Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 15:51   #101
Ja sam u blizini Peć mlina i Koćuše pa se slobodno javite ako vas to zanima Iznad Ljubuškog imate i tvrđavu Herceg Stjepana s odličnim pogledom i mogućnosti skakanja s padobranom.

Mene zanima koliko se vas usudilo ili bi se usudilo sama putovati? U posljednje vrijeme nešto razmatram i tu opciju, ali nekako nemam hrabrosti
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:03   #102
pa nije da se ne bi usudila (ovisi di, naravno) ali meni bi bilo dosadnjikavo nakon dva, tri dana.
obično kad negdje idem poslom, putujem sama i još znam produžit jedan ili dva dana da nešto usput razgledam. to mi je taman "samoće".
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 17:34   #103
Uglavnom putujem sama. Najduze sto sam bas bila na turi sama je 3 tjedna i bilo mi je izvrsno. Mogla bi i duze, ne znam koliko tocno. Inace volim provoditi vrijeme u samoci.

Ako ides u neku normalnu zemlju onda to nije nikakvo usudjivanje nego stvar preferenci.
U neke krajeve se ne bi usudila ni s drugima, a kamoli sama.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:14   #104
Evo da vam se javim malo nakon vecerice, protice treci dan na Maldivima.
Sta reci nego raj na zemlji!
Maafushi nam je prvi otok od cetiri na kojima cemo biti.
Mali je, nocni zivot je izuzetno siromasan, evo svira muzika u nasem hotelu.
Ali tako je svugdje gdje sam bila sem na Tajlandu, tamo prije 3 ujutro nemos doc u hotel.
Alkohola nema sem u resortima odnosno bungalovima koji su na oceeanu.
Imaju i brodove na koje se ide pit.
Na zemlji, nula bodova.
Mozda ima u nekim jako skupim hotelima, ne znam.
Ko zeli detoksikaciju, ovo je mjesto za njega.
Javne plaze imaju obiljezja da li smije kupanje u bikiniju.
U hotelskim sijevaju tangice.
Prethodne tri egzotike sam bila odusevljena lokalcima, onakvu srdacnost je lijepo dozivjet.
Ovdje na ovom otoku osjetim distancu, nisu ni voljni nekom cjenkanju, ono...boli ih uho, os nes banglades.
Zene su pokrivene.
Medjutim, plaze i pijesak su kao one slike sto je Hanna stavljala, prelijepo...zeleni ocean, pijesak kao puder i sunce.
Gliserom smo prolazili kraj bungalova na vodi, ma kao sa razglednice.
Maldivi su bas za odmor i opustanje, knjiga, kupanje, lezaljka, setnjica.
Reci cu Hanni da stavi koju slicicu.

Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 00:04   #105
Update: umjesto sat i pol, do Maribora nam je trebalo 2 sata i 10 minuta. I činilo mi se jako optimistično tih sat i pol, ali eto. I na hrvatskoj i na slovenskoj strani amo izlazili iz busa (nas osmero), ali ispred je bio bus od valjda 60 ljudi tako da nam je trebalo oko pola sata da pređemo granicu.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 16:17   #106
Cure, Maca vas pozdravlja i salje slike :D







Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 17:44   #107
Joooj predivne slike... Hoću ljeto a zima još nije ni počela.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 15:05   #108
Da li pozelite opet otici negdje gdje ste vec bili i bilo je super? Ja rade ponovim nakon par godina neko staro putovanje nego da odem na novo. I krasno mi je otici na isto mjesto u razlicito godisnje doba, recimo Plitvice.

Meni je Italija favorit i nikad mi ne dosadi. Zbog ovog topica moram opet u Rim.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 15:09   #109
Ja baš obrnuto. Često pomislim da bi se negdje htjela vratiti, ali kad treba isplanirati novi put rađe odem negdje na novo.
Recimo Pariz sam vidjela po zimi ofrlje s nekom agencijom i htjela bi ić opet na proljeće ali bog zna kad će to doć na red.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 15:09   #110
Ove godine idem po n-ti put u Beč na više dana i opet se veselim. Iako mi Beč nije na spisku naj-top-ever mjesta, uvijek mi je drago poći jer tamo stvarno nikad nije dosadno, a imam i drage ljude tamo i prilika je da se vidimo. Na jesen me čeka Malta, službeno ali valjda ću stići štogod i vidjeti. A ovo sunce vani me vuče i svrbe me pete i išla bi svukud

Edit: e u Pariz bi išla odmah i uvijek, iako sam bila već iks puta
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 15:16   #111
Ja miješam, ako imam povoljnu i zgodnu priliku ne smeta mi vratit se na istu destinaciju, al isto tako ću rado otić i u neko novo mjesto... Sve ovisi o situaciji Ako sam s drugim društvom uvijek se mogu vratiti na isto mjesto, jer ja sam svataroš i guštam vidit i parkove i muzeje i građevine i trgovine, što god bilo. A uglavnom ljudi imaju nešto što vole, nešto ne vole, tako da više manje sve destinacije mogu uvijek iznova obilaziti iz drugih perspektiva kao da sam tu prvi put
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 15:27   #112
Mislim da cu se nekim gradovima uvijek i iznova vracati. Puno lijepih uspomena, stvari koje su me oblikovale, odusevile, pruzile utjehu.
U nekim mjestima se jednostavno presuper osjecam i gustam, i tesko mi je zamisliti da se vise nikad ne vratim
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 15:31   #113
Ako želim planinariti svaki vikend, a želim, ponavljanje je neminovno. Ljepota planine je i u tome što može biti drugačija svaki put. I je. Ali ima mjesta koja su mi dosadila. Na nekim planinama i van staza. Tu mi je onda super voditi nekoga kome je prvi put, proživljavam novi gušt kroz tuđe oduševljenje.
A gradove apsorbiram pjehe uzduž i poprijeko pa bi radije svaki put u drugi.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 15:32   #114
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Da li pozelite opet otici negdje gdje ste vec bili i bilo je super? ....
grožnjan
taj gradić me tako opio da sam nekoliko godina zaredom odlazila i ne skidala osmijeh s lica


Maco,
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 16:35   #115
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ja miješam, ako imam povoljnu i zgodnu priliku ne smeta mi vratit se na istu destinaciju, al isto tako ću rado otić i u neko novo mjesto... Sve ovisi o situaciji Ako sam s drugim društvom uvijek se mogu vratiti na isto mjesto, jer ja sam svataroš i guštam vidit i parkove i muzeje i građevine i trgovine, što god bilo. A uglavnom ljudi imaju nešto što vole, nešto ne vole, tako da više manje sve destinacije mogu uvijek iznova obilaziti iz drugih perspektiva kao da sam tu prvi put
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Mislim da cu se nekim gradovima uvijek i iznova vracati. Puno lijepih uspomena, stvari koje su me oblikovale, odusevile, pruzile utjehu.
U nekim mjestima se jednostavno presuper osjecam i gustam, i tesko mi je zamisliti da se vise nikad ne vratim
Tako nekako. Neka mjesta i gradove toliko obožavam, da mi ih nikad nije dosta, i nikad mi nije dosadno.
bijeli coflek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 18:50   #116
Ja bih u NY svake godine.
Dvaput bar.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:38   #117
I ja bih u Barcelonu opet.
Barcelona, ljubavi moja mala.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 14:34   #118
Portugal
Lisabon me sve vise vuce
bila sam u njemu pred 2 godine kad sam letila za Spanjolsku, presjedali u Lisabonu....al to se ne pika

Dodje mi da upisem tecaj portugalskog
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 15:52   #119
ajme maco

svi govore kako nema zime ove godine, a ja se ne mogu zgrijati i cijelu zimu imam stil nine hruščov. ko međed , ne izlazim iz bakanđi

da mi se sad izvalit na plažu, uff
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 21:57   #120
Danas smo opet prođipali oko Vrlike. Uvijek nešto novo tamo vidim, nevjerojatno. Prvo livadarili oko Peručkog jezera, tražili ušće Cetine. Nismo ga našli ali koja milina, jezero se plavi, sve okolo zeleno a sa svih strana gledaju te bijeli vrhovi Svilaje i Dinare. Na povratku, kod Turskog mosta spazili puteljak i što da ne. Kad tamo, slapovi, stare mlinice, čuda! Tim smo putem došli do ušća, jeeeej! Od tud ide puteljak na vrh nekog brdašca, pogled spektakularan. Odite tamo vrludat bar jedan dan, biciklističke staze su posvuda i dobro obilježene. Divota, mogla bi tamo živit.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.