti neku fake utičnicu je isto glupo jer bi ona mogla štekati usisavač, pa bi zvala majstora kako to utičnica ne radi..
ušiješ skriveni džep u jakni, tako su pare uvijek uz tebe. zajebano je samo ako žena stavi jaknu u pranje
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:19   #47
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
ušiješ skriveni džep u jakni, tako su pare uvijek uz tebe. zajebano je samo ako žena stavi jaknu u pranje
dobio sam ideju, kupit cu neke vitamine, veliko pakiranje, a u drugu bocicu, manju stavim novce i nju uronim u vitamine. nitko ziv nece posumnjat da je nesto ispod obicno mi treba godina dana da te vitamine potrosim
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 22:13   #48
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Odlični su savjeti, svaka čast!
U banci ne želim držati jer tko zna do čega može doći, jer porezna može vidjet stanje računa, pa možda jednog dana smisle porez na to.. Recimo ostaneš bez posla kojim slučajem pa ne možeš dobivat naknadu zbog stanja na računu. Trebaš novce danas, a banka neda jer se trebaš najaviti prije.. Žena nađe karticu i pita te od čega je to Ako umreš, a nemaš nasljednika država si uzme novce itd..
Mislim da ću pokušati nešto smisliti s rupom u zidu. Imam jedan dimnjak u koji nije ništa spojeno priemno, pa bi mogau njega spremit novce u nekom sefu
Al opet što ako neki dimnjačar se stvori i pita "gospođo, sto vam je to" hahah
Ispod stepenica ne mogu nigdje jer su sve betonske..
Ali dobra ideja je da na tavanu izvadim pod i ugradim u njega mali sef. Pošto je ispod poda odmah vuna, a ispod vune knauf
Ako ima tko kakvu bolju ideju, rado ću ju pročitati!
Nađi obitelj do koje ti je stalo.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 05:00   #49
a muketi to , kupis neku zvecarku kobru i stavisjoj pare u herbarij
ak zena posumnja da tamo drzis evrove, odmasi se usput rjesio take gramsive zene
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 05:24   #50
Stavi lovu u svezanj I natakari ga u pakas. Tu ti niko nece ic gledat
Chucho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 07:55   #51
Bokte di je ovaj otisao...
Jos ni curu nema a vec kuje planove gdje ce sakrit 50000 eura... Od zene i djece....

Ps moze li slika od tih 50k..eu
Hvala
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 10:43   #52
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
dobio sam ideju, kupit cu neke vitamine, veliko pakiranje, a u drugu bocicu, manju stavim novce i nju uronim u vitamine. nitko ziv nece posumnjat da je nesto ispod obicno mi treba godina dana da te vitamine potrosim
I onda pitaš "ženo, a di su oni vitamini?" a ona kaže "bacila sani jerbo in je isteka rok trajanja".
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 10:44   #53
Quote:
Chucho kaže: Pogledaj post
Stavi lovu u svezanj I natakari ga u pakas. Tu ti niko nece ic gledat
A ako mu ih partner utira do pankreasa?
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:17   #54
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Nađi obitelj do koje ti je stalo.
...
ko bi reko, ko bi li se nado
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:51   #55
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
...
ko bi reko, ko bi li se nado
Ko se to kobili nado?
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:12   #56
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
ne kužim, čemu vrijeđanje?
pa svaka žena čim uđe u vezu s muškarcem automatski misli da je sva njegova lova i njezina, a ne možeš se pravit škrt jer one ne razumiju kako je njezin muškarac stekao te novce, da se do tih novaca dolazi odricanjem.
Ne razmišljaju ti žene o novcu na realan način. One sanjaju... a novac će se već nekako naći, moljakat će muža, dignuti kredit a ako muž premalo zarađuje naći će drugog sa debljom kesom...i uvijek će pola njegovog biti njezino.
Nema tih para koje žena koja drži do sebe ne može potrošit, stoga svoje pare moraš čuvat. Osiguravaju ti sigurnost, neovisnost i poželjnost. I pare se ne čuvaju na računu gdje banka i sud mogu staviti ovrhu i reći pola je njezino, već u sefu i to u zlatu, lako se prenosi, unovčava i ne gubi vrijednost...

Ne moraš mi zahvaljivati...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 19:43   #57
Thumbs up

Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ne razmišljaju ti žene o novcu na realan način. One sanjaju... a novac će se već nekako naći, moljakat će muža, dignuti kredit a ako muž premalo zarađuje naći će drugog sa debljom kesom...i uvijek će pola njegovog biti njezino.
Nema tih para koje žena koja drži do sebe ne može potrošit, stoga svoje pare moraš čuvat. Osiguravaju ti sigurnost, neovisnost i poželjnost. I pare se ne čuvaju na računu gdje banka i sud mogu staviti ovrhu i reći pola je njezino, već u sefu i to u zlatu, lako se prenosi, unovčava i ne gubi vrijednost...

Ne moraš mi zahvaljivati...
Pratim te vec duze vrijeme ima sigurno godina dana, i nikad me nisi razocarao odgovorom. Ljudi poput tebe tesko se nalaze. Jedan si od rijetkih i realnih ljudi ovdje. Svaka cast!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 20:18   #58
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 22:53   #59
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
...
ko bi reko, ko bi li se nado
Daj pićke.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 12:54   #60
Gurneš iza ormara.

I kolika bi to trebala biti kutijica vitamina da stane 50000 eur?
miran123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger