Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 20:01   #41
Quote:
Sprudelmeister kaže: Pogledaj post
U kompakt suv klasu ga guraju iskljucivo njemacki novinari i fanatici.

Ja ga vidim kao oku ugodniju konkurenciju vitari i korejskim blizancima. I s malo boljim infotainmentom.

Ispod lima je polo s malo duljim zadnjim prevjesom i posljedicno gepekom. Kad dodje t cross vidjet ce se to jos bolje.

Meni se svidja umjer ulozeno dobiveno. Vec sad se u njemackoj na narudjbe novog dobiva 13-15% popusta. Zato mi je favorit za sljedeci auto.
A kod nas ce ti dat 20 tisuca kuna+ popusta na novog ono pa nikad.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:07   #42
valja selit u njemačku ako ništa drugo zbog folcvagena

bogme meni se sviđa ovaj T-Rock

ma ako bude cijene kao i Golf bude obožavan na hrvatskim cestama... nu vidi me u đipu, tajkun pripravnik
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:16   #43
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
valja selit u njemačku ako ništa drugo zbog folcvagena

bogme meni se sviđa ovaj T-Rock

ma ako bude cijene kao i Golf bude obožavan na hrvatskim cestama... nu vidi me u đipu, tajkun pripravnik
Kak mislis ako bude? Prodaja je kod nas pocela, cijene imas na webu kao i konfigurator.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:17   #44
Je, ko vitare.

Đip i infotejemnt. A kad dođe vrijeme zimskih guma, kredit za Starfire
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:20   #45
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Je, ko vitare.

Đip i infotejemnt. A kad dođe vrijeme zimskih guma, kredit za Starfire
Ha ha ha! Ali sto je zalosno istinito zboris!
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:38   #46
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Kak mislis ako bude? Prodaja je kod nas pocela, cijene imas na webu kao i konfigurator.
ma da
mislio sam da je ovo neki folcvagenov koncept

ode složit nešto da vidim jel to ičemu
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:28   #47
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
valja selit u njemačku ako ništa drugo zbog folcvagena

bogme meni se sviđa ovaj T-Rock

ma ako bude cijene kao i Golf bude obožavan na hrvatskim cestama... nu vidi me u đipu, tajkun pripravnik
bit će cijena ka u golfa. čak i bolji omjer kako je netko već napisa. i ja sam se zapita što kako zbog čega (jerbo neće nitko golfa kupiti), ali valjda znaju u VW što rade

zakaza sam probnu vožnju, baš s ovim 1.0 tsi, pa ću videti dojmove uživo
jolekralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:37   #48
[QUOTE=jolekralj;67032749]bit će cijena ka u golfa. čak i bolji omjer kako je netko već napisa. i ja sam se zapita što kako zbog čega (jerbo neće nitko golfa kupiti), ali valjda znaju u VW što rade

zakaza sam probnu vožnju, baš s ovim 1.0 tsi, pa ću videti dojmove uživo [/QUOTE

Jolekralju gdje si zakazao probnu voznju? U servisu ili preko interneta?
dr.dre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:25   #49
Jel se meni čini, ili je kompletna obloga vrata plastična?
SCHNITZER is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:28   #50
Quote:
SCHNITZER kaže: Pogledaj post
Jel se meni čini, ili je kompletna obloga vrata plastična?
Mislim da ti se to cini; obloga vrata dolje je od karbonskih vlakana radi dodatne cvrstoce ako negdje zapnes a gore je od memory pjene da kada dotaknes da ti stvara ugodni mekani oslonac a da te ne grije pa ti bude neugodno/znojno.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:53   #51
Quote:
SCHNITZER kaže: Pogledaj post
Jel se meni čini, ili je kompletna obloga vrata plastična?
pa i prošli q5 je imao kompletna vrata od plastike, bez one obloge od tkanine/kože...
!!MEDO!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:01   #52
Nije to problem. Problem je što je ovdje praktički najjeftinija moguća plastika.
__________________
Pravi 'rvat je katolik, u drugom braku, navija za Dinamo, i vozi auto iz VAG staje.
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:05   #53
Quote:
!!MEDO!! kaže: Pogledaj post
pa i prošli q5 je imao kompletna vrata od plastike, bez one obloge od tkanine/kože...
Nije sigurno. Vozio se puno puta u prošlom Q5 sa štofom na sjedalima i isti takav štof na vratima, a nije bio nešto posebno dobro opremljen...
SCHNITZER is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:14   #54
Quote:
Koning kaže: Pogledaj post
Nije to problem. Problem je što je ovdje praktički najjeftinija moguća plastika.
Problem je sto je ovdje prakticki najjeftinija moguca demagogija... Koliko je forumasa opipalo tu plastiku i usporedilo sa konkurentima?
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:16   #55
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Ima MQB, ne MQB A0 kao Polo i ekipa.
No, treba reci da T-Roc nije zamisljen kao klasicni SUV, vec blize sportskoj verziji SUV-a kao sto su recimo X4 vs X3 i sl. Svi VWovi sa T-xxx designacijom ce biti sportskija, lifestyle verzija, dok ce konvencionalniji model biti Txxxx, kao sto je Tiguan, Tuareg, buduci Taigun i sl.
Dakle, T-cross, T-Roc i sl modeli sportskija, zanimljivija alternativa klasicnijim SUVovima.
Nadam se da ti je jasno kako je sintagma SPORCKI - SUV zapravo oksimoron u svom najosnovnijem izdanju?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:17   #56
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Nadam se da ti je jasno kako je sintagma SPORCKI - SUV zapravo oksimoron u svom najosnovnijem izdanju?
U apsolutnim mjerilima da, u relativnim, prema drugim SUVovima, nije.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:17   #57
Pa vozio sam se i ja, uglavnom niti je bilo štofa, a bome ni kože već ona najšugavija tvrda plastika ko u Daciji valjda. Bitno da je imao vrata od gepeka na struju...
!!MEDO!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:26   #58
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Problem je sto je ovdje prakticki najjeftinija moguca demagogija... Koliko je forumasa opipalo tu plastiku i usporedilo sa konkurentima?
Gle meni je to ipak malo jadno za vidjet u 2017-oj u autu od preko 20k eura, čak i za najosnovniju opremu..., a da ne govorimo u boljem paketu opreme...
SCHNITZER is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:38   #59
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
U apsolutnim mjerilima da, u relativnim, prema drugim SUVovima, nije.
Kako nije... pa danas nema MQB govna da je sposobno izvest moose test na prosječnoj razini konkurencije.
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:42   #60
Quote:
!!MEDO!! kaže: Pogledaj post
Pa vozio sam se i ja, uglavnom niti je bilo štofa, a bome ni kože već ona najšugavija tvrda plastika ko u Daciji valjda. Bitno da je imao vrata od gepeka na struju...
Jasno; dok se vozis gladis plastiku od vrata kao najfiniju zensku guzu pa je bitno da je njezno barsunasta. A kada nosis vrecicu iz ducana u jednoj ruci a u drugoj ruci nosis klinca koji je odlucio ne hodati i ima tantrume onda je najbolje da ga kod vrata bacis na pod skupa sa vrecicom i otvoris fino gepek mehanicki ko covjek; Jer je totalno glupo da mahnes nogom ispod branika i vrata se sama otvore.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.